320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mazzile - äkki võiksid sa isegi vene keelse foorumi teha? Rein saaks hiilata.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ma armastan sind ka
      Palun abiellu minuga, billy_t
      ok, tühja sest Takist, abiellume
      kaks firmatorti, kast pepsit!

      Kommentaar


        Algselt postitas billy t Vaata postitust
        ok, tühja sest Takist, abiellume
        Kirjuta siis mulle PM.
        Lepime täpsemalt kokku
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          mazzile - äkki võiksid sa isegi vene keelse foorumi teha? Rein saaks hiilata.
          Ja kolmandal päeval lõi mazz venekeelse foorumi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kirjuta siis mulle PM.
            Lepime täpsemalt kokku
            meist tuleb ilus paar
            aga et kõik oleks algusest peale aus, siis kui mul peaks tekkima võimalus Takiga, siis ma seda ka kasutan:P
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Ma võin sulle öelda, kus ta elab. Mul sõber elab taga samas paraadnas.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Ma võin sulle öelda, kus ta elab. Mul sõber elab taga samas paraadnas.
                tänan hr Uudishimulik, aga ma eelistan asjadel loomulikku radapidi kulgeda lasta
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  meist tuleb ilus paar
                  aga et kõik oleks algusest peale aus, siis kui mul peaks tekkima võimalus Takiga, siis ma seda ka kasutan:P

                  Okei. Kasuta siis teda kui võimalus tekib.
                  Seni aga ootan su PM i
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Miks Malovil nii jube soeng on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Miks Malovil nii jube soeng on?
                      Sest mohawk on stiilne.

                      Kommentaar


                        ballack ära (v)irise - vähemalt teeb Levadia midagigi. Lapsed tasuta mängule on just see, mida jalgpalli populariseerimiseks vaja on. Juurde kuuluvad lisad nagu tippsportlased, ennetustöö ja breiktantsu show on boonuseks.

                        Kommentaar


                          Sellisel juhul parandan ennast - sinupoolne iroonia on kohatu!

                          Tömmates jämeda paralleeli vöiks flora mängu välja reklaamida sellega, et kaasa vötta kogu oma ropendamisvaramu ning pimesi austus vanemate fännide vastu.
                          Vahet pole - ühed veidrikud köik.

                          Kommentaar


                            Mul selline küsimus...kas levadia nn. fännid on ka klubiga kuidagi tihedamalt seotud (organisetoorse poole pealt)? Selline mulje jäi igatahes peale Kalju mängu, kui keegi levadia struktuurist aitas nende trummi oma autosse tassida.

                            Igal oinal on oma mihklipäev...
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              „Kink, kes napilt kaks nädalat tagasi ka koondises jala valgeks sai, sõnas, et eri kohtadel mängimine teda ei sega – koondises mängib ta KESKTORMAJA (!), klubis ääreründaja positsiooni“ (c). ajaleht "Postimees", 09.06.2008
                              Tarmo Kink tõusis Tallinna Levadia kangelaseks, kui valitsev Eesti meister purustas 13. voorus liiga uustulnuka Nõmme Kalju 4:0.


                              Huvitav teada, kas artikli autorile pole teada mis tähendab „kesktormaja“ või ta ei näinud koondise mänge…

                              Kommentaar


                                Vältimaks probleeme Levadia kodumängul, siinkohal väike meelespea käitumisreeglitest:
                                Kindlasti ärge üritage mängule minna lippudega, sest suure tõenäosusega pole teil need plastikust teleskoopvartega ja sisse te nendega ei saa. Samuti unustage mõte, et hakkate mängul trummi lööma, sest üliohtlike trummipulkadega teid turvakontrollist läbi ei lasta.
                                Kui olete õnnelikult väravatest läbi ja otsustate omale keelekastet osta, siis palun see tungivalt juua selleks ettenähtud alal, mitte sellega koos mängu jälgima minna. Kindlasti olge ka valmis turvatöötajale selgitama, et te oma plasttopsis joogi ikka staadionilt ostsite ja vajadusel peate suutma selgitada (vene keeles), et staadionil tõepoolest juua müüakse.
                                Kui tribüünidele jõuate, siis kindlasti istuge oma kohapeal, mitte ärge seiske, sest see võib muukeelsete turvatöötajate pahameele põhjustada. Kindlasti hoiduge oma lemmikmeeskonna häälekast toetamisest, sest see on samuti staadionil keelatud ja teile antakse kindlasti vene keelsed korraldused vaikimiseks.
                                Muidugi juhul, kui teie keelekasutus on laiem ja suurrahva keeles ropendamine selge ning sihvkade mugimine samuti probleeme ei valmista, siis võite julgelt kodust kaasa võetud kuke viina tribüünil libistada ja isegi sigareti süüdata, ilma et saaksite pahameele osaliseks.

                                Jälgige täpselt juhiseid ja saate kindlasti suurepärase mänguelamuse.
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X