320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pff.. Mul on minu teada mingi andmeside mahupiirang pärast kella 18.00'i niiet ma loodan selle peale, et kui ma mingi tund varem või nii proovin, saan ikka sisse
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas Peku Vaata postitust
      mis nali sellega on, et kui ma realplayeri heli maha keeran, läheb maha ka mu muusikamängija heli?
      Real Player ongi selles suhtes tropp programm, et heli maha keerates ei korrigeeri ta enda programmi siseseid muutujaid, vaid keerab arvuti helisüsteemi volüümi maha.

      Kommentaar


        Nahk, Purje, Andrejev ei lenna Belgradi

        Kommentaar


          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
          Nahk, Purje, Andrejev ei lenna Belgradi
          Vassiljev ka

          Nahkil ja Vasiljevil on vigastused, Andrejevil on sitt vorm, Purje on Levadia juhtidega tülis ja võib hakata mängima mõnes teises klubis
          Rien en ce monde ne peut arręter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            Algselt postitas Olympi Vaata postitust
            Vassiljev ka

            Nahkil ja Vasiljevil on vigastused, Andrejevil on sitt vorm, Purje on Levadia juhtidega tülis ja võib hakata mängima mõnes teises klubis
            Siis on küll pahasti. Kes siis Dmitrejevi kõrvale täna? Rõškevitš?
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Käisin täna maarjamäel ja II meeskond treenis seal. Purje jalutas niisama suluseisus ja Andrejev seisis väravas. Ülejäänud olid teise tiimi vennad seal.
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                et panin sealt play tuli deskotpile mingi interneti lehe link ja siis kui vajutan sinna siis saan valida kas open või save,mis edasi teha?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Henry14 Vaata postitust
                  et panin sealt play tuli deskotpile mingi interneti lehe link ja siis kui vajutan sinna siis saan valida kas open või save,mis edasi teha?
                  pane open........
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Siis on küll pahasti. Kes siis Dmitrejevi kõrvale täna? Rõškevitš?
                    Smirnov usun, mängus Pobedaga paistis ta hästi silma.
                    Eilses interjuus Vikerraadiole ütles Lemsalu, et see, et Vassiljev ja Nahk on vigased pole niivõrd suur probleem, kuna rohkem tuleb mängu lõhkuda, kui ehitada
                    Rien en ce monde ne peut arręter OM!



                    Ken Lee tulibu dibu douchoo

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                      Smirnov usun, mängus Pobedaga paistis ta hästi silma.
                      Eilses interjuus Vikerraadiole ütles Lemsalu, et see, et Vassiljev ja Nahk on vigased pole niivõrd suur probleem, kuna rohkem tuleb mängu lõhkuda, kui ehitada
                      Lugesin Õhtulehe artikli läbi ja seal oli ka Smirrele vihjatud.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Hi there!

                        I'm a Red Star fan and I wish you good luck for tonight

                        What will be Levadia's line-up? who are your most important players?

                        Kommentaar


                          Krt,ma hakkan arvutit lõhkuma.Nüüd viskab sellise jama ette:
                          Failinimi "rts1uzivo.ram" näitab, et selle faili tüüp on "RealAudio document". Faili sisu näitab, et selle faili tüüp on "plain text document". Kui sa selle faili avad, siis võib see fail osutuda sinu süsteemile turvariskiks.
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Krt,ma hakkan arvutit lõhkuma.Nüüd viskab sellise jama ette:
                            Failinimi "rts1uzivo.ram" näitab, et selle faili tüüp on "RealAudio document". Faili sisu näitab, et selle faili tüüp on "plain text document". Kui sa selle faili avad, siis võib see fail osutuda sinu süsteemile turvariskiks.
                            Tee resa arvutile, äkki aitab ja kui ei siis formatt...
                            Rien en ce monde ne peut arręter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marusya Vaata postitust
                              Hi there!

                              I'm a Red Star fan and I wish you good luck for tonight

                              What will be Levadia's line-up? who are your most important players?
                              Hi!

                              I haven't seen any official line-up of Levadia, but ishould be something like this:

                              Artur Kotenko,
                              Tihhon Šišov, Andrei Kalimullin, Marek Lemsalu, Vitoldas Cepauskas,
                              Marius Dovydeans ,Maksim Smirnov, Aleksandr Dmitrjev, Vitali Leitan,
                              Tarmo Kink, Indrek Zelinski

                              Our most important player are Playmaker Konstatin Vasiljev and Konstatin Nahk, who scored against Pobeda. Unfortunately both of them are injured.

                              It will be though game for us. Levadia's head-coach Tarmo Rüütli said that we will go with spade against tank
                              Rien en ce monde ne peut arręter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                tuleb silt: a general error has occured rtsp://helix.beotel.net/encoder/rts1.rm
                                more info is available at real networks
                                customer support website

                                mida teha? et kas juba vaatajad täis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X