320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas elx Vaata postitust
  nagu ma mingis teises teemas kirjutasin - inimesi on vaja endi rumaluse eest kaitsta, seepärast on vaja teha ka ebapopulaarseid otsuseid. Kui vaadates riigi tasemel - kas peaks iga vigina peale kohe pensioneid, abirahasid ja muid kulusid kohe tõstma hakkama?
  Täiesti õige aga samas võib küsida, kes kaitseb inimesi otsustajate rumaluse eest?

  Kommentaar


   Algselt postitas 17 Vaata postitust

   Mängijad kindlasti naudivad, kui nad selle sitase tossu sees normaalselt hingata ei saa ja esimese hooga kopsud paska täis tõmbavad.
   Word

   0101010

   Kommentaar


    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Täiesti õige aga samas võib küsida, kes kaitseb inimesi otsustajate rumaluse eest?
    Paraku näitab sageli reaalne olukord, et otsustajad on lihtrahvast oluliselt targemad ja võimekamad. Ega siinne foorumgi just erilise teravusega ei sära. Eks haridustase näitab võimekust ja mõtlemisvõime olemasolu. Tarkade inimeste jaoks ei ole piiranguid vaja. Nad tunnetavad mõistlikkuse piire nagunii. Piirangud on mõeldud juhmidele, kes ei suuda ise mõelda ning osutuvad oma rumaluses teistele ohtlikeks. Igasugune piirang on valminud pärast ebameeldivate situatsioonide teket. Ehk piiranguks on olnud vajadus. Loomulikult leidub alati inimesi, keda on võimalik mõjutada ainult hirmu ja piiramisega, sest vastupidisel juhul käituvad nad ka edaspidi teisi häirivalt. Samas jäävad nad ka alati räuskama ja teisi enda hädades süüdistama. Kõige lihtsam on selliseid ignoreerida, sest juba vanarahvas teadis öelda, et üks rumal oskab rohkem küsida, kui sada tarka vastata.

    Kommentaar


     Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
     Ehk piiranguks on olnud vajadus.
     Need hirmsad turvariskid, mida elimineeritakse üritatakse, on meie jalgpallikultuuri kontekstis täiesti naeruväärne juhtum.

     Loomulikult peame järgima emaorganisatsiooni reegleid ja soovitusi, kuid praegusel juhul jääb täiesti arusaamatuks alaliidu ja turvateenistuse suhtumine pealtvaatajatesse/fännidesse. Ei paista küll kusagilt otsast, et otsustajad palju targemad ja võimekamad oleksid.
     I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

     Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      See on küll päris hale katse sinu poolt. Aga sa võid veelkord proovida.

      Kommentaar


       Algselt postitas Darren Vaata postitust
       Mis puutub mu maailmavaade siia? Milleks toppida mingeid nõmedaid pilte ja videosid igakord Flora ja nüüd siis ka siia teemasse? Olen ma mingi poliitilise avaldusega hakkama saanud? Jääks ikka jalgpalli juurde.

       Ma saan aru, et sa püüdsid siin vaimukas olla, küllap saad nüüd kõvasti kuvari ees itsitada.
       "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

       Kommentaar


        Paraku näitab sageli reaalne olukord, et otsustajad on lihtrahvast oluliselt targemad ja võimekamad. Ega siinne foorumgi just erilise teravusega ei sära. Eks haridustase näitab võimekust ja mõtlemisvõime olemasolu. Tarkade inimeste jaoks ei ole piiranguid vaja.
        Sellega sa näitasid küll enesekriitilisust aga ju leidub sinust targemaid inimesi ja mitte vähe.
        Lahendus on ehk selles, et fännid hoiavad omavahel kokku ja ei lase kedagi lambist kaasa viia, kui just väga selget põhjust ei ole. See on parimatel päevadel toiminud nii jalkas kui mujal. Kuna kümneid turvajaid juurde tuua finantsiliselt väga ei saa, siis peavad ka koraldajad vägisi otsima kompromisse.

        Kommentaar


         piikstaks ka natuke. Ausalt öeldes see,mis praegu staadionitel toimub on täielik tagasiminek. Minu esimesed mängud jäävad aastasse 1990 ja võiks ju mõelda,et 20 aastaga muutub asi paremaks aga ei.
         vaidlete siin EJL otsuste üle. No miks ei võiks olla õlle joomine fännialas lubatud. Mina ise õlu ei tarbi aga mind ei häiri kui seda tarbitakse fännitribüünil, kas on parem kui seda smuugeldatakse jalanõudesse või atribuutikasse peidetult sisse.
         teine teema lipp- kellele kujutab ohtu fännilipp ( või pigev selle vars) kui tribüünil on 25 inimest. Tundub küll,et kõik käivad igal pool õppimas aga üle võetakse ainult kõige karmimad reeglid nagu Eesti oleks jalgpallihuligaansuselt nr 1. Kuidagi kurb hakkab kui lähed staadionile heas tujus ja siis hakkab üks ootamine,järjekorras seismine,sest avatud on vaid üks värav ja kontrollitakse ühe piletilugejaga,samas kõrval on pressi ja VIP värav kus tütarlapsed naeravad ja siis aeg ajalt oma tuttavaid läbi lasevad. Kui lõpuks staadionile jõuad siis ründab sind kolm turvameest,kes kõik tahavad kontrolli teostada ja siis neljas hõikab,et stop laske läbi ma juba kontrollisin.
         kummaline on ka see,et turvameeskond ei taipa ise oma peaga mõelda vaid allutakse fännide hõigetele ja siis kui tegutsema asutakse siis lausetega,et " tule lähme paneme neile venelatele molli" ( antud näide siis karikafinaali ajal Kadriorus juhtunu põhjal)no ei ole professionaalne käitumine,ei ole.
         aga ikkagi see veel päris ära ei peleta ja jätkan endiselt meistriliiga ja madalamate liigade ning koondise mängudel käimist, ei jää koju tugitoolisportlaseks vaid vaatan edasi.
         Monica

         Kommentaar


          kesa ja teised, ei olegi see püro ülekaal nii suur midagi kui arvate. vähemalt sport.err.ee küsitluse järgi.

          jah
          (61.6% / 199)
          ei
          (38.4% / 124)

          Pea 40% vastu, see ei ole üldse väike number...

          selgituseks, et ma ise ei ole mingi vastane, aga ka mitte tuline pooldaja.

          Kommentaar


           Kõik mängule, Ilm on Suppper Ära istu kodus, tule marjamäele, päevita ja vaata jalkat


           © http://www.fclootus.ee/
           FCLT.EU
           ----------------------------------------------------------------------
           Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

           Kommentaar


            vedas, toru-jüri ei pea ise mängule reklaamigi tegema.

            Kommentaar


             persse kukkunud galerii kah : http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=55&lang=est

             Kommentaar


              Jõhvi Orbiit _ Levadia II pildis: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1390

              Kommentaar


               Mis toimub? Eilne mäng näitas, et Levadia on võrreldes eelmiste aastatega ikka tunduvalt nõrgem, seda eelkõige äärte puhul, kus selge tegija, kes pallidega ründajat võiks toita hoopis puudub. Leitani jalad hakkavad pisut vanaks jääma, Pebre kohaneb veel mängutempoga ja Puri tuleb alles vigastusest välja ja sedagi sootuks teisel positsioonil Subbotini fenomenist pole ma veel aru saanud. Nüüd kui somm ka vigastatud taas, on seis päris hapu, kui tagumiste klubide vastu saab kodus veel asjad ära tehtud siis Euroopas kisub küll asi jamaks, muidugi juhul kui ei taheta piirduda vaid esimese ringiga ja "prioriteet nr ühele" Meistritiitlile mängida.
               Lisaks hakkas silma asjaolu, et mängima hakati alles siis, kui juba häda käes oli. Motivatsioonipuudus?

               Kommentaar


                Minuarust võttis Flora Nahki korralikult kinni, niiet vanal mängutuju päris null oli. Ja rohkemat nagu polnudki vaja.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar

                Working...
                X