320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    25. veebruar
    kell 13.00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev, Maarjamäe kunstmuruväljakul

    Miks info ei liigu...
    Levadia võitis 4-0 aga mis koosseisus Sillamäe mängis selle kohta infot ei ole. Igatahes on tulemus päris üllatav.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Levadia võitis 4-0 aga mis koosseisus Sillamäe mängis selle kohta infot ei ole. Igatahes on tulemus päris üllatav.
      Tulemus on tõepoolest huvitav! Meeskondade koosseisud ja mõni mängu jälginud inimese kommentaar kuluks ära.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Pole see Sillamäe nyt kyll miski ime võistkond, ma asetaks ta sinna viienda koha heitlusesse Tulevikuga.

        Kommentaar


          Juhtusin trennis ühe silmaga Kalevspordi pealt videoklippi nägema,Dobidza mainis midagi 4 põhimehe puudusest

          Kommentaar


            Tundub et Andrejev jääbki siia Eestisse konutama.Kas tõesti mehe areng on toppama jäänud,imelik et mees Poolast nii kiirelt tagasi saadeti.Millegi pärast arvan et väga palju loeb ka see et ta ei ole Eesti kodanik.ise usun kui tegemist oleks Eesti kodanikuga siis mängiks tüüp juba välismaal.poiss peaks peeglisse vaatama ja aru saama et kuigi ta sai esindada Vene noortekoondist siis vaevalt ta kunagi kutsutakse ka A-koondisesse.
            Levadial muidugi jälle hea et mees minema ei läind
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Tundub et Andrejev jääbki siia Eestisse konutama.Kas tõesti mehe areng on toppama jäänud,imelik et mees Poolast nii kiirelt tagasi saadeti.Millegi pärast arvan et väga palju loeb ka see et ta ei ole Eesti kodanik.ise usun kui tegemist oleks Eesti kodanikuga siis mängiks tüüp juba välismaal.poiss peaks peeglisse vaatama ja aru saama et kuigi ta sai esindada Vene noortekoondist siis vaevalt ta kunagi kutsutakse ka A-koondisesse.
              Levadial muidugi jälle hea et mees minema ei läind
              euroopas mängimise puhul võib EL kodakondususe puudumine tõepoolest tagasilöögi anda, seda enam et tegu pole siiski mingi megatalendiga (nagu tema esimesel Levadia hooajal tundus)
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Ei usu, et kodakondsus siin määravaks sai, sellest olid nad teadlikud juba enne seda kui nad ta üldse testimisele kutsusid. Ju oli ikka asi nii nagu öeldi, et mänguklass pole vastav ja kõik.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Ei praegusel testimisel loomulikult... Aga üldisemalt vähene testimiste ja ilmselt ka huviliste arv siis, on pigem ikka tingitud kodakondsusest kui nüüd mänguklassist ma kardan.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Lõpuks öeld konkreetselt vähemalt arvamus välja mitte nagu enamus juhtudel.

                    Kommentaar


                      Kui nüüd Sillamäest ja Levadiast rääkida siis arusaadav,et värske Lev oli vastasest üle. Mängi ise terve nädal jutti ja siis kaks päeva puhkad ja pane ühe ML favoriidi vastu pela. See pole kergete killast.

                      Nikita müügiga on selgelt hiljaks jäätud ning nüüd kus tema lennukus pole teps mitte sama mis paari aasta eest polegi ka kosilased teps mitte kõige kõrgemad ning hetkel valitakse võõraid vägagi hoolikaid, kuna iga dollar ju kulla hinnaga.

                      Kalju äkki ostab? Õnneks pole Andrejev vahepeal välismaale siirdunud ja tänu jumala abile teda ka Kalju tasuta ei saaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Kalju äkki ostab? Õnneks pole Andrejev vahepeal välismaale siirdunud ja tänu jumala abile teda ka Kalju tasuta ei saaks.
                        Ma pole tabanud sinu konkreetset poolehoidu mõnele klubile, seevastu tohutut Kalju empaatiat. Räägi meile..
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Ma pole tabanud sinu konkreetset poolehoidu mõnele klubile, seevastu tohutut Kalju empaatiat. Räägi meile..
                          Pets sa oled vist vähe foorumis tegev olnd. Kui aus olla siis viimased aastad olen suhteliselt ükskõikne olnd, kuid esimene armastus kestab siiani.Too armastus tekkis siis kui nägin Kristalit palli Sadama võrku löömas Kadriorus. Mäletavasti siis Sadama vv eeldas,et Marko tõstab palli kasti kuid kas siis Kristalil läks üle jala või plaanitult ette posti ja värav. Sellest telemängust on ka minu lemmik tekkinud.

                          Kindlasti oled saanud aru,et olen nii koondise kui ka oma lemmiku suhtes kriitiline. Minu arust meil eestis ollakse lihtsalt liialt positiivsed ja sinisilmsed oma lemmiku suhtes. Mitmel korralgi oleks näinud, et kas siis koondis või enda pooldatav meeskond oleks välja vilistatud, kuid ei.


                          Kui nüüd Kaljust rääkida siis mulle ei meeldi kui meie noori mängijaid tapetakse mingite suvaliste vendada tõttu. Minu sõnum siis selline, et kui tuua siia võõras siis peab ta olema omadest ikka kenasti üle ja Kalju puhul on selleks ainult olnud Felipe. Arruda on ka kohati super, kuid tema itaalia mentaliteet, et alati kohtunik eksib tema suhtes on teda minu silmis väga arutu mängijana näidanud.

                          Niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi.

                          Ahjaa Pets, mis mul teie(kalju fännide) puhul ei meeldi on see, et teile meeldivad emots mängijad. Kui teie möla peale keegi reageerib ja värava lööb ning emots väljakul käitub siis on see teie arvates out.

                          Kommentaar


                            Okey, väga super, et viitsisid oma vaatenurka natuke lahti seletada. Nii palju, kui on inimesi, on erinevaid arvamusi. Viimased 2 lauset jäid nüüd natuke arusaamatuks ainult...
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ahjaa Pets, mis mul teie(kalju fännide) puhul ei meeldi on see, et teile meeldivad emots mängijad. Kui teie möla peale keegi reageerib ja värava lööb ning emots väljakul käitub siis on see teie arvates out.
                              vähe vastuolulised laused pole?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                                vähe vastuolulised laused pole?
                                ehk siis kui vastane on impulsiivne siis on väär nende arvates. Isegi nii väär, et peab foorumi karjuma tulema, et mees on psüühiliselt nõrk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X