320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga selle vedamise ja lükkamise asja näeme juba paari nädala pärast.
    Ootan huviga

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Vedas või mitte,edasi nad avaringist nagunii ei saa
      Ära lobise niipalju.Edasi nad lähevad kindlasti.

      Kommentaar


        Vadim Petrenko

        FC Levadia täiendab ridu poolkaitsja Vadim Petrenkoga. Kahjuks pole öeldud, mis tüüpi poolikuga tegemist on ja kus ta tavaliselt keskväljal mängib.

        Seepärast jääb praegu pisut arusaamatuks, miks oli vaja sisse tuua 34-aastane mängumees.

        Kommentaar


          Algselt postitas Grinch Vaata postitust
          FC Levadia täiendab ridu poolkaitsja Vadim Petrenkoga. Kahjuks pole öeldud, mis tüüpi poolikuga tegemist on ja kus ta tavaliselt keskväljal mängib.
          Tegu peaks olema keskpoolkaitsjaga, kes on pigem kaitsva orientatsiooniga.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Ma ei tea kus Kaunases see Petrenko mängib, kuid see aasta ta FBK Kaunast kõrgliigas küll esindanud pole.

            Kommentaar


              sobiva summa eest kogemustega vend, mehi puudu ju

              Kommentaar


                Asendus Purile kui viimane BvB -ga liitub? Sellisel juhul ei saa ta Levadiat eurosarjas aidata, kuna muidu ei saaks BvB eest UEFA kopsikut pelada. Või olen ma midagi valesti aru saanud?
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Asendus Purile kui viimane BvB -ga liitub? Sellisel juhul ei saa ta Levadiat eurosarjas aidata, kuna muidu ei saaks BvB eest UEFA kopsikut pelada. Või olen ma midagi valesti aru saanud?
                  puri ei hakka niikuinii kopsikut mängima. ilmselt hakkab ta ikka reservide eest mängima mitte põhis. seega kaussi ei mängi

                  Kommentaar


                    Kaugel Puri oma lepinguga on ? Juuli esimestel päevadel pidi sõlmima, juba 4 kuupäev

                    Kommentaar


                      Oskab keegi ehk öelda, mis on Puri tugevused ja nõrkused? Mõtlesin, et võtan veits saksa foorumites sõna, aga kahjuks on kohaliku vuti teadmised nõrgemapoolsed.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Oskab keegi ehk öelda, mis on Puri tugevused ja nõrkused? Mõtlesin, et võtan veits saksa foorumites sõna, aga kahjuks on kohaliku vuti teadmised nõrgemapoolsed.
                        Ära võta sõna teemadel milles oled nõrk.
                        Teed ennast ainult lolliks.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Ära võta sõna teemadel milles oled nõrk.
                          Teed ennast ainult lolliks.
                          No seepärast ma ju küsingi. Pealegi see on esimene kord kui ma peale satun, et kusagil välismeedias üldse mingist siinsest jalgpallurist räägitakse. Ja lõpetuseks suht raske on ennas lolliks teha, sest sakslased nagunii ei tea Purist midagi

                          Kommentaar


                            Kui Ljevadija noortel meeldib tsaariaegsete lippudega vehkida, siis soovitaks teil uroodidel siit ära kolida.
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Ütle, et Puri on uus world best playyyya .
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                väike link arutelule saksa transferifoorumis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X