320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas Martin


    Kuid loodetavasti areneb EJL kah edasi
    Oled sa näinud viimase viie aasta jooksul mingit arengut?
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      http://www.uefa.com/Competitions/UCL/Clubs/Club=77482/index.html
      Kas Levadial uus mängija või on kell nii palju, et ma loen lihtsalt valesti?
      Keegi Ats Purke..

      Head ööd.
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Algselt postitas Nuutu


        http://www.uefa.com/Competitions/UCL/Clubs/Club=77482/index.html
        Kas Levadial uus mängija või on kell nii palju, et ma loen lihtsalt valesti?
        Keegi Ats Purke..

        Head ööd.
        See on kirjaviga uefa poolt

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Algselt postitas lume
          Algselt postitas Martin
          Kuid loodetavasti areneb EJL kah edasi
          Oled sa näinud viimase viie aasta jooksul mingit arengut?
          Tasakesi ikka, kuigi tobedusi on (ja ka tehakse) endiselt väga palju. Aga näiteks lähiajal peaks uus veebileht tulema. Annab ju lootust, et rattad pöörlevad ja org. mingis suunas edasi liigub Suurim õige käik oli muidugi liiga laiendamine.

          Mis Levadia mängu puutub, siis kaks tartlast said ka kenasti mängida ja vahetasid üksteist
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Päris huvitav oli täna lugeda eilse mängu kommentaare meie suurimatest päevalehtedest. Kohe oli näha ,kes leheneegritest oma peaga mõtleb ja kes teiste ajusid kasutab. Enam vähem analüüsiga sai hakkama vaid SLõhtuleht Postimees üritas midagi aga välja kukkus rohkem ümberjutustusena treenerite pressikast ,kus eriti Rüütli oma kaarte ei avaldanudki. Kõige nõrgem oli muidugi jälle too Päevalehe võll ,kes juba artikli alguses ajas mind nerma lausega ,,Dinamo tehnikast polnud jälgegi,, Nagu oleks ta Dinamot kunagi enne elus näinud ,et teab rääkida. Keegi ei osanud eraldi esile tuua Nahki suurepärast esitus ja seda mitte ainult selle pendla löömise pärast.Just suurepärane platsi nägemine ja söödud olid tema firmamärk. Oleks Ats Purjel selline platsinägemine ... aga sellist asja on vist raske õppida see peab olema kaasasündinud anne. Algkooseisus platsile tulnud noor Teniste oli küll närvis aga sai rahuldavalt hakkama,rohkem jäi tal mehejõust puudu ,kui oskustest. Seevastu Kasimirile paneksin küll hindeks ebarahuldava. Kui see ongi nii ,et pingelistes mängudes ei pea mehel närv vastu siis pole tal Levadias midagi teha. Usun siiski ,et see oli esimese tähtsa mängu palavik. Kokkuvõttes annaksin treeneritöö eest hindeks viis miinuse. Kui Rüütlil leidub Tbilisi mänguks tagataskus veel üks väike tarkus siis on Levadia edasi igal juhul. Grusiinid ei näidanud minu meelest küll mingit taktikalist tarkust. Tehnikat ja kiirust oli . Sõõdutäpsuseski oli Levadia kokkuvõttes parem.
            Levadia on oma mänguklassiga jõudnd sinnamaani ,et esimeses eelringis ei pea kartma tegelikult enam kedagi. See on tore ,sest veel mõned aastad tagasi si oli ette teada ,et ükski Eesti klubi ei jõua esimesest ringist kaugemale.
            Ja kuhu on kadunud Levadia fännid? Tribüünidel valitses ikka täielik vaikus ,masendav.
            Nüüd ,kus Levadial on vastvalminud uus ja nägus fänniatribuutika ,tuleks tõsiselt mõelda korraliku fännklubi loomisele,et järgmises ringis Kopenhaageni paarkümmend tegelast Kadriorgu üle ei karjuks.:P
            FCF Forever

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              ja see fänniklubi, millest kunn räägib ei tohiks olla kamp jõnglasi. nagu see on varasematel kordadel olnud. see laste spartakiaadi vaim on tõeliselt rõve. mingil põhjusel x on flora ka sellega kaasa läinud ja jõudnud veelgi kaugemale, seal kiljub kamp plikasid
              aga eks sellised võidud klubile fänne ju tekitavadki. ja kui satsi nimekirja vaadata, siis on Levadiat juba raske ka vene meeskonnaks pidada.
              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Ei ole seal midagi rasket venemeeskonnaks pidada..?
                Aga mis me sellest ikka räägime
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Jah, mäng oli ilus ja rahvast ka täitsa talutav arv.
                  Mängu parimaks tunnistaksin jällegi kindla esituse pakkunud Kotenko.
                  Mängu kehvema tiitlile pretenteerivad kogu grusiinide tiim ja Levadia leedulased(eriti ebakindel tundus mulle Cepauskas).
                  Kokkuvõttes oli mäng ikkagi väga kinnine ja rabe. Väga lihtsad sööduvead.

                  Ahjaa, kui mäng hakkas igavaks muutuma, siis tuli alati appi kohtunik, kes oma loomingulise nägemusega olukordadest, suutis pealtvaatajatele naeru ja kõneainet pakkuda.
                  Algselt postitas tank
                  Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'



                    Kas keegi teab mis on saand Vladimir Tšelnokovist ? Mees ei mängind eile ega ka Valga vastu.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      V.T. Saadeti koos Karaliusega duublisse. Kas ei vasta mehe vorm Rüütli ootustele või on seal distsipliiniprobleemid - ei tea.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Eilse mängu pildid

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Lisaks Olli mainitutele tegi minu arvates üsna kena mängu ka Sergo. Suutis grusiine nii esimesel kui teisel korrusel ohjes hoida.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Algselt postitas oku


                            Lisaks Olli mainitutele tegi minu arvates üsna kena mängu ka Sergo. Suutis grusiine nii esimesel kui teisel korrusel ohjes hoida.
                            Minu arust oli ka Sergo päris kindel. Kuid minu arust jättis kohtuniku vile soovida!
                            Penalti vilistas vähemalt ära :P

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Algselt postitas davids26


                              Algselt postitas oku


                              Lisaks Olli mainitutele tegi minu arvates üsna kena mängu ka Sergo. Suutis grusiine nii esimesel kui teisel korrusel ohjes hoida.
                              Minu arust oli ka Sergo päris kindel. Kuid minu arust jättis kohtuniku vile soovida!
                              Penalti vilistas vähemalt ära :P
                              Jah, kui lähtuda põhimõttest, et hea kohtunik on see, keda platsil \"näha\" ei ole, siis eilne tont oli üks peategelasi.
                              Ei olnud jah hea vilepartii, aga lõpp hea, kõik hea.
                              Algselt postitas tank
                              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                jah ..hea et levadia tegi düramo tibladele ära..edasi levadia saab, aga börnbyst(oli vist) ta küll jagu ei saa mäng oli natukene igav aga haledad gruusia fännid tegid meeleolu heaks
                                dinamo kalmaar..jaaaa
                                Pilt kus trumm on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X