320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    minu paha. vaatasin oü-d.
    Pole hullu, võib igaühele toimuda.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Taas un cazzo.

      Kui keegi ei seleta, siis tuleb natukene küsida.
      Tegelt küsisin Dannari käest ja ta mainis Gert Roosaar, kui Dannar on artikli autor, ma sain aru et see on õige info...taas...
      Ära kurjusta. Viimane asi, mida ma neljapäeva õhtul teha tahan, on sinuga tüli kiskuda. Ma lihtsalt reageerisin sinu lausele ("Huvitav et Soccernet teeb Tallinna CF'i kohta artikkel aga asi nagu selle ei märka..."), mis tahes-tahtmata tundus pahatahtlik.

      Need üksteise suunas negatiivsed kommentaarid ei vii kuskile. Aga kui keegi midagi su kohta halba ütleb, siis igaüks ju esmalt asub kaitsma. Sealt tuli ka see "taas".

      Aga see ei puutu teemasse. Teemasse puutub näiteks see blogipost, kus seatakse Levadia täienduste pädevus kahtluse alla.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Ära kurjusta. Viimane asi, mida ma neljapäeva õhtul teha tahan, on sinuga tüli kiskuda. Ma lihtsalt reageerisin sinu lausele ("Huvitav et Soccernet teeb Tallinna CF'i kohta artikkel aga asi nagu selle ei märka..."), mis tahes-tahtmata tundus pahatahtlik.

        Need üksteise suunas negatiivsed kommentaarid ei vii kuskile. Aga kui keegi midagi su kohta halba ütleb, siis igaüks ju esmalt asub kaitsma. Sealt tuli ka see "taas".

        Aga see ei puutu teemasse. Teemasse puutub näiteks see blogipost, kus seatakse Levadia täienduste pädevus kahtluse alla.
        Ei kurjusta, lihtsalt leidsin teie Tallinna CF'i artikkel pärast sain infot selle GR Invest (OÜ) ja oli huvitav et midagi nii kummaline pole seal läbi rääginud/mõelnud. Siis küsisin, miks? Jah, keegi juba mainis Gert Reinberg, aga mul oli käes midagi muud. 50-50.
        Kui tuled ja seletad ka, ja Dannar ka ise kinnitas vigu, kõik korras. Artikkel tegelt on päris hea CF'i kohta.
        Ei ole mitte midagi pahatahtlikult mõelnud minu poolt, ära ise kaitses istu. Küsisin küsimiseks.
        Negatiivsed kommnetaarid ma olen ise juba ammu harjunud, tuleb ainult irooniaga vastata tead sa. Siis ära rikku oma neljapäeva õhtut.

        Mis puudub Levadia kaitses, hea uurimine Rauli poolt, ma isegi mõtlesin midagi sarnane kirjutama aga see videotöö päris hea.
        Aga samal ajal ma ei tea kui tahtis on et nende on legionäärid või mitte. Isegi päris uus kaitseliin eestlastega võiks tekitada probleem.
        Asi on lihtne minu jaoks: nad pani need mehed kokku viimased nädalad enne hooaja algus, ja on raske selline glue kiiresti leida. Hooaja jooksul, kui mängid 3 punkti peale, isegi raskem surve tõttu.
        Laitinen välja näeb on parem ründes kui kaitses, Pecha natukene aeglane, Rahmanov tuli vigastust.
        Hetkel, tegelt, need 12 punkti on isegi ime kui arvestame neid probleemid kaitses.

        P.S.: Eeldan et suvel Levadia komplekteerib meeskonna veel.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Kaimar Saag ei mahu isegi põhimeeskonna koosseisu?

          Kommentaar


            Duublis mahub algrivistusse!

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Kaimar Saag ei mahu isegi põhimeeskonna koosseisu?
              Eile mängis ju.
              Üldiselt loodan,et ta naaseks Viljandisse, kuid tema füüsilisi võimeid arvestades siis võiks Kristal tast kaitsva pooliku teha. Ilmselgelt on see positsioon Leval kõikide hädade põhjuseks.

              Kommentaar


                Tänases Õhtulehes Ott Järvela pikem arutelu FC Levadia probleemide põhjuste üle.

                Kahel eelmisel aastal Eesti jalgpallimeistriks kroonitud Tallinna Levadia sööb pilla-palla kulgenud komplekteerimise kibedaid vilju. Laupäeval kaotati täiseduga jätkavale Nõmme Kaljule 0:2. Kas peatreener Marko Kristali töökoht on ohus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                  Tänases Õhtulehes Ott Järvela pikem arutelu FC Levadia probleemide põhjuste üle.

                  http://www.ohtuleht.ee/673952/levadi...iline-tagajarg
                  ÕL asus Kristalit kaitsma.

                  Kui peatreener vastutab komplekteerimise eest, siis on ikkagi tema süüdi, kui puussse pannakse, mitte pole süüdi klubis puuduv spordidirektor. See, et oma klubi kasvandikke kaitses isegi ei proovita, näitab, et klubi noortetöö ei vasta siiski paljukiidetud tasemele.

                  Erinevalt Florast, kel oli koosseis tõesti paigas, komplekteeris Kalju samuti terve talve, Purje ja Lindpere saabusid suht hilja näiteks.

                  Eelistada Saagi näiteks Saartsile oli kelle süü. Muidugi pole Saartski eriti hea (veel), aga ta võib siiski areneda. Saag aga on taandarenenud juba mitmeid aastaid.

                  Antonov on üldsegi natukene ülekiidetud koondisevend.

                  Õhtulehe enda praak on see, et Kalju ei mängi avaringis enam Sillamäega.

                  Kommentaar


                    Levadiasse võib lähiajal selline vend testimisele saabuda:
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Keskkaitsesse ründaja jala pealt peaga palle minema taguma?

                      Kommentaar


                        Ei tea kas sellise triki eest kollase ka sai?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Ennustamine on tänamatu töö: Kui kauaks Kristalil sedasi peatreeneri tööd on?
                          Sa oled peatreener, sina vastutad!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Ennustamine on tänamatu töö: Kui kauaks Kristalil sedasi peatreeneri tööd on?
                            Sa oled peatreener, sina vastutad!
                            Keda sa pakkud tema asemel? Prins? Rüütli?
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
                              Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                                Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
                                Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .
                                Zelinskil on Uefa A litsents. Ehk sobib juhul kui saata ta kohe ka UEFA PRO-d tegema.
                                Ning mul sama mõte, et Zelinski lükatakse vähemalt ajutiselt pukki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X