320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    noniii...21.45 algab siis täna disko peale. Loodame parimat kuigi viimasel ajal on meil spordis suht kehvasti läinud...

    Kommentaar


      Peaasi, et mingisugust suureskoorilist pakki ei saa. Aga õnneks Levadia pole sihuke meeskond kes suureskooriliselt kaotaks. Loodan, et ma nüüd ära ei sõnunud

      Kommentaar


        Mu sisetunne, mis mind seni vähemalt negatiivsete tulemuste ennustamise puhul pole alt vedanud, ütleb, et täna läheb Levadial hästi. Pakun 0:0

        Kommentaar


          Suht kahtlane avaldus .Arvan ,et Levadia jääb Sassist üsna peatselt ilma.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Olen Kunniga päri, see, et Kristal midagi suust välja ajas ei maksa kohe kullana võtta.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              linki mängule teab keegi

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Suht kahtlane avaldus .Arvan ,et Levadia jääb Sassist üsna peatselt ilma.
                Kas papa Puri on sulle midagi rääkinud mida meie ei tea?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                  linki mängule teab keegi

                  Kommentaar


                    Aga mängijate valik on täna Levadial väga hõre. Seega vahetustega Prins täna murrangut kindlasti ei suuda tuua.

                    Eeldatav algkoosseis vast siis midagi taolist: Kaalma, Šisov, Kalimullin, Morozon, Teniste, S.Puri, Ivanov, Nahk, Saarelma, Leitan, Gussev

                    Mis tähendab, et pingilt on pmst ainult tuua Zelinski ja E.Puri. Ülejäänud vahetusmängijad on pigem siinse esiliiga tasemel.

                    Samas üpris palju mehi ju ka laenule antud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas papa Puri on sulle midagi rääkinud mida meie ei tea?
                      Ei asi pole üldse papa Puris , vaid ma olen kõike Sassi viimaseid mänge vaadanud ja need on nii muljetavaldavad ,et nüüd võiks küll juba mingi korralik klubi talle pakkumise teha . Miks ta peaks veel Levadiasse jääma ?
                      Vabaagendina oleks tal ju palju lihtsam ennast müüa.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Kui keegi teab siis võiks mingi lingi üles visata ,et kust tänast mängu võiks näha ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Suht kahtlane avaldus .Arvan ,et Levadia jääb Sassist üsna peatselt ilma.
                          Mina olen sinuga nõus. Ma isiklikult arvan, et ta veel 27. tallinnas mängib aga siis tuleb ka kohe avaldus, et Sass lahkub välismaale.

                          Kommentaar


                            Äkki näitab mõni telekanal mängu?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                              Intervjuu Prinsiga (mängudest Tuleviku ja Galatasaray vastu)



                              Tänks Raz'ile ja BillyT'le!
                              tubli töö................

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Aga mängijate valik on täna Levadial väga hõre. Seega vahetustega Prins täna murrangut kindlasti ei suuda tuua.

                                Eeldatav algkoosseis vast siis midagi taolist: Kaalma, Šisov, Kalimullin, Morozon, Teniste, S.Puri, Ivanov, Nahk, Saarelma, Leitan, Gussev

                                Mis tähendab, et pingilt on pmst ainult tuua Zelinski ja E.Puri. Ülejäänud vahetusmängijad on pigem siinse esiliiga tasemel.

                                Samas üpris palju mehi ju ka laenule antud.
                                Kuidas selle Neemeloga jäi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X