320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Rein ! Ma räägin aiast aga sa räägid aiaaugust Tegin sulle paste oma eelmisest postitusest ehk värvisin punaseks ja puust ette.

    .Seda enam ,et klubi on eestistumas igas mõttes ka mängijate poolest. Milleks säilitada seda nõmedat nime ,mis eestlastele ei meeldi .?
    nime vahetamine jalgpalliklubi puhul, isegi Eesti kontekstis, oleks ülimalt gay liigutus minu meelest. arvad, et Levadia muudetakse Tallinna Spordiks, Meteooriks vms ja eestlasi hakkab hordide kaupa klubi kodumängudele voorima? kahtlen selles, sügavalt. ja võrdlus Levada ja Romani puhul on väär juba sellepärast, et üks asutas klubi ja teine ostis selle üle lihtsalt. Levada ei muutnud ju klubi nime vaid selline ta kohe algusest peale pandud sai.

    Kommentaar


      Pigem muuta nimi ära ja hakata 0-st peale? Praegu olemas nimi mida inimesed teavad. Lisaks sponsorid kellele tuleb hakata seletama miks nime muudeti ja mks nad edasi peaks toetama. Ei ole väga perspektiivikas tegevus see nimevahetus. Pigem tuleks tegeleda olemasolevaga.

      Kommentaar


        Levadia on ju vana Kreeka nimi, mis vene identiteet...
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          nime vahetamine jalgpalliklubi puhul, isegi Eesti kontekstis, oleks ülimalt gay liigutus minu meelest. arvad, et Levadia muudetakse Tallinna Spordiks, Meteooriks vms ja eestlasi hakkab hordide kaupa klubi kodumängudele voorima? kahtlen selles, sügavalt. ja võrdlus Levada ja Romani puhul on väär juba sellepärast, et üks asutas klubi ja teine ostis selle üle lihtsalt. Levada ei muutnud ju klubi nime vaid selline ta kohe algusest peale pandud sai.
          Levadia ei ole eesti nimi ,kohanimi või mis iganes nimi ja kõik. See isegi ei tähenda midagi vaid on tuletatud omaniku perekonnanimest ja ei sobi meie kultuuriruumi. Võibolla Ukrainas oleks see normaalne .Rõhutan veel kord ,et ka sellenimelist firmat enam ei ole siis milleks võõrapärane nimi Eesti jalgpalliklubile ?
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Levadia ei ole eesti nimi ,kohanimi või mis iganes nimi ja kõik. See isegi ei tähenda midagi vaid on tuletatud omaniku perekonnanimest ja ei sobi meie kultuuriruumi. Võibolla Ukrainas oleks see normaalne .Rõhutan veel kord ,et ka sellenimelist firmat enam ei ole siis milleks võõrapärane nimi Eesti jalgpalliklubile ?
            Mis maailmas sa elad? Saa aru, et ka FC Levadia on bränd ning kui mingi ettevõte hakkab pumpama misiganes klubisse miljonite viisi raha, siis iga turunduse spetsialist soovitaks nimeks võtta sponsoriga seotud nime. Sina soovitad kõik selle aastatega tehtud töö vetsupotist alla lasta, ise ei saa aru kui absurdne su idee on?
            Ei sobi meie kultuuriruumi? Millises Tallinnas sina oled käinud? Võta teadmiseks, et pooled Tallinnas elavatest inimestest on Vene taustaga ja seda on ikka kuradi raske ignoreerida või mis?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Levadia ei ole eesti nimi ,kohanimi või mis iganes nimi ja kõik. See isegi ei tähenda midagi vaid on tuletatud omaniku perekonnanimest ja ei sobi meie kultuuriruumi. Võibolla Ukrainas oleks see normaalne .Rõhutan veel kord ,et ka sellenimelist firmat enam ei ole siis milleks võõrapärane nimi Eesti jalgpalliklubile ?
              Ja Flora on eesti nimi? Ei
              Muutke enda nimi Flooraks, A. le Coqi nimi A. Kuke nimeliseks jalgpallistaadioniks ja siis kurtke edasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Ja Flora on eesti nimi? Ei
                Muutke enda nimi Flooraks, A. le Coqi nimi A. Kuke nimeliseks jalgpallistaadioniks ja siis kurtke edasi.
                Väga terav ja kvaliteetne ärapanek! 5+

                Mõnest asjast tuleks siiski aru saada ja üks nendest on see, et 21. sajandil ei loe nimepildist (ei firma, ei jalgpalliklubi, ei isiku nimest) välja mitte mingit rahvuskuuluvust.

                Need tüüpilised ilkujad soovivad äkki mingeid DNA teste, et kes on 'puhtam' eestlane kui teine? Las teod räägivad enda eest.

                Minu arust on Levadia üks vaieldamatult parimaid Eesti jalkaklubisid ja selleks ta ka jääb.

                Kommentaar


                  Ma ei oska üldse hetkel Levadia suhtes seisukohta võtta. Ühelt poolt on klubis eestlasi rohkem kui eales varem, ka treenerid on kõik teada tuntud ekskoondislased, aga vat fännid on venekeelsed ning see tekitab sellise üpris kummalise olukorra. Ma ei ütle Levadia fännidele, et kaduge minema või laulge ainult riigikeeles, vastupidi, laske aga täiega edasi! Aga tervikpilt on hetkel selline vildakas.

                  Kommentaar


                    No see nimi on küll viimane asi, mis vahetada tuleks. Leidis kunn ka publikupuuduse põhjuse.

                    Mind näiteks häiris hoopis selline pisiasi, et eile tegi Toomet ühe suht inetu triki. See pole muidugi seotud publikuga, aga Levadia teemaga küll.

                    Kommentaar


                      Mis ta siis tegi? Juttu ei tohi pooleli jätta

                      Kommentaar


                        Lõi viimase värava toonud nurgalöögi ligi pool meetrit õigest kohast väljas. muud midagi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          No see nimi on küll viimane asi, mis vahetada tuleks. Leidis kunn ka publikupuuduse põhjuse.

                          Mind näiteks häiris hoopis selline pisiasi, et eile tegi Toomet ühe suht inetu triki. See pole muidugi seotud publikuga, aga Levadia teemaga küll.
                          see on ikka kohtunike viga, ma ütleks.

                          Kommentaar


                            Eks ta kasutas seda, et kohtunike silmad sinna alati ei ulatu. Kui Nahk üritas alati cm varastada, siis Toomet tegi poole meetriga ära. Sümpaatse mängija ebameeldiv trikk. Kerge on head muljet endast ära rikkuda.

                            Kommentaar


                              Kohtuniku pask enivei. Milline mängija ei kasutaks seda ära? Või milline mängija mõtleb enne palli paika panemist, et kohtunik ei näe aga panen ikka õigesti, sest äkki mu maine kannatab mõne tyhikargaja silmis
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Tähendab õige moraal on siis selline, et kui võimalik on, siis muudkui varastan ja olen tubli. Ja nii peabki olema. Kui aga kohtunik eksib, siis olen kohe kõva õiendaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X