320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uudise algallikat lugedes hakkab ta eeloleval 2009-2010 hooajal pallima Almeria B rivistuses (tugevuselt neljas liiga).
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
      fifas on mul enda rekord võit just galatasaray vastu tehtud
      no eks meil kõigil ole, kindlasti saab levadia sellest lisamotivatsiooni
      slimm.ee

      Kommentaar


        Andrejevi lahkumisega on minu jaoks palju suurem mure Levadia ründeliiniga Gala vastu. Neemelo ju esimeses mängus Istanbulis ei saa mängida ja Gussev on minu meelest ainult jama korraldanud euromängudes.

        Kommentaar


          Noh vähemalt Levadial on järgmiseks aastaks hea rahaline tugi olemas,saab head täiendust teha.Loodan,et Levada saab aru kui suur mõte on pürgida euroopa liiga poole.

          Kommentaar


            No korralikke ründajaid on Levadial veel. Muidugi väga võimas edasiminek Andrejevilt, Eesti Meistriliigast otse Hipsaania kõrgliigasse. Ise sooviks näha Jaroslav Dmitrijev'i nüüd rohkem.

            Kommentaar


              Kõige ebasümpaatsem mängumees Levadia satsist. Tore, et minema läks ja edu.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Palju Levad(i)a pappi sai?

                Kommentaar


                  Niki Andreev FC Levadias:
                  2009 – 17 mängu, 17 väravat
                  2008 – 30 mängu, 22 väravat
                  2007 – 19 mängu, 13 väravat
                  2006 – 27 mängu, 17 väravat
                  Aitäh!

                  Kommentaar


                    tegemist pole ilmselt siiski Hispaania kõrgliigasse minekuga, vähemalt ei saa ta seal ilmselt kohe mängu aga jah.. tõsi ta on - enam ei seo teda Eestiga miski.. ainult koht, kus ta üles kasvas.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Üks parimaid läbi aastate ja just tema esimesena karjus meile pärast kaotust Superkarikas "Meistriliiga on meie oma niikuinii!" kui paljud parastasid et nii algab Levadia vabalangus.

                      Edu talle, tänud ja loodame et ta ei unusta Levadiat klubina mis andis talle võimaluse liikuda edasi oma karjääris.

                      Удачи, Никита!!!!

                      Kommentaar


                        kaskeegi oskaks öelda seda, et niikuinii tulevad levadia ja galasataray VIST piletid eelmüüki... kas neil on piletil koht peal?

                        Kommentaar


                          ilmselt küll, levadia - n'castle mängul oli vähemalt
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            No eks oligi arvata et Andreev läheb, miks muidu neid täiendusi nii mitu toodi ja osteti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              ilmselt küll, levadia - n'castle mängul oli vähemalt
                              kohti saab ise valida kah?

                              Kommentaar


                                minu arust on tal täitsa võimalik ka põhikoosseisus kohe mängida saada. Almerial pole eriti tugevaid ja nimekaid ründajaid
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X