320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Levadia ei ole eesti nimi ,kohanimi või mis iganes nimi ja kõik. See isegi ei tähenda midagi vaid on tuletatud omaniku perekonnanimest ja ei sobi meie kultuuriruumi. Võibolla Ukrainas oleks see normaalne .Rõhutan veel kord ,et ka sellenimelist firmat enam ei ole siis milleks võõrapärane nimi Eesti jalgpalliklubile ?
    Ja Flora on eesti nimi? Ei
    Muutke enda nimi Flooraks, A. le Coqi nimi A. Kuke nimeliseks jalgpallistaadioniks ja siis kurtke edasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Ja Flora on eesti nimi? Ei
      Muutke enda nimi Flooraks, A. le Coqi nimi A. Kuke nimeliseks jalgpallistaadioniks ja siis kurtke edasi.
      Väga terav ja kvaliteetne ärapanek! 5+

      Mõnest asjast tuleks siiski aru saada ja üks nendest on see, et 21. sajandil ei loe nimepildist (ei firma, ei jalgpalliklubi, ei isiku nimest) välja mitte mingit rahvuskuuluvust.

      Need tüüpilised ilkujad soovivad äkki mingeid DNA teste, et kes on 'puhtam' eestlane kui teine? Las teod räägivad enda eest.

      Minu arust on Levadia üks vaieldamatult parimaid Eesti jalkaklubisid ja selleks ta ka jääb.

      Kommentaar


        Ma ei oska üldse hetkel Levadia suhtes seisukohta võtta. Ühelt poolt on klubis eestlasi rohkem kui eales varem, ka treenerid on kõik teada tuntud ekskoondislased, aga vat fännid on venekeelsed ning see tekitab sellise üpris kummalise olukorra. Ma ei ütle Levadia fännidele, et kaduge minema või laulge ainult riigikeeles, vastupidi, laske aga täiega edasi! Aga tervikpilt on hetkel selline vildakas.

        Kommentaar


          No see nimi on küll viimane asi, mis vahetada tuleks. Leidis kunn ka publikupuuduse põhjuse.

          Mind näiteks häiris hoopis selline pisiasi, et eile tegi Toomet ühe suht inetu triki. See pole muidugi seotud publikuga, aga Levadia teemaga küll.

          Kommentaar


            Mis ta siis tegi? Juttu ei tohi pooleli jätta

            Kommentaar


              Lõi viimase värava toonud nurgalöögi ligi pool meetrit õigest kohast väljas. muud midagi

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                No see nimi on küll viimane asi, mis vahetada tuleks. Leidis kunn ka publikupuuduse põhjuse.

                Mind näiteks häiris hoopis selline pisiasi, et eile tegi Toomet ühe suht inetu triki. See pole muidugi seotud publikuga, aga Levadia teemaga küll.
                see on ikka kohtunike viga, ma ütleks.

                Kommentaar


                  Eks ta kasutas seda, et kohtunike silmad sinna alati ei ulatu. Kui Nahk üritas alati cm varastada, siis Toomet tegi poole meetriga ära. Sümpaatse mängija ebameeldiv trikk. Kerge on head muljet endast ära rikkuda.

                  Kommentaar


                    Kohtuniku pask enivei. Milline mängija ei kasutaks seda ära? Või milline mängija mõtleb enne palli paika panemist, et kohtunik ei näe aga panen ikka õigesti, sest äkki mu maine kannatab mõne tyhikargaja silmis
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Tähendab õige moraal on siis selline, et kui võimalik on, siis muudkui varastan ja olen tubli. Ja nii peabki olema. Kui aga kohtunik eksib, siis olen kohe kõva õiendaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Tähendab õige moraal on siis selline, et kui võimalik on, siis muudkui varastan ja olen tubli. Ja nii peabki olema. Kui aga kohtunik eksib, siis olen kohe kõva õiendaja.
                        no aga nii see üldjoontes ongi ju. Ja pole tähtsust kas varastan sendi või pool meetrit, enivei on rikkumine ja nende fikseerimiseks on platsil kohtunik. Võistlustuhinas ei aja keegi mingit moraali või spordieetikat taga. Ma ei kiida Janari tegu heaks aga mingi surmapatt see ka ei olnud, et oleks põhjust oma arvamust temast kardinaalselt muutma.


                        edit:
                        ei hakka su tuju rikkuma aga viimati kraaklesid sa 16 aastase teismeliseg jalka teemas. See ytleb nii mõndagi...
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Nagu näha, oled sa vahel võimeline isegi normaalselt vastama. Ma rohkem ei torgikski.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Ja Flora on eesti nimi? Ei
                            Muutke enda nimi Flooraks, A. le Coqi nimi A. Kuke nimeliseks jalgpallistaadioniks ja siis kurtke edasi.
                            Esiteks, miks ma peaksin oma nime Flooraks muutma ja teiseks miks sa minuga mitmuses räägid ?
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Tean päris palju jalgpalliga seotud inimesi, paraku ei tea ühtegi eestlast, kes Levadiale pöialt hoiaks.
                              Noh, billyl on näiteks vähemalt kaheksa sugupõlve tagasi ainult puhas eesti veri, iga aarialane oleks uhke.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Issand Jumal, päikest olete liiga palju saanud?
                                Mina eile jällegi avastasin mängukava vaadates, et Levadias on kõikidel poistel Eesti kodakondsus peale ukrainlasest väravavahi. Eesti kodandsetel mängijatel 6 on vene nimed. Selle tulemusega tehakse isegi Florale silmad ette.
                                Levadia on sama vähemalt sama palju Eesti klubi, Flora, Kalju või Tammeka.
                                Kuidas on võimalik, et kõigil on kodakondsus, kuid rääkida oskavad parimal juhul pooled?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X