320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leidsin päris huvitava intervjuu Igor Morozoviga, mis on tehtud Levadia fännide poolt. Kuna ma ise vene keelt ei oska, siis google chromega lasin selle inglise keelde tõlkida ning päris hästi tõlkis ära, sai põhimõtteliselt kõigest aru.

    Kommentaar


      Kuidas Levadia see aasta on? Pole mängu näinud, aga kes on nende ohtlikumad, mis nende tugevused ja nõrkused. Kuidas väravavaht on?

      Kommentaar




        Vau, Morozov on mega!

        Kommentaar


          paluks ta kiiremas korras välismaalne saata. Koondisele võib temast tulevikus asendamatu lüli sirguda. Eesti liiga on selgelt liiga kitsas juba.

          Kommentaar


            Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
            Kuidas Levadia see aasta on? Pole mängu näinud, aga kes on nende ohtlikumad, mis nende tugevused ja nõrkused. Kuidas väravavaht on?
            Levadiaga on sel aastal väga lihtne (must-valge):

            1) Kaitse on "like"! Väravavaht Smiškoga väga rahul - kindel vana, teeb huumorit ka. Liin Artjunin-Morozov-Podholjuzin-Kulinitš seisab kindlalt (ehk hetkel Meistriliiga kindlaim?). Seejuures Morozik on ju puha kingitus - kannab kaptenipaela ja liidrirolli ilusti välja ning lööb väravaid ka (sel hooajal arvel 6, mis on sama palju kui esiründaja Hundil), kui ründajad peaks hätta jääma ja hädas nad on minu maitse jaoks liigagi palju.

            2) Nagu juba öeldud, siis rünne jätab kõvasti soovida. Leitani-vana arusaadavalt enam eriti peale ei lasta. Eks ta ole ansamblist välja langenud ka ja ma eeldan, et järgmisel hooajal pole tal vaja enam viiendat ratast vankri all mängida - suured teod on tehtud (aitäh, Vello!), nüüd aeg puhata. Põhiründaja Hunt on selgelt liiga pikatoimeline (ma ei tahaks öelda saamatu, aga ikkagi ütlen) ja ajab vähegi Levadia edust huvitatud pealtvaataja tribüünil endast välja, ikka ja jälle. Ma poleks arvanud, et Esiliigas siis väravaid nii palju lihtsam kõmmutada on. Rättel ja Elhi ei ole ka kahjuks meie Meistriliiga olematu tasemega vist kohanenud, aga anname aega.

            Kõige tublimad on mu meelest Morozik, Podholjuzin, Antonov (keskvälja energiapallike), Toomet (väsimatu äärerabeleja, löönud samuti 6 väravat ja karvakasvuga on ka kõik korras) ja tegelikult meeldib mulle Pebre ka (tema puhul olen ma muidugi oodanud ja lootnud ikka enamat) - üldiselt iseloomustab neid kõiki, kui ehk Moroz, kellel on muud head omadused, välja arvata, isukas ja kiire rabelemine platsil.

            Kokkuvõttes on meeskond noor ja põnev jälgida. Levadias on ju varem ikka edukalt töötanud selline mudel, et kogenud tuumik ja selle ümber siis askeldamas mõned andekad noored. Nüüd on igatahes võimalus kogu kambal koos areneda ja ainult paremaks minna, sest sisekliimaga on ka viimaks kõik korras, nagu ma aru olen saanud.
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Tänud, hea pildi andsid.

              Kommentaar


                Teever hoopiski Levadiasse.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Viimaste hooaegade MLi kahtlemata üks huvitavamaid üleminekuid. Igatahes korraliku klassiga ründaja juurde ja Levadia on aina rohkem konkurentsis. Saab väga põnev hooaja II pool tulema, loodetavasti saab transferi tehtud ning näeb Teeverit ehk neljapäevalgi vahetusest sekkumas.

                  Kommentaar


                    Levadia saab jah kurat omale esimese ründaja...siiani polnud ühtegi neil...Morozov siiski kaitsja mitte ründaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Levadia saab jah kurat omale esimese ründaja...siiani polnud ühtegi neil...Morozov siiski kaitsja mitte ründaja
                      Ballack, nalja võib teha, aga Flora kusise ründajahooaja jätkumisel võib selle mehe sellesse klubisse maandumine tähendada sulle ja mulle pikki morne minuteid tribüünidel...

                      Kommentaar


                        Levadia "mitteründeliin" (Leitan, Rättel, Saarlas, Elhi, Hunt) on löönud viie peale 13 väravat. Teever vaevalt seda vahekorda halvemaks muudab. Kontrastiks niipalju, et Ballacki viis jüngrit (Alliku, Prosa, Pukk, Belov, Torop) on 6 tabamuse peal, lisaks saadeti viimased kaks poole hooajapealt džunglisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Ballack, nalja võib teha, aga Flora kusise ründajahooaja jätkumisel võib selle mehe sellesse klubisse maandumine tähendada sulle ja mulle pikki morne minuteid tribüünidel...
                          Sellepärast ma "kurat" ütlesingi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wxyz Vaata postitust
                            Levadia "mitteründeliin" (Leitan, Rättel, Saarlas, Elhi, Hunt) on löönud viie peale 13 väravat. Teever vaevalt seda vahekorda halvemaks muudab. Kontrastiks niipalju, et Ballacki viis jüngrit (Alliku, Prosa, Pukk, Belov, Torop) on 6 tabamuse peal, lisaks saadeti viimased kaks poole hooajapealt džunglisse.
                            Siiski ma loeks ka veel Toometi ründajate alla, sest kui Pebre & Subbotin mõlemad korraga mängivad, siis ta on ikka seal ees müranud ja seega võib arvestada 13le veel 6 juurde...seda enam, et sa lugesid ka Toropi ründajate alla.

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                              Siiski ma loeks ka veel Toometi ründajate alla, sest kui Pebre & Subbotin mõlemad korraga mängivad, siis ta on ikka seal ees müranud ja seega võib arvestada 13le veel 6 juurde...seda enam, et sa lugesid ka Toropi ründajate alla.
                              Sel juhul võib ka Zaka ründajaks nimetada...meenub kusagilt, et temagi mänginud üksiku ründajana...ei viitsi otsida praegu mis mängus/mängudes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Sel juhul võib ka Zaka ründajaks nimetada...meenub kusagilt, et temagi mänginud üksiku ründajana...ei viitsi otsida praegu mis mängus/mängudes.
                                Zakaria on mitmes mängus ründajana tegutsenud jah.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X