320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et tuleb igav vastus, et tiim mängis sitasti ja Tulevik hästi. Nii oli, sest 3 väravat lasti endale lüüa ja tegelt Tulevikul oli veel rohkem momente lithsalt joppas, et ei suudeta ära lüüa (Mudinovil 2 väga head võimalust). Pidevalt said Tuleviku mehed hästi kontrasse tulla ja tõmmata Levadia mäng laiali.

    Ei oleks need kohtuniku otsused ega miski päästnud seda mängu.

    Kommentaar


      Heh, sõbrad. See on ju täielik katastroof. Levadia kaotas esimest korda punkte pärast 19. maid. Ajal, kui isegi publikut veel ei lastud tribüünidele. Viljandile otseloomulikult kiitus vägeva esituse ja kaartide segamise eest, aga see on täiesti loomulik asjade käik isegi meie liigas, kus paberil asjad on justkui selgemad kui mõnes teises liigas. Erapooletu vaatajana tõotab ikka väga vägev lõpplahendus tulevat, kus Flora kasuks on kõrgem algkoosseisu kvaliteet ning suurte mängude kogemus ja Levadia kasuks väiksem mängukoormus ja pikem pink.

      Kommentaar


        Vennad kaotavad üle pika aja ja juba mingid räägivad siin, et draama ja jama majas. Kaotused on osa protsessist, lihtsalt mainin. Tiitlikaardid endiselt Leva käes.

        Kommentaar


          Kuskil podcastis räägiti kuidas Legion ilmselt ei viitsi väga pingutada enam.. Ega see punkt täna lihtsalt ei tulnud.

          Kommentaar


            See oleks ikka epic käkk, kui tiitel käest läheb. Palju see vahe oli vahepeal?

            Kommentaar


              üle -6 pole ju olnud, tiitel kogu aeg lahtine

              Kommentaar


                Head minekut on näidanud mitmed mängijad (Zaka, Bogda, Kirss), kuid ma tahaks eraldi kiita Peetsoni, see hooaeg on ikka hea olnud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Head minekut on näidanud mitmed mängijad (Zaka, Bogda, Kirss), kuid ma tahaks eraldi kiita Peetsoni, see hooaeg on ikka hea olnud!
                  See on tegelikult päris huvitav olnud, et kui nii mõnegi kohaliku mängija panus on Levadias jäänud oodatust kasinamaks, siis vaevalt neid inimesi enne hooaega liiga palju oli, kes oleks uskunud, et Kirss ja Peetson nii tähtsasse rolli kerkivad. Eks asjalood on nende jaoks kenasti kokku jooksnud, aga mehed on selle võimaluse ka ideaalselt ära kasutanud. Nii nagu hästi komplekteeritud meeskonnas asjad olema peavadki, et garanteeritud pole midagi, aga kui ise mees oled, siis on kõik võimalik.

                  Eilne oli ikka väga mõnus lahing. Atraktiivsuse kohapealt on Paide - Levadia paar selle aasta parim olnud, aga erapooletu vaataja jaoks tulemus soodne ei olnud. Tahaks, et kõik oleks lahtine kuni viimase mänguni, aga nüüd on lausa võimalus, et juba enne esimest omavahelist on kõik selge. Floral on päris keeruline ülesanne ees, et kuidas kahe puhkepäeva ja kattevahetusega hoida mängijad piisavalt värsked, et tulemus Paide käest kätte saada. Levadia tegi eile muidugi väga tugeva avalduse ja hetkeseisuga on nende meistritiitli võimalus mu hinnangul juba veidi üle 80%.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    ... erapooletu vaataja jaoks tulemus soodne ei olnud. ...
                    Üks asi on Premium liiga see aasta, aga hoopis teine tera on suuremat pilti vaadata. Minu hinnangul on just erapooletu vaataja jaoks äärmiselt oluline, et Levadia see aasta tiitli ära võtaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderk Vaata postitust
                      Üks asi on Premium liiga see aasta, aga hoopis teine tera on suuremat pilti vaadata. Minu hinnangul on just erapooletu vaataja jaoks äärmiselt oluline, et Levadia see aasta tiitli ära võtaks.
                      Sellega olen ma igati nõus, aga ideaalse stsenaariumi kohaselt tahaks, et pinge püsiks ikkagi lõpuni üleval. Või siis vähemasti esimese omavaheliseni. Ja tahaks loota, et siis õnnestub ka Sportland 1000+ täis toppida. Oleks päris meh, kui selliselt kulgenud hooaja lõpplahendus käiks vaid au peale.

                      Kommentaar


                        Vaadates millise voolu all olid Levadia treenerid juba Paidega mängu alguses ning kui nõmeda sõnavõtuga esines Kink eilses saates, siis tundub, et neid on kõvasti tambitud, pinge on metsik. See annab Florale võimaluse, kuid Paidega mäng on suur väljakutse.

                        Kommentaar


                          5 tuppa, siin mingit meistrisugemeid küll ei paista
                          when it matters, tuleb tolmu vaid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            5 tuppa, siin mingit meistrisugemeid küll ei paista
                            when it matters, tuleb tolmu vaid
                            Tuletame meelde kevadet. Flora võitis Leva 19.05 4:2 liigas. 3 päeva hiljem tõstis Leva Tipneri Karika peakohale 1:0 võiduga. Leva on võimeline õppima. Kas ka peale tänast, näitab aeg. Selge see, et Flora on väga enesekindel peale tänast ja hea duhhiga tuleb. Kuid eks omad võimalused on ka veel Levadial. Mitrovic ei mänginud kaartide tõttu, et neil siiski 1 võimalus veel, et meistriks tulla!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Drogba Vaata postitust

                              Tuletame meelde kevadet. Flora võitis Leva 19.05 4:2 liigas. 3 päeva hiljem tõstis Leva Tipneri Karika peakohale 1:0 võiduga. Leva on võimeline õppima. Kas ka peale tänast, näitab aeg. Selge see, et Flora on väga enesekindel peale tänast ja hea duhhiga tuleb. Kuid eks omad võimalused on ka veel Levadial. Mitrovic ei mänginud kaartide tõttu, et neil siiski 1 võimalus veel, et meistriks tulla!
                              Minu meelest ka on teises mängus veidi parem Levadia platsil. Täna oli küll kohati piinlik, kuidas leva mehed ei suutnud mitte midagi.

                              Euroopat silmas pidades oleks Flora võit parem, kuid ise eelistaks võibolla Levadiat meistrina.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Minul jäi mulje, et Leva tuli platsile pigem punkti võtmise mõtetega, kui võitma. Millegi pärast nad hindasid üle oma kaitsemängu oskust. Flora rünnakute lõhkumisega nad igatahes hakkama ei saanud, veelgi vähem oma mängu peale surumisega. Kui õpihimulised nad see kord on näitab pühapäevane mäng, Täna nad igatahes jooksvalt mängujoonist muuta ei suutnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X