320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algul ei tundnud levadiat ära nagu karuotid koos ning ei saanud mängu käima,pärast ei saanud pidama

    Kommentaar


      Olgem ausad, enamus väravaid olid ikka täitsa kusekad. Zelinski värav oli vast ainuke ilus.
      Leitanile siis sajas värav meistriliigas nagu ma aru sain. Palju õnne, väärt saavutus ikka!
      Vaadates mis mängud Levadiat ees ootavad, siis võib vist Levadiale juba õnne soovida kah.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Teleš oli sõel siis? Vahepeal nagu juba hakkas poiss vormi koguma
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
          Olgem ausad, enamus väravaid olid ikka täitsa kusekad. Zelinski värav oli vast ainuke ilus.
          Leitanile siis sajas värav meistriliigas nagu ma aru sain. Palju õnne, väärt saavutus ikka!
          Vaadates mis mängud Levadiat ees ootavad, siis võib vist Levadiale juba õnne soovida kah.
          Ei mäleta enam väga hästi Nika väravat, kuid minu arust oli tal küll päris ilus värav..
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
            Ei mäleta enam väga hästi Nika väravat, kuid minu arust oli tal küll päris ilus värav..
            Kui väravavahi käkk on ilus, siis vb küll jah. 20m pealt võiks nagu esimese posti kinni võtta kui on näha, et vend läheb löögile.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              Kui väravavahi käkk on ilus, siis vb küll jah. 20m pealt võiks nagu esimese posti kinni võtta kui on näha, et vend läheb löögile.
              kommentaaridest ja ETV uudisklipist jääb mulje nagu olnuks Teleshil "rasvane" panus praktiliselt kõigis Levadia väravates.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                kommentaaridest ja ETV uudisklipist jääb mulje nagu olnuks Teleshil "rasvane" panus praktiliselt kõigis Levadia väravates.
                nu aga peale kotenko lahkumist oleks levadial vaja veel üht head väravavahti.ja eilne panus oli ju super
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Nagu ma Levada jutust aru sain, järgmise hooaja esiväravavaht on Sergei Lepmets.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marabella666 Vaata postitust
                    Teleš oli sõel siis? Vahepeal nagu juba hakkas poiss vormi koguma

                    Jaa, olid ajad, isegi koondisesse pakuti, Pareiko asemel, või siis Poomi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Jaa, olid ajad, isegi koondisesse pakuti, Pareiko asemel, või siis Poomi.
                      Olgem ausad ta on üks paremaid väravavahte. Ummikene ära unusta kui halb päev oli MIhklil kord TVMK vastu. Igalühel juhtub ju.

                      Kommentaar


                        täitsa totter et proff sõjaväkke võetakse, neil niigi suured koormused peal ja kirsadega jooksma minna tapab nende jalgu veel rohkem, me kõik teame ju et see baaskursuse läbimine on mõttetu, Vassiljevi vigastused olidki tingitud enamus sõjaväe pärast

                        Kommentaar


                          Mine muuda seadus ära siis

                          Kommentaar


                            Mul üks küsimus, et mis on selle mehe nimi, kes käib Tuleviku mängudel Purisid pidevalt vaatamas? Teda on korduvalt telekast näidanud ja ka mujal Levadia särki kandmas. Selline pikemate juustega ja vähe turskem tüüp.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Erko Vaata postitust
                              Mul üks küsimus, et mis on selle mehe nimi, kes käib Tuleviku mängudel Purisid pidevalt vaatamas? Teda on korduvalt telekast näidanud ja ka mujal Levadia särki kandmas. Selline pikemate juustega ja vähe turskem tüüp.
                              see peaks olema hr.Puri isiklikult

                              Kommentaar


                                Ma ei saa nüüd aru, kas siis Kink saab täna mängida hoolimata sellest et täna minek on? Soccernet igastahes väidab seda.
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X