320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kedagi ei huvita...
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
      Kedagi ei huvita...
      suu kinni.



      Levadia ja Kalju on hetkel ainsad, kes midagigi jagavad jalgpallist

      Kommentaar


        mkmm! Kulik jagab! Tema teab kuidas sellega ilgelt pappi teha biznisman!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          OLE OLA Вперёд Levadia!

          Palju õnne, Billy t
          FCLT.EU
          ----------------------------------------------------------------------
          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            mkmm! Kulik jagab! Tema teab kuidas sellega ilgelt pappi teha biznisman!
            aga väljaõppe sai ta ju florast,seal vähemalt õpetati lõket tegema
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas billy t Vaata postitust
              http://www.fclevadia.ee/2629est.html
              vot sellised artiklid mulle meeldivad.
              tuleb välja, et Taki on ka suur naljahammas - aina paremaks läheb!
              ma alati naeran, kui ta koondise soojenduse ajal varumeestega kvadrat lükates ennast Bedwettersi liikmena tunneb

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Läti fännidest on tõesti kahju. Mu sõbrad lätis on loobunud liiga jalgpalli vaatamast kuna tiblasid on kõik meeskonnad täis.
                Koondist nad veel toetavad aga kauaks sedagi...
                Õnneks meil on Flora ja Aivar kes ajab õnneks õiget asja!

                Ja see jama mis praegu kirjutasid on seotud Levadiaga sest.....?

                Muidu mul oli eriti kahju Läti fännidest kui nad vaatasid omasid uhkusega ja neid vaatas terve maailm aastal 2004 Portugalis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas North Vaata postitust
                  OLE OLA Вперёд Levadia!
                  Бело-зеленый! Бело-зеленый!
                  Мы с тобою навсегда!

                  ЛЕВАДИЯ!
                  ЛЕВАДИЯ!
                  ЛЕВАДИЯ!
                  ЛЕВАДИЯ!

                  Palju õnne, mängijad, juhtkond ja kõik kes toetavad Levadiat. Ainuke Eesti sats mis säras Euroopas. Samas Levadia on juba 10 aastate jooksul pakkus konkurentsi Florale ja valmistas mängijäid koondisele. Isegi mõned mõttetud ljevadijavihkajad teavad et see klubi on hädavajalik ja kasulik Eesti jalgpallile vaatmata sellele mida nad ütlevad ja kirjutavad internetis.

                  Praegu on küll siit aeg meie kohaliku jalgpalli jaoks - tase on kindlasti langemas, raha klubidel eriti pole, aga tahaks loota et Levadia, Flora (ja loodevatavasti Kalju ning mingi teine klubi väljaspoolt Tallinnast) jäävad ellu tõsiste profi klubidena, arenevad ja pakkuvad meile midagi huvitavat ka tulevikus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    http://www.fclevadia.ee/2629est.html
                    vot sellised artiklid mulle meeldivad.
                    Artikli lisandus (vaga huvitav lugeda!!!):
                    News from Estonia, Latvia, Lithuania - Новости Эстонии, Латвии, Литвы - архив газеты 'Молодёжь Эстонии'

                    Kommentaar


                      No kriba siis siia ka juba mõni lause millest juttu

                      Kommentaar


                        Ei ole seal praktiliselt uut midagi, pigem on klubi kodulehe lugu pikem ja huvitavam.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          Praegu on küll siit aeg meie kohaliku jalgpalli jaoks - tase on kindlasti langemas, raha klubidel eriti pole, aga tahaks loota et Levadia, Flora (ja loodevatavasti Kalju ning mingi teine klubi väljaspoolt Tallinnast) jäävad ellu tõsiste profi klubidena, arenevad ja pakkuvad meile midagi huvitavat ka tulevikus.
                          Suhteliselt ebatõenäoline, kuigi kui nii läheks, oleks väga tervitatav. Väljastpool pealinna oleks kõige suurema potentsiaaliga tegelikult Maag Tammeka. Tartu on suuruselt teine linn ja sellise linna esindus Meistriliigas lausa nõuaks suurt kohalikku toetust (eeskätt materiaalset). Paraku see nii muidugi pole, linnavõimude ja kohalike sponsorite prioriteetideks on muud alad.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas billy t Vaata postitust
                            http://www.fclevadia.ee/2629est.html
                            vot sellised artiklid mulle meeldivad.
                            tuleb välja, et Taki on ka suur naljahammas - aina paremaks läheb!
                            See Ljevada kodukas on päris naljakas jah.



                            Rüütli ikka nende palgal tundub...

                            Kommentaar


                              Ma ei tea tõesti miks, aga Eestis tõesti ei juhita piisavalt tähelepanu meeskondade kodukatele. Võibolla tõesti see pole Eestis vajalik,sest külastatavus on suht. koht. väike, aga see on ikkagi üks tähtsamaid informatsiooni allikaid.
                              Eriti vaadates Levaadiat. Selline asi ei saa ju lihtsalt "ununeda".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                                See Ljevada kodukas on päris naljakas jah.



                                Rüütli ikka nende palgal tundub...
                                mis kellelegi naljakas on
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X