320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas North Vaata postitust
    Ise ei saanud ka aaru, mis Nahk tegi Tuleviku vastu? Täna või?

    Kahjuks täna Levadia kaotas 2 punkte, see ei ole hea, aga mängijad on väga väsinud pärast Champions League... Ja juba 20 on mäng Gala vastu, koosseis täna polnud kõige tugevam.
    Aga Tuleviku staadion on väga hea 5+, ainult kohtunik oli täna täitsa jobu
    Täitsa nõus, päris mitu kaarti jättis levadia omadele näitamata. Tõlgiks siis mulgikeelt, tundub et Nahk näitas oma genitaalide suunas kui staadionilt lahkus.
    Peaaegu Tuleviku vastu võit, seega peaks Galatasaray suht kerge jalutuskäik Levadiale nüüd olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Täitsa nõus, päris mitu kaarti jättis levadia omadele näitamata. Tõlgiks siis mulgikeelt, tundub et Nahk näitas oma genitaalide suunas kui staadionilt lahkus.
      Peaaegu Tuleviku vastu võit, seega peaks Galatasaray suht kerge jalutuskäik Levadiale nüüd olema.
      Hahahah, Levadia omadele? Nalja teed... Jah Tulevik on nüüd supper meeskond, miks tema küll Galatasaray'ga ei kohtu?!
      FCLT.EU
      ----------------------------------------------------------------------
      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

      Kommentaar


        sorry,aga galatasaray vastu on nii küll raske saada. Käin arva eestikaid vaatamas , aga pärast tänast mängu ei saa küll aru et levadia eesti parim klubi on. jõudsin küll mängule alles teisel poolajal,aga ikkagi ei jätnud see veenvat muljet,et euroopas läbi lüüa. PS. kes oli see viljandi varumees nr.26 , kes teisel poolajal sekkus, jättis väga hea mulje. põrutas korra posti.

        Kommentaar


          Algselt postitas maraton Vaata postitust
          sorry,aga galatasaray vastu on nii küll raske saada. Käin arva eestikaid vaatamas , aga pärast tänast mängu ei saa küll aru et levadia eesti parim klubi on. jõudsin küll mängule alles teisel poolajal,aga ikkagi ei jätnud see veenvat muljet,et euroopas läbi lüüa. PS. kes oli see viljandi varumees nr.26 , kes teisel poolajal sekkus, jättis väga hea mulje. põrutas korra posti.
          Kuule kõik on väsinud, ja kõik teavad et ees on Galatasaray... Tarmo Saarelma, Kalimullin näitasid täna hea jalgpalli taset, aga teised? Eino Puri ei jätnud mulje, Kostja Nahk mulle tundub ka...
          Levadia mängijad olid juba mõttetes Türgis..
          FCLT.EU
          ----------------------------------------------------------------------
          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

          Kommentaar


            Üks meeskond mängis jalgpalli, teine segas. Tervitused Tuleviku kaptenile eriti jõhkra mängu puhul ja kohtunikule. Mitte et meie omad olid täna eriti head, hale mäng meisti poolt. Aga kui nad vähemalt üritasid liikuda kiiremeni Tulevik näitas kuidas saab murda pallureid kes on kiiremad, tehnilisemd ja tahavad luua olukordi.
            Masendav. Aga ikka, ei mingeid vabandusi, polnud Levadia päev ja poistel oli selgelt teine mäng meeles. Jumal tänatud keegi ei saanud vigastada.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Ennustan Levadiale suurt pakki Türgis ja see tibla Nahk võiks ennast natuke vaos hoida,see mis pärast mängu Tuleviku nõrgemasoo fanni suunas käeliigutus allapool oma põlve, pole nagu profi jalgpallurile kohane,aga saame aru tegemist on ju tiblaga.Edu!!!
              Söö oma bugereid ja friikartuleid edasi, loom. Sina oled kindlasti rohkem saavutanud jalgpallis et siin ärpleda. Marss trenni!

              Kommentaar


                Mina ei pea ennast fänniks vaid jalgpallihuviliseks ja 200 krooni eest ma seda mängu küll ei tule vaatama kuigi teisi Levadia eruomänge olen vaatamas käinud.Jah ma tean ,ma ei pea tulema kui see mulle liiga kallis on,aga peale minu mõtlevad ka paljud teised nii ja ma tahan palju tuleb neid pealtvaata´jaid sellisele mängule.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                  Üks meeskond mängis jalgpalli, teine segas. Tervitused Tuleviku kaptenile eriti jõhkra mängu puhul ja kohtunikule. Mitte et meie omad olid täna eriti head, hale mäng meisti poolt. Aga kui nad vähemalt üritasid liikuda kiiremeni Tulevik näitas kuidas saab murda pallureid kes on kiiremad, tehnilisemd ja tahavad luua olukordi.
                  Masendav. Aga ikka, ei mingeid vabandusi, polnud Levadia päev ja poistel oli selgelt teine mäng meeles. Jumal tänatud keegi ei saanud vigastada.
                  Kaks Tuleviku mängijat vahetati välja suht vigastuste tõttu. Ma olin muidugi suht pohmas aga Kalimullin väga jõhkrat viga ikkagi nägin. Suht siuke brasiillaste möla on praegu Teie poolt, ma ei näind küll ühtegi Tuleviku oma vingumas, et tehti liiga. Ühte episoodi nägin, kus Leitani vastu tehtud viga ei vilistatud. Võimatu öelda ka et kohtunik oli Tuleviku vastu leebe kui Luts sai täiesti tühja kollase ja Kalimullin sai jõhkra tagant sisse sõidu eest hoiatuse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Mina ei pea ennast fänniks vaid jalgpallihuviliseks ja 200 krooni eest ma seda mängu küll ei tule vaatama kuigi teisi Levadia eruomänge olen vaatamas käinud.Jah ma tean ,ma ei pea tulema kui see mulle liiga kallis on,aga peale minu mõtlevad ka paljud teised nii ja ma tahan palju tuleb neid pealtvaata´jaid sellisele mängule.
                    Sama asi koondisega, olen käinud kõikidel Eesti Koondise mängudel, peale Brasiilia, liiga kallis, aga 200 krooni, et näha proffi jalgpallureid pole minu arust kallis...
                    FCLT.EU
                    ----------------------------------------------------------------------
                    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                    Kommentaar


                      Meistriliiga mängude odavad piletid on rahva ära hellitanud. See 200 on isegi odav.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas North Vaata postitust
                        ...Tarmo Saarelma...
                        Tunned Kingist puudust?
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          no 50 krooni eest amatööre vaadata on siis õiglane hind?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            Tunned Kingist puudust?
                            Vast mõtles Tarmo Neemelot, kes muidugi palju mängida ei saand aga suht äss tundus ikkagist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              no 50 krooni eest amatööre vaadata on siis õiglane hind?
                              Minu teada võtavad teatris amatöörid raha u150krooni.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                                Tunned Kingist puudust?
                                Nats ikka, aga tulid ju Ivanov ja Saarelma nii et hea Diil Mulle meeldib kiirus ja tribla...
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X