320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
    Täna oli huvitav vaadata kuidas poisid tegid trenni. Tuju oli küll hea, terve meeskond neras kui väravatelööjad Andrejev ja Ivanov tegid enne trenni kukerpalli - oli see mingi rituaal või klubi sisene värk. Ilm oli ka ilus, ja.... homme lahing siis! Jälle punased vastased, aga seekord ei ole midagi teada nende fännide kohta. Aga ungari meeskonna treening küll nägi välja hästi - mehed on kiired ja tehnilised. Kindlasti tuleb raske mäng.


    ehkki pole vist teada palju neid Tallinna tuleb, siis päris asjalikud vanad tunduvad siiski.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Särk on tõesti ilus, erinevalt teie kaltsust mille Erkki põlema pani.
      Ei, tänan
      Flora fännid vaatavad minu juures mängu, mõningate eranditega.
      ja juhul kui Levadia lööb värava, ning su kõrval olev Flora fänn hakkab rõõmust karjuma, siis mis sa teeksid?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
        http://www.youtube.com/watch?v=PUgT2...eature=related

        ehkki pole vist teada palju neid Tallinna tuleb, siis päris asjalikud vanad tunduvad siiski.
        Iroonia ongi selles, et enne Wislat igalpool kirjutati kui ohtlikud on need poolakad, palju neid tuleb jne. Seega tundus et vähemalt klubi turvad ja politsei olid enam-vähem valmis. Nüüd tulevad ultrad kes videote järgi on päris tasemel - ja igaüks vaikib nagu neid ei ole üldse olemas Üsna imelik tunne on.... et just see kamp võib üllatada.

        Kommentaar


          Paistab, et Levadia läheb. Nii hinge pugenud sulle..

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            ja juhul kui Levadia lööb värava, ning su kõrval olev Flora fänn hakkab rõõmust karjuma, siis mis sa teeksid?
            No mis ma ikka teeksin, ma ju pole eriti vägivaldne.
            Sa ju tead minu seisukohta, tibladel on oma koht venemaal
            Tibladel pole Flora sektoris asja!!!

            Kommentaar


              Miks sa tuled kogu aeg sellist sitta siia Levadia teemasse ajama? Kas ikka piinab tõsiasi et Flora ei saa oma Eurosarjast kunagi edasi, samal ajal kui Levadia on väga edukas? Kui midagi tarka pole öelda siis pole ka vaja foorumit oma pasaga risustada.

              Kommentaar


                Sen sa peaks ju suur mees olema, kuidas sa saad selline vend olla, kas sul lõi mingi venelane naise üle? tundub su käitumisest et asi on isiklik

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeftWing Vaata postitust
                  Sen sa peaks ju suur mees olema, kuidas sa saad selline vend olla, kas sul lõi mingi venelane naise üle? tundub su käitumisest et asi on isiklik
                  anna andeks, vene keelt kuuldes läheb mul süda pahaks.
                  ei ole mul ühtegi vene naist olnud ja ei tahaks ka
                  minu käitumist pojakene sa pole näinud, kasva enne ja siis võta sõna.
                  head ööd ja fännake oma tiblalevadiat edasi!
                  vsjo nashe...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    anna andeks, vene keelt kuuldes läheb mul süda pahaks.
                    ei ole mul ühtegi vene naist olnud ja ei tahaks ka
                    ai kui asi on ainult keeles, siis küll kahju... kuigi Peterburi reisist ma ei mäletaks, et sul tribüünil ja tänavatel ringi käies kogu aeg "roheline" nägu ees oleks olnud.

                    oi Sen, mu ühel, ka väga eestimeelsel, sõbral on vene naine ja probleemi nagu pole. igatahes elu on tal muidugi huvitav, kui temperamenti kah majas on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      anna andeks, vene keelt kuuldes läheb mul süda pahaks.
                      ei ole mul ühtegi vene naist olnud ja ei tahaks ka
                      minu käitumist pojakene sa pole näinud, kasva enne ja siis võta sõna.
                      head ööd ja fännake oma tiblalevadiat edasi!
                      vsjo nashe...
                      Õige jutt tiblad on mõttetud, kuigi Levadia edus mul kahju küll pole ja ma lähen statale Levadia mängu vaatama. Kui mitte nii suure Levadia fännina vaid Eesti jalgpalli fännina

                      Kommentaar


                        On iseenesest mõistetav, et Seni jutt on iroonia. Nii intelligentne ja arukas inimene ei saa ju selliseid asju ometi tõsiselt mõelda. Ta saab ju ise ka aru, et just selliste suhtumiste ja inimtüüpide pärast, mida ta praegu siin peenelt parodeeris, Eestis asjad sageli vales suunas arenevadki. Samas see, mille peale meil süda pahaks läheb, on vist väga vähe inimese enda teha. Mul läheb näiteks ühepajatoidu ja süldi, olgu need valmistatud kui tahes suure hoole ja armastusega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Artur Vaata postitust
                          On iseenesest mõistetav, et Seni jutt on iroonia. Nii intelligentne ja arukas inimene ei saa ju selliseid asju ometi tõsiselt mõelda. Ta saab ju ise ka aru, et just selliste suhtumiste ja inimtüüpide pärast, mida ta praegu siin peenelt parodeeris, Eestis asjad sageli vales suunas arenevadki. Samas see, mille peale meil süda pahaks läheb, on vist väga vähe inimese enda teha. Mul läheb näiteks ühepajatoidu ja süldi, olgu need valmistatud kui tahes suure hoole ja armastusega.
                          ühepajatoiduga olen nõus, aga sült? hmmm....

                          jah aga vaata kuidas Sen jutt kohe toimib ja rahval mootori käima tõmbab

                          Mõeldes praegu sellele, mis küll on Senaatori pärisnimi...

                          Edu Sen!

                          Kommentaar


                            Nii ühepajatoit kui ka sült on väga head asjad. Seda viimast küll enamus muust maailmast inimesed ei suuda nautida, aga see ongi hea, mis teeb meist erilise. Paraku on negatiivseid asju ka mis meist erilise teeb, nagu see, et meil siin euroopa klubijalgpalli tippusi saab üliharva näha. Ja nüüd on see nii lähedal...
                            Nii, et thumbs up Levadia - iga tulemus peale kaotuse on täna aktseteeritav, aga loodame, et mehed suudavad kodus ideaalilähedast mängu pakkuda ja see oleks 2-0 või 3-1 ntx...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Särk on tõesti ilus, erinevalt teie kaltsust mille Erkki põlema pani.
                              Ei, tänan
                              Flora fännid vaatavad minu juures mängu, mõningate eranditega.
                              ja pärast mängu saate üksteisele rida panna et näidata oma kokkuhoidu?

                              Sa toetad ju koondist, paljud mängijad on/olid ka koondises rahva lemmikud. Mina vaatasin tihtipeale vene liigat, lihtsalt sellepärast et eestlased seal mängisid, kuigi mulle samuti ei meelde paljude venelaste käitumine ega ka keel.
                              Juhul kui sa tõesti üritad lihtsalt noortel kukkedel harja punaseks ajada siis on sul selle tegemiseks väga mage meetod.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                ja pärast mängu saate üksteisele rida panna et näidata oma kokkuhoidu?

                                Sa toetad ju koondist, paljud mängijad on/olid ka koondises rahva lemmikud. Mina vaatasin tihtipeale vene liigat, lihtsalt sellepärast et eestlased seal mängisid, kuigi mulle samuti ei meelde paljude venelaste käitumine ega ka keel.
                                Juhul kui sa tõesti üritad lihtsalt noortel kukkedel harja punaseks ajada siis on sul selle tegemiseks väga mage meetod.
                                Räägi kuidas see rida panemine käib? Vaatan et tead sellest päris hästi.
                                Mida see koondis siia puutub kulla laps.
                                Tee omale selgeks mis on Eesti koondis, mis on klubi.
                                Sinu arvates peaks ma Tomskit ka toetama, seal ju ka koondislane.
                                Loomulikult toetan koondist ja käin ka mängudel erinevalt sinust kes teab ainult ridapanemisest. Ega teil maal ju midagi targemat teha pole.
                                Aga ok, ehk aitab
                                Tahad veel selgitust siis pm abiks, ridapanemist võid samuti seal selgitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X