320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paistab, et Levadia läheb. Nii hinge pugenud sulle..

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      ja juhul kui Levadia lööb värava, ning su kõrval olev Flora fänn hakkab rõõmust karjuma, siis mis sa teeksid?
      No mis ma ikka teeksin, ma ju pole eriti vägivaldne.
      Sa ju tead minu seisukohta, tibladel on oma koht venemaal
      Tibladel pole Flora sektoris asja!!!

      Kommentaar


        Miks sa tuled kogu aeg sellist sitta siia Levadia teemasse ajama? Kas ikka piinab tõsiasi et Flora ei saa oma Eurosarjast kunagi edasi, samal ajal kui Levadia on väga edukas? Kui midagi tarka pole öelda siis pole ka vaja foorumit oma pasaga risustada.

        Kommentaar


          Sen sa peaks ju suur mees olema, kuidas sa saad selline vend olla, kas sul lõi mingi venelane naise üle? tundub su käitumisest et asi on isiklik

          Kommentaar


            Algselt postitas LeftWing Vaata postitust
            Sen sa peaks ju suur mees olema, kuidas sa saad selline vend olla, kas sul lõi mingi venelane naise üle? tundub su käitumisest et asi on isiklik
            anna andeks, vene keelt kuuldes läheb mul süda pahaks.
            ei ole mul ühtegi vene naist olnud ja ei tahaks ka
            minu käitumist pojakene sa pole näinud, kasva enne ja siis võta sõna.
            head ööd ja fännake oma tiblalevadiat edasi!
            vsjo nashe...

            Kommentaar


              Algselt postitas Sen Vaata postitust
              anna andeks, vene keelt kuuldes läheb mul süda pahaks.
              ei ole mul ühtegi vene naist olnud ja ei tahaks ka
              ai kui asi on ainult keeles, siis küll kahju... kuigi Peterburi reisist ma ei mäletaks, et sul tribüünil ja tänavatel ringi käies kogu aeg "roheline" nägu ees oleks olnud.

              oi Sen, mu ühel, ka väga eestimeelsel, sõbral on vene naine ja probleemi nagu pole. igatahes elu on tal muidugi huvitav, kui temperamenti kah majas on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                anna andeks, vene keelt kuuldes läheb mul süda pahaks.
                ei ole mul ühtegi vene naist olnud ja ei tahaks ka
                minu käitumist pojakene sa pole näinud, kasva enne ja siis võta sõna.
                head ööd ja fännake oma tiblalevadiat edasi!
                vsjo nashe...
                Õige jutt tiblad on mõttetud, kuigi Levadia edus mul kahju küll pole ja ma lähen statale Levadia mängu vaatama. Kui mitte nii suure Levadia fännina vaid Eesti jalgpalli fännina

                Kommentaar


                  Algselt postitas Artur
                  On iseenesest mõistetav, et Seni jutt on iroonia. Nii intelligentne ja arukas inimene ei saa ju selliseid asju ometi tõsiselt mõelda. Ta saab ju ise ka aru, et just selliste suhtumiste ja inimtüüpide pärast, mida ta praegu siin peenelt parodeeris, Eestis asjad sageli vales suunas arenevadki. Samas see, mille peale meil süda pahaks läheb, on vist väga vähe inimese enda teha. Mul läheb näiteks ühepajatoidu ja süldi, olgu need valmistatud kui tahes suure hoole ja armastusega.
                  ühepajatoiduga olen nõus, aga sült? hmmm....

                  jah aga vaata kuidas Sen jutt kohe toimib ja rahval mootori käima tõmbab

                  Mõeldes praegu sellele, mis küll on Senaatori pärisnimi...

                  Edu Sen!

                  Kommentaar


                    Nii ühepajatoit kui ka sült on väga head asjad. Seda viimast küll enamus muust maailmast inimesed ei suuda nautida, aga see ongi hea, mis teeb meist erilise. Paraku on negatiivseid asju ka mis meist erilise teeb, nagu see, et meil siin euroopa klubijalgpalli tippusi saab üliharva näha. Ja nüüd on see nii lähedal...
                    Nii, et thumbs up Levadia - iga tulemus peale kaotuse on täna aktseteeritav, aga loodame, et mehed suudavad kodus ideaalilähedast mängu pakkuda ja see oleks 2-0 või 3-1 ntx...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Särk on tõesti ilus, erinevalt teie kaltsust mille Erkki põlema pani.
                      Ei, tänan
                      Flora fännid vaatavad minu juures mängu, mõningate eranditega.
                      ja pärast mängu saate üksteisele rida panna et näidata oma kokkuhoidu?

                      Sa toetad ju koondist, paljud mängijad on/olid ka koondises rahva lemmikud. Mina vaatasin tihtipeale vene liigat, lihtsalt sellepärast et eestlased seal mängisid, kuigi mulle samuti ei meelde paljude venelaste käitumine ega ka keel.
                      Juhul kui sa tõesti üritad lihtsalt noortel kukkedel harja punaseks ajada siis on sul selle tegemiseks väga mage meetod.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        ja pärast mängu saate üksteisele rida panna et näidata oma kokkuhoidu?

                        Sa toetad ju koondist, paljud mängijad on/olid ka koondises rahva lemmikud. Mina vaatasin tihtipeale vene liigat, lihtsalt sellepärast et eestlased seal mängisid, kuigi mulle samuti ei meelde paljude venelaste käitumine ega ka keel.
                        Juhul kui sa tõesti üritad lihtsalt noortel kukkedel harja punaseks ajada siis on sul selle tegemiseks väga mage meetod.
                        Räägi kuidas see rida panemine käib? Vaatan et tead sellest päris hästi.
                        Mida see koondis siia puutub kulla laps.
                        Tee omale selgeks mis on Eesti koondis, mis on klubi.
                        Sinu arvates peaks ma Tomskit ka toetama, seal ju ka koondislane.
                        Loomulikult toetan koondist ja käin ka mängudel erinevalt sinust kes teab ainult ridapanemisest. Ega teil maal ju midagi targemat teha pole.
                        Aga ok, ehk aitab
                        Tahad veel selgitust siis pm abiks, ridapanemist võid samuti seal selgitada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Räägi kuidas see rida panemine käib? Vaatan et tead sellest päris hästi.
                          Mida see koondis siia puutub kulla laps.
                          Tee omale selgeks mis on Eesti koondis, mis on klubi.
                          Sinu arvates peaks ma Tomskit ka toetama, seal ju ka koondislane.
                          Loomulikult toetan koondist ja käin ka mängudel erinevalt sinust kes teab ainult ridapanemisest. Ega teil maal ju midagi targemat teha pole.
                          Aga ok, ehk aitab
                          Tahad veel selgitust siis pm abiks, ridapanemist võid samuti seal selgitada.
                          Jätan kõik mu sinu fantaseerida, kuna eelistan vastassugupoolt.
                          Pidasin silmas toetada Eesti koondises endisi,praeguseid või siis tulevasi koondislasi .

                          Mis puutub "maal" elamisse siis eelistan pigem maal elada kui olla idoot, kes Tallinnat cityks peab ja selle tõttu et ta seal elab peab ennast teistest paremaks !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            Aga ok, ehk aitab
                            Et aitab küll, seda on lausa vastik lugeda. Kas tõesti eestlased on matsirahvas? Tundub, et on. Soovitan soojalt rääkida nüüd Levaadia teemadel, mitte siin oma 5. klassi haridusega hiilata.


                            Vabandust teemavälise postituse pärast.

                            Kommentaar


                              Kas Kadrioru staadionil on istekoht enda valida? Pileti peal pole kohta nagu märgitud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Kas Kadrioru staadionil on istekoht enda valida? Pileti peal pole kohta nagu märgitud.
                                vip-looži sind ei lasta, aga muidu on koht vabalt valida jah.
                                seda ma nüüd ei teagi, kas seekord lubatakse meie omi ka peatribüüni vastas olevale väiksemale tribüünile (muidu paigutatakse sinna vastaste fänne), sest mingitest saabuvatest ungarlaste hordidest pole kuulda olnud.
                                aga tule peatribüüni tagumisse otsa, seal pesitsevad fännid - saad ehk parema fiilingu.
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X