320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Kaimar Saag ei mahu isegi põhimeeskonna koosseisu?
    Eile mängis ju.
    Üldiselt loodan,et ta naaseks Viljandisse, kuid tema füüsilisi võimeid arvestades siis võiks Kristal tast kaitsva pooliku teha. Ilmselgelt on see positsioon Leval kõikide hädade põhjuseks.

    Kommentaar


      Tänases Õhtulehes Ott Järvela pikem arutelu FC Levadia probleemide põhjuste üle.

      Kahel eelmisel aastal Eesti jalgpallimeistriks kroonitud Tallinna Levadia sööb pilla-palla kulgenud komplekteerimise kibedaid vilju. Laupäeval kaotati täiseduga jätkavale Nõmme Kaljule 0:2. Kas peatreener Marko Kristali töökoht on ohus?

      Kommentaar


        Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
        Tänases Õhtulehes Ott Järvela pikem arutelu FC Levadia probleemide põhjuste üle.

        http://www.ohtuleht.ee/673952/levadi...iline-tagajarg
        ÕL asus Kristalit kaitsma.

        Kui peatreener vastutab komplekteerimise eest, siis on ikkagi tema süüdi, kui puussse pannakse, mitte pole süüdi klubis puuduv spordidirektor. See, et oma klubi kasvandikke kaitses isegi ei proovita, näitab, et klubi noortetöö ei vasta siiski paljukiidetud tasemele.

        Erinevalt Florast, kel oli koosseis tõesti paigas, komplekteeris Kalju samuti terve talve, Purje ja Lindpere saabusid suht hilja näiteks.

        Eelistada Saagi näiteks Saartsile oli kelle süü. Muidugi pole Saartski eriti hea (veel), aga ta võib siiski areneda. Saag aga on taandarenenud juba mitmeid aastaid.

        Antonov on üldsegi natukene ülekiidetud koondisevend.

        Õhtulehe enda praak on see, et Kalju ei mängi avaringis enam Sillamäega.

        Kommentaar


          Levadiasse võib lähiajal selline vend testimisele saabuda:
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Keskkaitsesse ründaja jala pealt peaga palle minema taguma?

            Kommentaar


              Ei tea kas sellise triki eest kollase ka sai?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Ennustamine on tänamatu töö: Kui kauaks Kristalil sedasi peatreeneri tööd on?
                Sa oled peatreener, sina vastutad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Ennustamine on tänamatu töö: Kui kauaks Kristalil sedasi peatreeneri tööd on?
                  Sa oled peatreener, sina vastutad!
                  Keda sa pakkud tema asemel? Prins? Rüütli?
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
                    Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                      Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
                      Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .
                      Zelinskil on Uefa A litsents. Ehk sobib juhul kui saata ta kohe ka UEFA PRO-d tegema.
                      Ning mul sama mõte, et Zelinski lükatakse vähemalt ajutiselt pukki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                        Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
                        Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .
                        Ainult A http://www.jalgpall.ee/training_list.php
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                          Aga Frantchevil on ka A ja juhendab juba teist aastat Sillamäe Kalevit . Ma arvan ka ,et teatud perioodiks tehakse erand .

                          Kommentaar


                            samas peab ka Kivisild flora vägesid näiliselt euromängudes juhtima.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              samas peab ka Kivisild flora vägesid näiliselt euromängudes juhtima.
                              Kui juba mitu niimoodi , siis tehakse kindlasti erand . Kusjuures ma iisklikult arvan ,et Arbeiter on veel parem valik . Treenerina kindlasti mitmekülgsem ja loovam kui Zelinski . Ma nüüd ei tea kas tal on autoriteeti meeste üle , aga miks ei peaks olema .. , aga elame veel mõned nädalad eks siis hakkab paistma

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                                Aga Frantchevil on ka A ja juhendab juba teist aastat Sillamäe Kalevit . Ma arvan ka ,et teatud perioodiks tehakse erand .
                                PL's jah, aga CL's eeldan et pro on kohustuslik.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X