320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav link 2008/2009 Meistrite liiga eelringide asetusest:


    Levadia polegi enam meeletult kaugel et saada viimasest tugevusgrupist eelviimasesse

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      oih, ja vaata, Flora teemas ka keegi nende eilset mängu ei ole kommenteerinud
      Pole midagi kommenteerida seal. Kahjuks on Eesti Meistriliigas seis ikkagi selline, et on kohustuslikud võidud ja rasked mängud (vs Levadia, vs TVMK ja vs Trans). Eilne kuulus siis esimesse kategooriasse. Ega enne siinses jalgpallis midagi ei muutu kui klubid ei lähe pool-professionaalsuse teed (mis pole iseenesest muidugi nii lihtne, et tahame ja läheme). Amatöörvõistkond võib küll tubli olla, aga ei küündi kunagi profimeeskondade tasemele. Seda eriti pika hooaja perspektiivis.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
        Huvitav link 2008/2009 Meistrite liiga eelringide asetusest:


        Levadia polegi enam meeletult kaugel et saada viimasest tugevusgrupist eelviimasesse
        Levadia on võimaline kõiki eelviimase grupi võistkondi võitma.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Kommentaar


            Sellist jama on raske kommentaarida...

            Kommentaar


              Iirlaste Drogheda esimese eelringis...

              Kommentaar


                Algselt postitas lock Vaata postitust
                Iirlaste Drogheda esimese eelringis...
                1983/84 UEFA Cup Round 1 vs. Tottenham Hotspur F.C. 0-14 agg.

                2006/07 UEFA Cup Qual. Round 1 vs. HJK Helsinki 4-2 agg.

                2006/07 UEFA Cup Qual. Round 2 vs. I.K. Start 1-1 agg. 10-11 (pen.)

                2007/08 UEFA Cup Qual. Round 1 vs. A.C. Libertas 4-1 agg.

                2007/08 UEFA Cup Qual. Round 2 vs. Helsingborgs 1-4 agg.

                EDIT: Opaaa.......teises ringis Kiievi Dünamo
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas lock Vaata postitust
                  Iirlaste Drogheda esimese eelringis...
                  ja edu korral Kiievi Dinamo 2. eelringis.
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    BBC sitavaresed ei tea jälle geograafiast midagi.

                    Drogheda United from the Republic of Ireland are also involved in the competition and have been handed a tie with Latvian side Levadia.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      BBC sitavaresed ei tea jälle geograafiast midagi.

                      Drogheda United from the Republic of Ireland are also involved in the competition and have been handed a tie with Latvian side Levadia.
                      üks Balkan kõik...

                      Kommentaar




                        Minu arust vägagi hea vastane!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          joppas vastasega
                          Ma küll ei ütleks ,et see mingi eriline joppamine on,kuigi Levadial on briti klubidega suht head kogemused .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Ma küll ei ütleks ,et see mingi eriline joppamine on,kuigi Levadial on briti klubidega suht head kogemused .
                            No on ikka küll vedamine loosikohapealt. Selge ju, et San Marino meister oleks veelgi mängitavam, aga... . Pole mõtet siin üldse hakata üle mõtlema. Iirimaa klubijalgpall on täiesti võrreldav Eesti omaga, seda eriti mõlema riigi tippklubide osas. Levadia, TVMK ja Flora on täiesti võrreldavad Iiri tippklubidega, kui isegi mitte pole nõks kõvemast puust. Selge, et Levadial vedas loosiga. Paremat vastast esimeses ringis oleks raske tahta.

                            Mina anti-Levadialasena muidugi loodan, et Levadia "will burn in hell".

                            Ennetades nüüd reaktsioone ja "Euromängudes tuleb kõigile Eesti klubidele pöialt hoida": Levadia ei esinda seal Eestit, vaid esindab oma klubi. Mina ei maga vaenlasega ka siis kui kogu elu tsölibaadis elama peaks.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Vedas või mitte,edasi nad avaringist nagunii ei saa
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Mina anti-Levadialasena muidugi loodan, et Levadia "will burn in hell".

                                Ennetades nüüd reaktsioone ja "Euromängudes tuleb kõigile Eesti klubidele pöialt hoida": Levadia ei esinda seal Eestit, vaid esindab oma klubi. Mina ei maga vaenlasega ka siis kui kogu elu tsölibaadis elama peaks.
                                Ära muretse, mõned meist saavad sust aru. Ever ma ei saaks mingite floristidega magada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X