320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    siin on Tallinna Levadia - FC Viljandi kohtumise mõlemad väravad ja veel mõned olukorrad mängust:
    MITTEAMETLIK PROTOKOLL:19.05. kell 14.00 Maarjamäe staadionilTallinna FC Levadia - FC Viljandi 2:0 (0:0)66. Aleksandr Kulinitš, 73. Janar ToometHoiatused: 67...

    Kommentaar


      Väga hea karikahooaeg Levadialt. Palju õnne!
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        Väga hea töö WGS, nauditav esitus! Oleks teid vaid iga mäng sama palju!

        Kommentaar


          Hea video, ma sittagi ei kuulnud

          Kommentaar


            Olen vahest arutlenud ,et miks Levadial ,kui ühel eesti parimal klubil puudub suurem eestlastest fännkond ja sisuliselt ka identiteet ? Miks pole see tekkinud mitmete edukate aastate jooksul ? Põhjusi on ilmselt mitu aga üks on kindlasti see ,et klubi asutaja Viktor Levada ( müts maha ,et niipalju raha jalgpalli tagus ) omaaegse kohaliku oligarhina ei suutnud üle olla kiusatusest jäädvustada oma isiklik nimi klubinimena Eesti jalpalli. On ju Levadia tuletatud tema perekonnanimest. Eilsel karikamängul oli nii naljakas kuulata ,kuidas väiksed poisid jumal teab ,mis klubidest ja maakondadest karjusid üksteisevõidu seda naljakat nime,, Levaadja, Levaadja . Poisikluttidel oli muidugi naljakas ja lõbus niisama kilgata aga ei kujutaks ette vähe vanemaid eestlasi seda slaavilikku perekonnanime karjumist terve kaks tundi ja siis veel batjushkale laulude sepistamist.
            Kelle käes on praegu klubi ohjad , omand ja muud õigused . Nimetage see nõukaaegne soperdis ümber , selgitage pankrotistunud endisele jalgpallimetseenile ,et isegi Abramovitshi Roman ei olnud nii rumal ,et oleks Chelsea - Abramovchelseaks nimetanud . Pole ju ka enam firmat Levadia Metall või mis ta oli Jäänud ongi vaid nukker mälestus kunagisest rahajõmmist . Seda enam ,et klubi on eestistumas igas mõttes ka mängijate poolest. Milleks säilitada seda nõmedat nime ,mis eestlastele ei meeldi .?
            Kus on praegu Levaadja kodu ? Pirital ? Või kusagil mujal veel ? Mõelge ja leidke uus nimi kas asukoha järgi või lihtsalt näiteks Tallinna Sport ,Meteoor , miks mitte Kotkas . Oli selline klubi Andres Lehel .
            Andres Leht ja teised omanikud , tehke asi ära ja pange klubile normaalne nimi ,et ka vanemad ,kui 12 aastased eestlased saaksid klubi nime uhkusega üüda.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Olen vahest arutlenud ,et miks Levadial ,kui ühel eesti parimal klubil puudub suurem eestlastest fännkond ja sisuliselt ka identiteet ? Miks pole see tekkinud mitmete edukate aastate jooksul ? Põhjusi on ilmselt mitu aga üks on kindlasti see ,et klubi asutaja Viktor Levada ( müts maha ,et niipalju raha jalgpalli tagus ) omaaegse kohaliku oligarhina ei suutnud üle olla kiusatusest jäädvustada oma isiklik nimi klubinimena Eesti jalpalli. On ju Levadia tuletatud tema perekonnanimest. Eilsel karikamängul oli nii naljakas kuulata ,kuidas väiksed poisid jumal teab ,mis klubidest ja maakondadest karjusid üksteisevõidu seda naljakat nime,, Levaadja, Levaadja . Poisikluttidel oli muidugi naljakas ja lõbus niisama kilgata aga ei kujutaks ette vähe vanemaid eestlasi seda slaavilikku perekonnanime karjumist terve kaks tundi ja siis veel batjushkale laulude sepistamist.
              Kelle käes on praegu klubi ohjad , omand ja muud õigused . Nimetage see nõukaaegne soperdis ümber , selgitage pankrotistunud endisele jalgpallimetseenile ,et isegi Abramovitshi Roman ei olnud nii rumal ,et oleks Chelsea - Abramovchelseaks nimetanud . Pole ju ka enam firmat Levadia Metall või mis ta oli Jäänud ongi vaid nukker mälestus kunagisest rahajõmmist . Seda enam ,et klubi on eestistumas igas mõttes ka mängijate poolest. Milleks säilitada seda nõmedat nime ,mis eestlastele ei meeldi .?
              Kus on praegu Levaadja kodu ? Pirital ? Või kusagil mujal veel ? Mõelge ja leidke uus nimi kas asukoha järgi või lihtsalt näiteks Tallinna Sport ,Meteoor , miks mitte Kotkas . Oli selline klubi Andres Lehel .
              Andres Leht ja teised omanikud , tehke asi ära ja pange klubile normaalne nimi ,et ka vanemad ,kui 12 aastased eestlased saaksid klubi nime uhkusega üüda.
              Täiesti nõus. Minagi tabasin eile end mõttelt, et Levadiat ei saa ju Eesti keeles fännata nii, et see normaalselt kõlaks..
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Täiesti nõus. Minagi tabasin eile end mõttelt, et Levadiat ei saa ju Eesti keeles fännata nii, et see normaalselt kõlaks..
                Issand Jumal, päikest olete liiga palju saanud?
                Mina eile jällegi avastasin mängukava vaadates, et Levadias on kõikidel poistel Eesti kodakondsus peale ukrainlasest väravavahi. Eesti kodandsetel mängijatel 6 on vene nimed. Selle tulemusega tehakse isegi Florale silmad ette.
                Levadia on sama vähemalt sama palju Eesti klubi, Flora, Kalju või Tammeka.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Loeb ikka klubi identiteet, mitte mängijate rahvus. Ja identiteet on selgelt venemeelne. Tean päris palju jalgpalliga seotud inimesi, paraku ei tea ühtegi eestlast, kes Levadiale pöialt hoiaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Issand Jumal, päikest olete liiga palju saanud?
                    Mina eile jällegi avastasin mängukava vaadates, et Levadias on kõikidel poistel Eesti kodakondsus peale ukrainlasest väravavahi. Eesti kodandsetel mängijatel 6 on vene nimed. Selle tulemusega tehakse isegi Florale silmad ette.
                    Levadia on sama vähemalt sama palju Eesti klubi, Flora, Kalju või Tammeka.
                    Mina pole midagi mängijate kodakondsuse kohta öelnud. Minu mõte on pigem see, et see nimi Levadia, mis on tuletatud Levadast ja mis on ju põhimõtteliselt selle identiteedi venemeelseks loonud nagu romario ütles. Ma tean inimesi, kes on aktiivselt üritanud Levadiale aktiivset fänlust luua ajal, mil seda veel ei olnud, siis oh üllatust eesti keelega saadeti ta pm persse.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Loeb ikka klubi identiteet, mitte mängijate rahvus. Ja identiteet on selgelt venemeelne. Tean päris palju jalgpalliga seotud inimesi, paraku ei tea ühtegi eestlast, kes Levadiale pöialt hoiaks.
                      Mario, sinu kui Kalju fänni arvamust paluks- Milline on Kalju identiteet?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Mario, sinu kui Kalju fänni arvamust paluks- Milline on Kalju identiteet?
                        Kui rääkida tõelisest identiteedist, siis seda ei oma hetkel ükski Eesti jalgpalliklubi. Nõmmele kogunes kindel toetusrühm, kes käib aktiivselt Kaljut toetamas ka teistel staadionitel, k.a Kadriorus. Kaljul on olemas kindel sihtrühm erinevas vanuses inimesi, olenemata elukohast, kes võimalusel alati tulevad staadionile.

                        Kommentaar


                          Flora on ka liiga ladina pärane, tulevad kohe piiskop Albert ja paavst Innocentius III meelde.

                          Kommentaar


                            Kas mitte Flora nimi ei tulnud kunagiselt ammuselt sponsorilt Flora keemiatööstuselt, ehk pole te ise kah nii originaalsed olnud kui arvate.
                            Aga jah, üleüldse on natuke labane möliseda nime kallal, midagi muud ei leidnud?

                            Paneme siis Flora fännidele ühe ilusa seebi pildi kah, siis teil kohe uhke tunne oma identiteedi üle.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Loeb ikka klubi identiteet, mitte mängijate rahvus. Ja identiteet on selgelt venemeelne. Tean päris palju jalgpalliga seotud inimesi, paraku ei tea ühtegi eestlast, kes Levadiale pöialt hoiaks.
                              Mina näiteks. Kuna ise elan Kadrioru kandis, siis võin julgelt väita, et mul tekkis selle meeskonnaga omal ajal küll side, mis kestab siiani. Mõtlen siis just seda kui Maardust ära koliti ja pikalt Kadrioru staadionil mängiti. Kuigi ka TVMK mängis samal staadionil, siis nendega ma ennast nii seotuna ei tundnud. Levadia puhul oli ikka hooaegu, kus sai kõikidel kodumängudel käidud ja neile kõvasti pöialt hoitud. Nüüd on kahjuks aega vähem ja alati Maarjamäele ei satu, aga Meistriliigas on Levadia kindlalt esimene valik.

                              Muidugi pole Levadia ajaloo jooksul teinud päris kõike seda mida võinuks. Eelkõige pean just silmas pidevat fännidele suunatud tööd. Ometi on just Levadia korraldatud "Ei narkootikumidele" üritused toonud staadionile oluliselt enam rahvast kui näiteks mistahes Flora mäng Lillekülas eales. Minu arvates tegi Levadia vea siis, kui kriisi ajal Kadriorust kuhugi Maarjamäe treeningväljakutele koliti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Issand Jumal, päikest olete liiga palju saanud?
                                Mina eile jällegi avastasin mängukava vaadates, et Levadias on kõikidel poistel Eesti kodakondsus peale ukrainlasest väravavahi. Eesti kodandsetel mängijatel 6 on vene nimed. Selle tulemusega tehakse isegi Florale silmad ette.
                                Levadia on sama vähemalt sama palju Eesti klubi, Flora, Kalju või Tammeka.
                                Rein ! Ma räägin aiast aga sa räägid aiaaugust Tegin sulle paste oma eelmisest postitusest ehk värvisin punaseks ja puust ette.

                                .Seda enam ,et klubi on eestistumas igas mõttes ka mängijate poolest. Milleks säilitada seda nõmedat nime ,mis eestlastele ei meeldi .?
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X