320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ka need kaks mängijat lahkuksid siis ma küll ei näe põhjust kahelda Levadia tiitilivõidus.

    Vasakul saab siis Malovit kasutada ja keskel Einot. Samas tuuakse nagunii eesti tasemel natuke kõrgemad üks või kaks poissi ning olemas see tiitel ka on. Karta on, et euroopas läheb raskemaks.

    Loodetavasti sõlmitakse ikka lepingud Volodini ja Paponoviga. Mis annaks võimaluse keskväljal ja kaitseskenasti vangerdada. Ja ei maksaks imestada ka kui suvel mõni väljas redutanud poiss ka tagasi tuleb. Praegusel ajal vist eriti keegi väljast tagasi tulles mõjale tulla ei julge kui Sillamäele või Levadiasse.

    Kommentaar


      Tiitli võitmine läheb raskemaks see hooaeg mulle tundub, sest kui Kaalmale väärilist asendust ei leita, ja ründeliin jääbki vaid Neemelole, siis on asi ikka päris jube. Kas lähim konkurent oleks Sillamäe? Parem Levadia meistriks kui Sillamäe.

      Kommentaar


        Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
        Nõustun kunniga, ausalt üle hakkab viskama juba see meeletu väljaminek mängijate puhul, kes pole ennast täielikult veel Eestisgi tõestanud.
        Mina sinuga ei nõustu. Välja peaksid minema kõik kelle tase vähegi kannatab normaalses liigas mängimist. Kui inimesel on võimalus kuhugi jõuda siis tuleb see maksimaalselt ära realiseerida mitte jääda ootama Meistriliiga kolme tiitlit ja karikat ja aasta parima mängija auhinda, ja UrmoT nõusolekut, et davai oled olnud küllalt hea mine otsi klubi nüüd endale kuskilt mujalt

        Siinpool paar küsimustki kas Zenjov oli ennast siin liigas TÄIELIKULT tõestanud kui Ukrainasse siirdus, kusjuures ma arvan et selle ülemineku puhul oli isegi hea meel sul ja midagi selle vastu ei tohiks olla ju...

        Enar Jäägergi oli ML tasemel toksinud ainult kaks täispikka hooaega, kuid sellegipoolest siirdus välismaale ja sai hakkama,

        neid näiteid on veel...

        Aga sellegipoolest tulevad inimesed välismaalt Eestisse tagasi ning enamus neid jätkavad siin ka jalgpalli juures ning see kogemus mis nad välismaalt said aitavad neil parandada ka meie kodust vutti,

        Meistriliiga oli on ja jääb minu jaoks läbisõiduhooviks, kuid sellegipoolest vaatan mina seda rohkem ja elan siin toimuvale rohkem kaasa kui mingitele priimer liigidele jne.

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Arvestagem ,et Euroopas on jalgpall kõikides riikides välja arvatud Leedu ja Soome kõige populaarsem ala ja välismaale saamine üsna keeruline siis on see arv üsna kobe.
          Läti, Lichtenstein, Poola, ?

          Kommentaar


            Kuskilt mingit live skoori ka jälgida saab?

            Kommentaar


              Flashscore.com

              Kommentaar


                Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.


                Siin ka siis LIVE, aga flashscore ütleb, et mäng pole veel alanud. Ei tea kas lükkus tunnike edasi mingitel põhjustel vms?

                Kommentaar


                  Neemelo, 1-0, kena kena.

                  E: Samas fclevadia.ee ütleb et värava lõi Paponov...

                  Kommentaar


                    ja neemelo värav kirjas 3.minutil, paponovi värav 22. minutil....imelik

                    Kommentaar


                      Kas Morozov kah äkki kuskile testimisele juba siirdunud?

                      Kommentaar


                        Siin on ta ju olemas. Äkki sai vigastada vms.

                        Kommentaar


                          Ja Levadia on 1-2 taga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                            Ja Levadia on 1-2 taga.
                            Kusjuures ma olen päris veendunud,et kui siia on pandud juba 2-3 linki järjest kust seda jälgida saab,siis oskavad ka teised inimesed seisu vaadata.
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Esimeses hooaajaeelses jäädi 1-2 alla Leedu meistrile Ekranasele.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Levadia tahab ikka toonitada oma venelähedust. Eks koosseis muidugi kinnitab ka seda.

                                Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X