320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    soomlasest ei tea, aga Lipin ja Saag on mõlemad ikka väga hea täiendus

    Kommentaar


      Kaimari liitumise tagajärjel on taaskord väga väga sirgjooneline ründaja Kristalil olemas. Sellest on puudust tuntud peale Hundi lahkumist.

      Kommentaar


        Saarts siis see hooaeg Levadia eest ei pauguta ilmselt. Loodetavasti teeb seda Pärnu eest. Pigem oleks võinud laenule minna Rohtla ja/või Peetson. Saarts on esiliigas lammutanud ja näidanud taset, mille pealt järgmine samm teha. Peab vist meelde tuletama ühte hundut, kes lammtuas esiliigas ja ka meistriliigas.

        Kommentaar


          Algselt postitas realking Vaata postitust
          Saarts siis see hooaeg Levadia eest ei pauguta ilmselt. Loodetavasti teeb seda Pärnu eest. Pigem oleks võinud laenule minna Rohtla ja/või Peetson. Saarts on esiliigas lammutanud ja näidanud taset, mille pealt järgmine samm teha. Peab vist meelde tuletama ühte hundut, kes lammtuas esiliigas ja ka meistriliigas.
          Just nimelt, mis tast seal Esiliigas Levadia II koosseisus hoida kui ta võib PL-is Pärnu eest mängida?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            no tere tali! ei ole mõnusamat kui alustada hooaega seitsme uue mängijaga algkoosseisus ja märja viltuse lumesajuga kraevahel. ega siin pikka juttu pole mõtet teha. rõõm oli näha, et vanadest olijatest keegi oma tasemes kaotanud ei ole. uutest poistest jäid meeldiva nobedusega silma Luts ja Lipin. kui päris vastastega ka Pikal-Lutsul-El Hussieny'l selline lobe lükkamine ja kokkumäng välja kukub, siis on igati ilus. tulenevalt vastasest ja mängu iseloomust sai täna kõige vähem aimu muidugi kaitseliinist, aga sisetunne ütleb, et on põhjust muretsemiseks küll ja reedel võib juba karistatud saada. seevastu Teever, Saag ja Peetson andsid ründe koha pealt küll põhjust rahulikuks uneks. Santos oli tubli.
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Läbi nämmutatud teema, aga ma ei kujuta ette, kuidas Levadia kavatseb pika hooaja nii hõreda kaitseliiniga edukalt läbida. Täna pingil mitte ühtegi kaitsjat, olgu valgevenelane ootab tööluba, Tolbuzovit kasutati ka hooajaeel ning Ojamaa olukord ei ole selge, aga keeruliseks läheb suure tõenäosusega sellele vaatamata. Raudsepp saab vast nii mõnigi kord äärekaitses tegutseda.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Läbi nämmutatud teema, aga ma ei kujuta ette, kuidas Levadia kavatseb pika hooaja nii hõreda kaitseliiniga edukalt läbida. Täna pingil mitte ühtegi kaitsjat, olgu valgevenelane ootab tööluba, Tolbuzovit kasutati ka hooajaeel ning Ojamaa olukord ei ole selge, aga keeruliseks läheb suure tõenäosusega sellele vaatamata. Raudsepp saab vast nii mõnigi kord äärekaitses tegutseda.
                Lipin on ka minevikus mänginud kaitseliinis.

                Kommentaar


                  Kas Levadia hoiab särki numbriga üks Pareiko lootuses?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Kas Levadia hoiab särki numbriga üks Pareiko lootuses?
                    4. väravavaht liberoks?

                    Aga täna avalikustas Levadia esindusmeeskonna koosseisu ning Tolbuzovit ning Ojamaad pole. Seega hetkel 5 kaitsjat esinduses.

                    Kommentaar


                      Romario on kohe kõikide konkurentide käekäigu üle nii mures, et anna olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        4. väravavaht liberoks?

                        Aga täna avalikustas Levadia esindusmeeskonna koosseisu ning Tolbuzovit ning Ojamaad pole. Seega hetkel 5 kaitsjat esinduses.
                        Tegu ei pruugi olla lõpliku koosseisuga, st et on võimalik, et registreeritakse veel mängijaid juurde.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Romario on kohe kõikide konkurentide käekäigu üle nii mures, et anna olla.
                          Ma olen seda korduvalt siin foorumis juba öelnud ning ütlen ühe korra veel. See, et ma kannan Kalju avatari, ei tähenda, et ma teiste klubide käekäigust ei huvituks ning taolised postitused ei ole parastamise eesmärgil, vaid siirast huvist. Euroopas hoian ma alati ka konkurentidele pöialt ning jään seda alati tegema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Ma olen seda korduvalt siin foorumis juba öelnud ning ütlen ühe korra veel. See, et ma kannan Kalju avatari, ei tähenda, et ma teiste klubide käekäigust ei huvituks ning taolised postitused ei ole parastamise eesmärgil, vaid siirast huvist. Euroopas hoian ma alati ka konkurentidele pöialt ning jään seda alati tegema.
                            Ma tean seda ja aitäh, et mõstlikult reageerisid, silver oleks ilmselt kohe tänitama hakanud.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X