320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas stark Vaata postitust
    tubli töö levadia!

    kummaline küsimus.. keda oli staadionil kaasaelamas rohkem siis ..kas poolakaid või siiski eestlasi?
    Venelasi Ei tegelt ikka Eestlasi, ehk siis Levadia fänne.

    Kommentaar


      Noo kui aus olla,siis kõige rohkem oli ikka kuulda vene keelt,aga eestlased ja poolakad ka kaugelt maha ei jäänud.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        See on lihtsalt uskumatu.
        Müts maha, Igor ja Levadia poisid!
        Levadia fännidest tänud neile kes elasid kaasa!
        Paras triibuliste pugejatele, you know who you are. See oli MEIE pidu, te olite seal võõrad!
        Tervitused Biała Gwiazdale - Jedźcie do domu, my nie powiemy nikomu!

        Veelkord, tänan neid kes otseselt või kaudselt aitasid meie poistele võita!!!

        Kommentaar


          Eks pugejaid on alati olnud, aga pole midagi muud teha, kui neile kaasa tunda. Tubli töö Levadia. Eesti spordi- ning sportlaste fännina, edu homseks Florale

          Kommentaar


            Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
            Eks pugejaid on alati olnud, aga pole midagi muud teha, kui neile kaasa tunda. Tubli töö Levadia. Eesti spordi- ning sportlaste fännina, edu homseks Florale
            samad soovid ka siis minu poolt.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
              Paras triibuliste pugejatele, you know who you are. See oli MEIE pidu, te olite seal võõrad!
              Pugejatele, sa vist marsi elanik.
              Ütle mulle 1 põhjus miks ma peaks teie venekeelset klubi toetama?
              Te ju laulate staadionil võõrkeelseid laule, mul läheb süda pahaks kui seda keelt kuulen.
              Eesti klubi? not

              Kommentaar


                Õnnitlen Levadiat ja tema toetajaid ning fänne tubli saavutuse puhul.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Üpris kurb/naljakas oli kui Levadia poolehoidjad minutid enne avavilet laulma hakkasid ning seepeale ka Wisla fännid häälepaelad lahti tegid. Ülikaif.

                  Aga muidu väga organiseeritud mäng Levadialt, kuigi õnne oli täna rohkem kui mängupileti eest. Ja Wisla must poiss Marcelo on ülemõistuse hea mängija.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    Pugejatele, sa vist marsi elanik.
                    Ütle mulle 1 põhjus miks ma peaks teie venekeelset klubi toetama?
                    Te ju laulate staadionil võõrkeelseid laule, mul läheb süda pahaks kui seda keelt kuulen.
                    Eesti klubi? not
                    Kas ma homme Flora mängule võin tulla?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Pugejatele, sa vist marsi elanik.
                      Ütle mulle 1 põhjus miks ma peaks teie venekeelset klubi toetama?
                      Te ju laulate staadionil võõrkeelseid laule, mul läheb süda pahaks kui seda keelt kuulen.
                      Eesti klubi? not
                      Jah, ainult seal mängivad/mängisid EESTI koondise põhitegijad. Ja täna oli ETV's intekas ühe Levadia fänniga, kes rääkis täitsa hästi eesti keelt. Miskipärast ma arvan, et ta ei ole ainus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas käbi Vaata postitust
                        Kas ma homme Flora mängule võin tulla?
                        Minu käest küsid?
                        Küsi oma ema käest.

                        Kommentaar


                          Suurepärane mäng ja tulemus! Õnnitlen kõiki, kes toetas täna Levadiat

                          Sen

                          Mine magama juba=) me võitsime ja punkt. Vaatame kuidas mängib homme Flora

                          Kommentaar


                            Kui Levadia võidab järgmises ringis Debreceni, siis UEFA kergitab korralikult kukrut

                            "UEFA awards €3 million to each team that qualifies for the UEFA Champions League, plus €2.4 million for participating in the Group stage. A Group stage win is worth €600,000 and a draw is worth €300,000.
                            In addition, UEFA pays each quarter finalist €2.5 million, €3 million for each semi-finalist, €4 million for the runners-up and €7 million for the winners."
                            Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                            Kommentaar


                              Poolakatel juba vabandus olemas- Eesti liiga on kõrgemal tasemel, kui Poola oma,järelikult pidigi nii minema

                              Kommentaar


                                Kui ungarlasi võidetakse, siis ei ole nad veel grupiturniiril

                                Kommentaar

                                Working...
                                X