320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Värv on ju sama- roheline

    Kommentaar


      Levadial siis uus mängumes, 21-aastane soomlasest poolkaitsja, kes Chelsea akadeemias mängis enne.

      Kommentaar


        Ohoh, nimi?

        Kommentaar


          Tomi Saarelma

          Kommentaar


            Seda meest on võimalik tulevikus ka suurema summa eest müüki panna.Erinevalt Kalju poolpidustest brassidest.

            Kommentaar


              Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
              Seda meest on võimalik tulevikus ka suurema summa eest müüki panna.Erinevalt Kalju poolpidustest brassidest.
              sellised sõnavõtud teevad lausa rõõmu vaadates avatari.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                Seda meest on võimalik tulevikus ka suurema summa eest müüki panna.Erinevalt Kalju poolpidustest brassidest.
                Sellist sõnavõttu ei saa enne heaks kiita kui see Soome noormees ennast ka näidanud on. Kalju poolpidused brassid olid kah, kes Itaalias korralikul tasemel pinki nühkinud ja kes Brasiilias andekas noor olnud. Tegeliku taseme näitab siiski siin mängimine ära. Võib osutuda hoopis poolpiduseks soomlaseks.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas North Vaata postitust
                  Ei tea, mina ise olen sel ajal Ukrainas (kurat)... Tuleb umbes 30-40 fänne, ma usun...
                  Kus Ukrainas oled? Ma siin juba 2 päeva vegeteerinud ja nii lahedaid pubisid-klubisid-naisi pool veel kuskil näinud.
                  Soovitan soojalt, ilusaid ukraina tydrukuid ja head ukraina viina ja ölu...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Rootsi Kunn toetab jah kõiki Eesti klubisid Eurosarjas. See on tema isiklik valik.

                    Samas, ei saa öelda, et ma näiteks täna Kalju poolt poleks. Olen küll rõõmus kui nad edasi pääsevad. Levadiaga ei saa siin paralleeli tõmmata. Levadiaga on Floral Eesti mõistes üsna pikk ja tuline rivaliteet - 10 aastat. Väga raske on värvi isegi hetkeks muuta ja oma kauaaegse "vaenlase" leeri asuda.
                    Võibolla, võibolla mitte. Mina olen raudselt selle teise leeri pooldaja - st alati tuleb riik ennem ja siis klubi. Hea meelega lähen ja hoian Levadiale pöialt. Või Tartu Rockile. Kõige vähem on huvi hoida pöialt isikupäratutele, ambitsioonideta klubidele nagu Trans ntx...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Kus Ukrainas oled? Ma siin juba 2 päeva vegeteerinud ja nii lahedaid pubisid-klubisid-naisi pool veel kuskil näinud.
                      Soovitan soojalt, ilusaid ukraina tydrukuid ja head ukraina viina ja ölu...
                      Ma pole veel seal, aga lähen.. Sõidan Kiievisse Ma vaatan sul pole Ukrainas igav

                      Yey, uus mees Levadias, ja veel Chelsea akadeemias oli, Wohoo, that's great, vaatame mida ta näitab meile platsil
                      FCLT.EU
                      ----------------------------------------------------------------------
                      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ma ei tahaks uskuda, et näiteks Legia poolehoidjad Wislale pöialt hoiavad. Kuigi jah, mina olen küll Levadia poolt, aga samas pole erilist rivaliteeti kah nendega.
                        krt me oleme ikka nii väike jalkariik et kui klubid euroopas mängivad siis alati ikka Eesti klubide poolt,olgu tegemist kasvõi Paldisiki Fc Kommunist
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          kus on Taijo Teniste..?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas greystone Vaata postitust
                            kus on Taijo Teniste..?
                            Vist oli selline reegel, et peale regamist ei tohi mängija 7 päeva jooksul oma klubi esindada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Karla Vaata postitust
                              Vist oli selline reegel, et peale regamist ei tohi mängija 7 päeva jooksul oma klubi esindada.
                              Mis see reegel Taijosse puutub?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Mis see reegel Taijosse puutub?
                                Apppiiiii!!!! Ma ajasin kogemata Timoga segi:.S.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X