320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Tegelikult on Neemeloga natukene teine lugu ja ta on tõesti Levadia nimekirjas üles antud, kuigi hetkel veel näha pole. Aga muidu on aken jah kinni.
    Puust ja punaseks, kas üleminekuaken oli lahti kella 17-ni?
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Oo, Neemelo on hea täiendus. Eesti liigas hakkab kindlasti väravaid lööma.

      Kommentaar


        Algselt postitas norsk Vaata postitust
        Puust ja punaseks, kas üleminekuaken oli lahti kella 17-ni?
        jah, oli täna kella 17-ni

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Tahtsin küll midagi muud vastata aga kui sõnad suhu panid, siis olgu nii.
          Tõetera on ka sinu vastuses.
          Ju ta on ka mingi tibla siis. Neemelo siis.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Ju ta on ka mingi tibla siis. Neemelo siis.
            Kas sul jäid tabletid võtmata või jättis naine maha, et viimasel ajal aina möga tuleb mitmete pihta?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Kas sul jäid tabletid võtmata või jättis naine maha, et viimasel ajal aina möga tuleb mitmete pihta?
              ma ei saa aru mikssa üldse vaidled selle mehega? ta on nii kibestunud maailma,et tal iga asja peale midagi öelda. ma arvan,et selle mehe enda ema on talle lapsest saadik seda korrutanud.
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar




                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Kas sul jäid tabletid võtmata või jättis naine maha, et viimasel ajal aina möga tuleb mitmete pihta?
                  need sinu nn mitmed on sina ja muulaste vihkaja Kesa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    need sinu nn mitmed on sina ja muulaste vihkaja Kesa
                    Vassiljev ära mölla kogu aeg.

                    Kommentaar


                      Paljud kirusid siin pasunaid, mis on Levadia enda toodang, tuleb pildi järgi välja. Täisa juhuslikult jäin vahtima, kuna pildid ise vahetusid ja lasin end teenindada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Tahtsin küll midagi muud vastata aga kui sõnad suhu panid, siis olgu nii.
                        Tõetera on ka sinu vastuses.
                        Nohh, sinusuguselt lollilt eestlaselt oleks muud vastust ka palju oodata olnud!
                        Natsionalism ahju!!!
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Nohh, sinusuguselt lollilt eestlaselt oleks muud vastust ka palju oodata olnud!
                          Natsionalism ahju!!!

                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          need sinu nn mitmed on sina ja muulaste vihkaja Kesa
                          Küsimus ei ole muulaste-kuulaste vihkamises.

                          Enne II MS oli eestlastest mängijaid üle 90%, ligemale 100%.

                          1992-1994 mängis ML-s ca 10-20% eestlasi
                          1995-2004 mängis ML-s ca 30-40 % eestlasi
                          2005-2008 mängis ML-s ca 40-50% eestlasi (tänu ML klubide arvu tõstmisele kaheksast kümnele)
                          2009 tõusis eestlastest mängijate osakaal ML-s ca 60%-ni. (tänu TVMK kadumisele)
                          2010 tõenäoliselt langeb eestlaste osakaal ML-s K-Järve Nadežda ja halvemal juhul Kiviõli ML-sse tõusmisega tagasi kas 50% või isegi 40% kanti.

                          Kahjuks on enamuse eestlastest mängijate saatuseks olla statisti ehk amatööri rollis.
                          Selles aga eestlased ise süüdi.

                          Eesti nn. fašismist vabastamise ja vennalikku rahvaste perre sunniviisilise liitmise tulemusena on Eesti Vabariigi rahvuslikus koosseisus toimunud muudatused, kus 88%-st eestlastest on jäänud alles 68% ja venelasi elab Eestis üle 25%, koos ukrainlaste ning valgevenelastega ligi 30%.

                          Minu tagasihoidlik soov oleks, et Eesti jalgallis kuuluks jäme ots siiski põlisrahvusele nagu pea kõikides riikides v.a. meie saatusekaaslane Läti.

                          Loomulikult on selline soov ülinatsionalistlik, lausa äärmusparempoolne ning sellest tulenevalt hukkamõistu väärt.

                          Kui me jõuame kunagi olukorrani, kus meistritiitli ja medalite eest võitlevad peamiselt eestikeelsed profiklubid (loomulikult vene poiste ja mujalt tulnud välismängijatega tugevdatuna), mitte umbkeelsed Ida-Viru klubid, siis võiks olla rahul, et nõukaaeg on Eesti jalgpallis lõppenud.
                          Levadiat ma siinkohal ei materdaks. Klubi tõmbab siiski ligi Flora suletud süsteemi mittekuuluvaid ja sealt minemalennanud/lennutatud eestlastest mängijaid.

                          Midagi pole teha, enamuse minu lolli eestlase elust, on üks teine rahvus näinud palju vaeva, et teda mitte armastada.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa ikkagi mida sa kiunud? Selline on meie ajalugu, et paar inimest otsustasid 70 aastat tagasi nii mõnegi väikerahvuse saatus. Kogu rahvus ei ole selles süüdi!!
                            Igal juhul on parem, et vene rahvusest inimesed tegelevad jalgpalliga. Kordades parem igatahes kui kuskil ennast süstida või muid pättusi teha.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Ajaloo ja poliitika võiks jalgpallist eemale jätta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ma ei saa ikkagi mida sa kiunud? Selline on meie ajalugu, et paar inimest otsustasid 70 aastat tagasi nii mõnegi väikerahvuse saatus. Kogu rahvus ei ole selles süüdi!!
                                Igal juhul on parem, et vene rahvusest inimesed tegelevad jalgpalliga. Kordades parem igatahes kui kuskil ennast süstida või muid pättusi teha.
                                Loomulikult las mängivad, süstijaid ning pätte on nende hulgas niigi liialt.
                                Aga ma ei pea neid kõiki (on muidugi erandeid) sellepärast omaks võtma, et nad juhuslikult Eestis sündinud on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X