320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Diana Vaata postitust
    Peace-märk oli lihtsalt kolme Flora naisfänni ülestõus meie fännisektoris üha rohkem võimust võtva hitlerjuugendi vastu.. Kahju, et sellel (ja veel ühe natsisümboolikaga kaltsu eemaldamisel) päris tõsised tagajärjed olid.

    Aaga muidu, Levadia crew, te olite uskumatult muhedad. Alarikh, kas sina olid see pikkade juustega poiss, keda ma patsist sikutasin??

    Vahvat uut aastat teile, aga meistriks tuleb siiski Flora!!!!
    Jepsa, see oligi mina. Ja me oleme muhedad sest.. elu on ilus ju Ja üldse oli meeldiv kohtuda nii palju inimesi kellega tavaliselt ei ole võimalik normaalselt suhelda kasvõi jube sellepärast et staadionitel oleme erinevates kohtades või üldse tavaliselt vaid haugume üksteise peale. Cheers!

    Kommentaar


      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
      Kõik siin teavad mis on ruunid ja nende tähendus. Ja kõik saavad aru et kui soome-ugri rahvusest kiilakas loll kasutab seda kuskil sümbolina siis see ei tähenda et teda huvitab germaanide või skandinaavialaste ajalugu ja päritolu ja et ta tahab väljendada kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist. Aga mida ta veel näitab kui ei tunne oma enda juured ja Eestlaste ehtsat paganlikku sümboolikat? On ju mugav valida lihtne ja popp tee - paar raamatut, paar saiti internetis ja ideoloogia ning varustus on valmis.
      Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.

      Tasuks sul vist lugeda.

      Aleksander Kõss langes Eesti eest võideldes Avinurmes 1944
      Voldemar Rõks, mõrvati 1941 Solikamskis
      Feliks Kull, mõrvati 1942 Norilskis
      Voldemar Piperal, mõrvati 1942 Permi obl.
      Hugo Väli, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
      Johannes Brenner, langes venelaste vastu võideldes 1943
      Harald Kaarmann, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
      Elmar Tepp, mõrvati 1943 Kalininis
      Helmuth Räästas, teadmata kadunud
      Karl-Richard Idlane, 1942 Verhnaja Toima
      Valter Neeris, sundmobiliseeritud, langes 1942 Velikije Luki
      Heinrich Paal, mõrvatud 1941 Kirovi obl.
      Heinrich Uukkivi, mõrvatud 1943 Krasnojarsk
      jne. jne.

      Ja nüüd püüa aru saada, miks "soome-ugri rahvusest kiilakas loll" eelistab paganlikule sümboolikale just sellist germaani sümboolikat.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        http://www.ekspress.ee/2008/12/31/ee...damest-tanulik
        Tasuks sul vist lugeda.

        Aleksander Kõss langes eesti eest võideldes Avinurmes 1944
        Voldemar Rõks, mõrvati 1941 Solikamskis
        Feliks Kull, mõrvati 1942 Norilskis
        Voldemar Piperal, mõrvati 1942 Permi obl.
        Hugo Väli, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
        Johannes Brenner, langes venelaste vastu võideldes 1943
        Harald Kaarmann, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
        Elmar Tepp, mõrvati 1943 Kalininis
        Helmuth Räästas, teadmata kadunud
        Karl-Richard Idlane, 1942 Verhnaja Toima
        Valter Neeris, sundmobiliseeritud, langes 1942 Velikije Luki
        Heinrich Paal, mõrvatud 1941 Kirovi obl.
        Heinrich Uukkivi, mõrvatud 1943 Krasnojarsk
        jne. jne.

        Ja nüüd püüa aru saada, miks "soome-ugri rahvusest kiilakas loll" eelistab paganlikule sümboolikale just sellist germaani sümboolikat.
        Samas oleks ka ilgelt naiivne väita, et nö. germaanid pole eestlasi hävitanud. Nad on seda teinud ning ohtrasti..
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Ajalugu paraku näitab, et nii mõnestki ajalooliselt vihatust võib olude sunnil saada liitlane kui ilmub välja vaenlane, kelle eesmärgiks on rahvuse(rahvusliku jalgpalli) süstemaatiline hävitamine.

          Muuseas minule teadaolevalt on ainuke Eesti koondislane kes sakslase käe läbi oma õigustatud otsa leidis, rahvuskaaslastega ühinenud ja eestlaste vastu vabatahtlikult relva tõstnud, Grigori Tšutšelov. Veri on paksem kui vesi.

          Hävitustöö õnnestumise statistikas oli ruunilembeline sakslane kindel kaotaja. Või oli nende huvi meid hävitada, võrreldes ühe teise, kahjuks igati aksepteeritava sümboolikaga rahvusega, enam kui leige.

          Lisaks kõigele suudeti hävitada ka eesti jalgpall.

          Lõpetuseks, pole vaja ülereageerida kui käputäis fänne oma meelsust ruunidega väljendab. Tunduvalt hullem oleks kui Flora fännide hulgas figureeriks rühmitus, millel nimeks Vasak Tiib nimeväärilise sümboolikaga.

          Kommentaar


            STOP !
            Nüüd läks jalgpall küll liiga poliitiliseks. Käes on uus aasta ja proovime sõbrad, uue ja puhta lehena edasi minna. Head uut aastat !
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Ja nüüd püüa aru saada, miks "soome-ugri rahvusest kiilakas loll" eelistab paganlikule sümboolikale just sellist germaani sümboolikat.
              Nii. Igasugust lollust (antud juhul teie kiilakate flirtimine III Reichiga) võib õigustada ja seletada. Samas me saame igaveseks vaielda kes on süüdi selles ja selles. Ma saan tuua viiteid Judenichi armee reetmisest ja genotsiidist selle armee sõdurite ja nende perekondade vastu mis oli kokkuvõttes üks põhifaktoreid mis tõid võidu Venemaal kommunistidele ja millest peaaegu kõik kohalikud allikad kas vaikivad või kirjeldavad lühidalt. Ja saame vaielda elu lõppuni. Tahad ajada juttu ajaloost - räägime kunagi, aga mitte siin. Muidu siin jälle hakkab pihta see vana jama.

              Point on see et
              1. See on Levadia forum. Sinu ajaloo analüüs on offtopic ja siia ei sobi.
              2. Peaaegu kõik teie kiilakad meie staadionitel ei tegele Eesti kaitsega kommunismi vastu vms, vaid ropendavad, joovad ja väljendavad oj kui nad vihkavad venelasi. Keeruline või piinlik ajalugu ei õigusta nende tegijate lollust kuigi nende tahtmne olla koos skinhead fashion'iga on arusaadav .
              3. Järgmine kord kui ma kuskil juhuslikult kirjutan et nad ei meeldi mulle - on palju lihtsam öelda mulle et ma olen jobu vms, sest mitte õigustada neid. Sel juhul me vähemalt et keera geopoliitika vms poole

              Kommentaar


                No ühesõnaga võiks poliitika jalkast eemale hoida ja head uut aastat teile!

                PS. Ja Alarkih ajas sind, Ballack, segi Nahkpeaga.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  No ühesõnaga võiks poliitika jalkast eemale hoida ja head uut aastat teile!

                  PS. Ja Alarkih ajas sind, Ballack, segi Nahkpeaga.
                  Ojjjj SORRY BALLACK! Tõesti minu loll viga. Parandatud.

                  Kommentaar


                    Ma küll ei pea vabandama, et Levadia teemat kuidagi poliitiliseks ajanud olen, seda tegid juba teised minu eest, aga vabandan et kaasa läksin.

                    Uuel aastal luban end parandada!
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Saksa meedia andmel viibib Nikita Andrejev 2. Bundesliga klubi FSV Frankfurti juures testimisel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Saksa meedia andmel viibib Nikita Andrejev 2. Bundesliga klubi FSV Frankfurti juures testimisel.
                        Vot see oleks üks asjalik üleminek! Edu talle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Saksa meedia andmel ...
                          ... Yattara jättis lingi lisamata:
                          Der 20jährige russische Mittelstürmer Nikita Andreev von Levadia Tallin (Estland) bestreitet momentan ein Probetraining beim FSV Frankfurt. Da sein Vertrag nicht ausläuft, würde im Falle eines Wechsels eine Ablöse fällig.


                          FSV on 2. Bundesliga punane latern ja suur oht järgmiseks hooajaks välja langeda. Bundesliga.de andmetel kestab testimine 6. jaanuarini.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                            Vot see oleks üks asjalik üleminek! Edu talle.
                            Kui sa Flora f2nn oleksid siis saaksin su suhtumisest aru, aga sina oled ju Levaadia hingeline f2nn ja selline suhtumine, uskumatu
                            Tal puudub Eesti kodakondsus, ning ta on Levadias yks tegijaid. Need on p6hjused miks mina ei taha et ta Levadiast minema l2heb.
                            Samas Nikitale muidugi oleks suht korralik yleminek ( tegelt. ei teagi kas oleks, sest langevad vb hoopis veel yhe trepiastme v6rra madalamale) aga ta venku ja t2htis m2ngija teile.

                            Kommentaar


                              Aga tahaks, et tal oleks Good Future..
                              FCLT.EU
                              ----------------------------------------------------------------------
                              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Kui sa Flora f2nn oleksid siis saaksin su suhtumisest aru, aga sina oled ju Levaadia hingeline f2nn ja selline suhtumine, uskumatu
                                Tal puudub Eesti kodakondsus, ning ta on Levadias yks tegijaid. Need on p6hjused miks mina ei taha et ta Levadiast minema l2heb.
                                Samas Nikitale muidugi oleks suht korralik yleminek ( tegelt. ei teagi kas oleks, sest langevad vb hoopis veel yhe trepiastme v6rra madalamale) aga ta venku ja t2htis m2ngija teile.
                                su jutt minu arust imelik...näiteks Flora fännidel on küll hea meel, et Juha sai Almelo Heraclesi ja me soovime talle ainult parimat, mitte ei hakka selle pärast nüüd nutma, et oi me kaotasime meistriliiga ühe parema mängija.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X