320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Siis seisis 192 üleeile, vahet pole.
    Küsimus on selles, kumb number on tõene, kas 192 või oluliselt suurem 312 ja mis alusel muudatus tehti?

    Mina ei pea huvilisena isiklikult publikut lugema, minu, avalikkuse ja ajaloo huvides on saada võimalikult täpseid andmeid.
    Huvitav tõesti, palju siis publikut tegelikult oli, paljuid huvitas kohtumine Levadia-Infonet tegelikult?
    Ise mängul käinuna julgeks pakkuda, et tõde on kuskil keskel. 192 veidi vähe ja 312 selge liialdus. Pakuks mingi ca 240-250.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Krt, vaatasin, et Paidel 20.das voorus sama lugu, 230 tõstetud 300-ks
      Kaljul 16. voorus 197 ja uus number 216

      Kuressaarel suisa tõstetud ametlikke numbreid veel ametlikukmaks 10. 13. 15. 17. ja 20. voorus.

      Mis toimub?
      Ja mis mõte sellel on, kokkuvõtteks tõusis PL publiku keskmine kogu taolise aktsiooni tagajärjel keskmiselt 3 inimest.
      Naeruväärne!

      Üks huiab ees, teised järele või on tegu organiseeritud huiamisega ...
      Probleem oli selles, et pärast Skiperski lahkumist liidus sisestati osadesse ka ametlikesse protokollidesse poolajal inspektori poolt antud nn esialgne publikunumber. Tegelikult tehti Asula tänaval nüüd ära hulk vahepeal tegemata tööd.

      Kommentaar


        Nägin ainult teist poolaega, aga see oli ikka väga hea Levadia poolt. Täpsed ja kiired söödukombinatsioonid, füüsiline üleolek vastasest. Suurepärane esitus!
        AILTON

        Kommentaar


          Samas peab tõdema, et ega härra Dmitri "meistriliiga tase on langenud" Kruglov küll teistest eriliselt üle ei olnud. Pigem jäi vähemalt mängu esimeses pooles suhteliselt nähtamatuks.

          Aga üldpilt oli täna Leval hea ja kui nad peaksid samasuguse mänguga jätkama, siis saab teistel üsna raske olema nende liidripositsiooni ohustada. Kuid nagu näitas Tammeka mäng, siis.. see aasta pole midagi kindel!

          Kommentaar


            Levadia mängis Flora vastu jällegi hästi. Kui ei teaks, siis ei usuks, et Tammeka vastu sama meeskond mängis.

            Kommentaar


              Kas Levadial ka mingi eesti keelt kõnelev fännirühmitus on? Kui vaatasin White Green Supportersi lehte (mililel hyperlink levadia kodukal suunab mingile vanale lehele, kuigi nähta on uus ja õige ), siis ei jäänud eriti midagi silma. On vist mingid inimesed kes tegid hurraaga kodulehe, on selle tänaseks jätnud unarusse juba, nad on kakskeelsed ja neil on vaid vene keelne foorum. Ühesõnaga nad on olemas, aga eriti sotti ei saanud ja ei aidanud ka koduleht.

              Kommentaar


                Niiet Sinu rida on nüüd eestikeelne fännirühmitus kokku kutsuda olemasolevale lisaks! Jõudu tööle!

                Kommentaar


                  Pole probleem

                  Kommentaar


                    Vot sihukest entusiasmi ei kohta Eesti jalgpallis tihti! Teised Levadia sala-fännid siin foorumis võiksid ka siis realkingiga ühendust võtta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas realking Vaata postitust
                      Kas Levadial ka mingi eesti keelt kõnelev fännirühmitus on? Kui vaatasin White Green Supportersi lehte (mililel hyperlink levadia kodukal suunab mingile vanale lehele, kuigi nähta on uus ja õige ), siis ei jäänud eriti midagi silma. On vist mingid inimesed kes tegid hurraaga kodulehe, on selle tänaseks jätnud unarusse juba, nad on kakskeelsed ja neil on vaid vene keelne foorum. Ühesõnaga nad on olemas, aga eriti sotti ei saanud ja ei aidanud ka koduleht.
                      Eestikeelsed aktiivsed Levadia fännid (välja arvatud billy t) ei eksisteeri, sellepärast pole eestikeelse foorumi ega kodulehekülje WGS's vaja.
                      FCLT.EU
                      ----------------------------------------------------------------------
                      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                      Kommentaar


                        Algselt postitas North Vaata postitust
                        Eestikeelsed aktiivsed Levadia fännid (välja arvatud billy t) ei eksisteeri, sellepärast pole eestikeelse foorumi ega kodulehekülje WGS's vaja.

                        Sellise suhtumisega ei saagi eesti keelt kõnelevat fännirühmitust olema.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Sellise suhtumisega ei saagi eesti keelt kõnelevat fännirühmitust olema.
                          Mis see suhtumine siin aitab või ei aita?!
                          Miks peaks WGS, kelle omavaheline suhtluskeel on vene keel, hakkama kõike igaks juhuks eesti keelde dubleerima?
                          Varem olid kakskeelsed hüüded, samuti proovisime teha paralleelselt vene ja eesti keeles artikleid kodukale - poisid kirjutasid valmis ja mina tõlkisin eestikasse, kusjuures mu vene keele oskus on suhteliselt puudulik, mistõttu oli see päris aeganõudev töö. Arusaadavalt jäi see varsti unarusse, sest mingeid eestikeelseid fänne ega huvilisi ei tulnud kusagilt.
                          Üleüldse on utoopiline loota, et eestlased tuleksid ühte kampa venelastega. Ka niisama üksikisiku liitumine mingi aktiivse rühmitusega, kus omasid ees pole, käib meil läbi raskuste. See pole lihtsalt eestlasele omane. Kui probleem oleks ainult Reinu poolt viidatud suhtumises või eestis-venes, siis kuidas selgitada seda, et ka teiste klubide puhtalt eestikeelsed fännirühmitused nii väiksed on.
                          Mina arvan, et kui üldse peaks Levadiale eestikeelne fännirühmitus tekkima, siis tõenäoliselt tuleks see mingi sõpruskonna baasilt ja eraldiseisvana.
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            Tegelikult on kindlasti fänne Levadial ka eestlaste seas. Pigem on hetkel vaja kaardistada nad ning asi käima tõmmata. Eestlastega ongi see asi, et asja käimatõmbamine on kuidagi raske - ükskõik mis projektiga tegu pole. Kõik justkui ootavad arglikult, kuni tuleb keegi ja teeb ära ning siis selle tegemise sõiduvees lasevad teised ka hea meelega liugu.

                            Minu varasemad kogusemused ühishuviga grupi käimatõmbamisel takerduvad järgmiste asjade taha.

                            1.Kaardistamine - kes on need ühishuvidega isikud, kuidas nendega ühendust saada
                            2.Aktiivsuse kasvatamine - kuidas muuta kaardistatud inimesed aktiivseks ning kaasata grupi tegevusse
                            3.Kuidas säilitada grupi tegevuse hoogu peale nö esimese hurraaa vaibumist. Kui asi oma uudsuse minetab, siis hakkavad inimesed ära vajuma ning tuleb leida mingi muu motivatsioon.

                            Facebook on üsna hea lahendus. Kui klubi aitaks omalt poolt kaardistada isikuid (nt facebooki lehte likenud isikute nimekirja pakkumine), siis saaks sealt minna edasi ja võtta inimestega ühendust. See oleks see kaardistamise osa.

                            Aktiivsuse kasvatamiseks on kindlasti iganädalane mängu ühisvaatamine ning tegevus foorumis (WGS foorum kakskeelseks või siis inglise keelseks). Alkoholi tarbimine teeb arvatavasti samuti head. Lisaks muud kokkusaamised - hooaja alustamine, hooaja lõpetamine, suvepäevad jne.

                            Grupi huvi säilitamisel on jälle klubi vaja. Soodushinnaga särgid, mängupiletid, kohtumine meeskonnaga jm.

                            NB: tegu on puusalt tulistades tehtud ettepanekutega. Ma pole teinud mingit süvaanalüüsi ega oma ehk tõesti reaalset pilti eestlaste osakaalust Levadia fännide seas ega Levadia enda soovi omada fänne. Just see viimane on hetkel küsitav, sest klubi pole minu arust fännide poole ühtegi sammu astunud. Mina nt ei saa isegi enam kirjutada Levadia facebooki lehele

                            Kommentaar


                              Imelise kindlusega pööratakse need rasked mängud lõpuks enda kasuks.

                              Kommentaar


                                Trans on ikka ulmeline ebastabiilne sats, üks hetk kaotavad ülikindlalt täiesti alavormis Florale ja paar päeva hiljem alistavad peaaegu liiga liidri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X