320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Suht kahtlane avaldus .Arvan ,et Levadia jääb Sassist üsna peatselt ilma.
    Mina olen sinuga nõus. Ma isiklikult arvan, et ta veel 27. tallinnas mängib aga siis tuleb ka kohe avaldus, et Sass lahkub välismaale.

    Kommentaar


      Äkki näitab mõni telekanal mängu?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
        Intervjuu Prinsiga (mängudest Tuleviku ja Galatasaray vastu)



        Tänks Raz'ile ja BillyT'le!
        tubli töö................

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Aga mängijate valik on täna Levadial väga hõre. Seega vahetustega Prins täna murrangut kindlasti ei suuda tuua.

          Eeldatav algkoosseis vast siis midagi taolist: Kaalma, Šisov, Kalimullin, Morozon, Teniste, S.Puri, Ivanov, Nahk, Saarelma, Leitan, Gussev

          Mis tähendab, et pingilt on pmst ainult tuua Zelinski ja E.Puri. Ülejäänud vahetusmängijad on pigem siinse esiliiga tasemel.

          Samas üpris palju mehi ju ka laenule antud.
          Kuidas selle Neemeloga jäi?

          Kommentaar


            Algselt postitas v50 Vaata postitust
            Kuidas selle Neemeloga jäi?
            Ei saa mängida, kuna TVMK ajast on tal mängukeeld all.

            Kommentaar


              Väravavaht: Martin Kaalma
              Kaitseliin (vasakult): Taijo Teniste, Igor Morozov, Andrei Kalimullin, Tihhon Šišov.
              Kaitsev poolkaitsja: Konstantin Nahk
              Vasakäär: Vitali Leitan
              Paremäär: Sander Puri
              Ründavad poolkaitsjad: Vladislav Ivanov, Vitali Gussev
              Tipuründaja: Indrek Zelinski

              Kommentaar


                Mis teema tolle TVMK kaardiga üldse on? Mulle on segaseks jäänud kogu see jutt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kindral Vaata postitust
                  Mis teema tolle TVMK kaardiga üldse on? Mulle on segaseks jäänud kogu see jutt.
                  2005. aastal Uefa Karika esimese eelringi korduskohtumises MyPa-ga teenis Neemelo 2 kollast kaarti. Sellest ajast tal pärinebki see mängukeeld.

                  Kommentaar


                    Kuidagi vähe promo oleks nagu tehtud. Hea, et ma täna ära ei unustanud et üldse mäng on. See mäng peaks olema meile tähtsaim kui Eesti - Brasiilia!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Kuidagi vähe promo oleks nagu tehtud. Hea, et ma täna ära ei unustanud et üldse mäng on. See mäng peaks olema meile tähtsaim kui Eesti - Brasiilia!
                      mäng ju võõrsil ja teles ei näidata. vähemalt mitte eesti kanalitel
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Seda küll, aga võiks mängust lähemalt rääkida. Praegu nagu ei tehta üldse välja asjast.

                        Kommentaar


                          kui kellelgi huvi, siis peaks siit mängu nägema: http://atdhe.net/

                          Kommentaar




                            eelpool juba öeldud, kuid kordame üle - siin ka erinevaid võimalusi ridamisi
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Paar kirumist netifoorumitest

                              "Is there no estonian channels broadcasting this match?
                              I can't believe it!!!"

                              "OMG, I've been checking liveonsat every single day but still no estonian channels.
                              What kind of country is Estonia? They have like a team in the UEFA Cup in the history and they wont broadcast their match... F''K estonia! "

                              Kommentaar


                                See kirumine on täielikult õigustatud. Nagu kuulda on, siis korduskohtumist kannab ETV üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X