320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ka podcastis öeldi, siis Levadia on väga kõva satsi kokku ajanud ja on võtta kaks võrdset alg 11, kui mitte rohkem. Eks näis, kas mängima ka pannakse, aga kui jah, siis võib väga huvitav hooaeg tulla ja kui koht saadakse, siis ka Euroopas korralikke esitusi oodata.

    Kommentaar


      Antonov.

      Levadia ikka väga aktiivne olnud talvel.
      Flora, Paide ja Levadia vahel tuleb kullaheitlus tōenäoliselt väga pōnev.

      Kommentaar


        Las Bogdan ja Kink teevad enda punased hallis ära ja loodame, et hooajal nii ei juhtu

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          Las Bogdan ja Kink teevad enda punased hallis ära ja loodame, et hooajal nii ei juhtu
          Kui kuulata Betsafe podcastis Kinki, siis tema kirg ja puuduv oskus oma emotsioone kontrollida, siis pigem pakuks, et see ei ole viimane punane kaart sellel aastal.
          reisisell.ee

          Kommentaar


            Anier eelmine hooaeg:

            Kommentaar


              See võib esmapilgul mõttetu uudis olla, aga Levadia puhul ei näe me nii tihti kollaboratsioone partneritega. Seega mina toetan!

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Levadia laager jääb ära. Tulid koroonakeisid võistkonna sees.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Levadia laager jääb ära. Tulid koroonakeisid võistkonna sees.
                  Nad on juba laagris hotellis, arvatavasti istuvad hotellis lõpuni ka siis.

                  Kommentaar


                    Vladimir Vassiljev ja Brent Lepistu selgitavad, mida tähendab treenerite ja sportlaste jaoks olukord, kus mängukalender on pidevas muutumises ja ainuke kindel asi on, et midagi kindlat pole. "Eks me peame kogu aeg improviseerima. Ning see võistkond, kes kõige edukamalt improviseerib, saavutabki lõpuks ka kõige paremad tulemused," sõnab Vassiljev.

                    FCI Levadia pidi alustama Premium liiga hooaega eelmisel pühapäeval FC Kuressaare vastu, aga mäng lükati edasi. Siis langes isolatsiooni nende 2. vooru vastane Tallinna Legion. Tulemus: hooaja esimeses liigamängus minnakse vastamisi hoopis Pärnu Vaprusega.

                    Kommentaar


                      Ma ei ole absoluutselt välismängijate vastu ega midagi, aga ma eelmise hooaja lõpus/talvepausil lootsin, et Levadia paneb selleks hooajaks kokku noortele Eesti mängijatele toetuva pundi. Roosnupp, Peetson, Õigus, Lipp, Vaštšuk, Komlov jne. Ja siis tuuakse lisaks Zaka, Antonov, nipetnäpet veel, et kompott tummiseks saada. Paganama lahe sats oleks olnud. Aga nüüd mindi ikkagi seda teed, et toodi vaguniga võõrmängijaid sisse ja Roosnupp, Õigus jne istuvad pingil ja sügavad kotte. Natuke lühinägelik mu arust.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        Ma ei ole absoluutselt välismängijate vastu ega midagi, aga ma eelmise hooaja lõpus/talvepausil lootsin, et Levadia paneb selleks hooajaks kokku noortele Eesti mängijatele toetuva pundi. Roosnupp, Peetson, Õigus, Lipp, Vaštšuk, Komlov jne. Ja siis tuuakse lisaks Zaka, Antonov, nipetnäpet veel, et kompott tummiseks saada. Paganama lahe sats oleks olnud. Aga nüüd mindi ikkagi seda teed, et toodi vaguniga võõrmängijaid sisse ja Roosnupp, Õigus jne istuvad pingil ja sügavad kotte. Natuke lühinägelik mu arust.
                        Nende nimetatud kohalike mängijatega ju tiitlit ei võida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Nende nimetatud kohalike mängijatega ju tiitlit ei võida.
                          Kusjuures, suures enamuses kohalike mängijatega Levadia viimati need meistritiitlid võitiski.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MNa Vaata postitust
                            Ma ei ole absoluutselt välismängijate vastu ega midagi, aga ma eelmise hooaja lõpus/talvepausil lootsin, et Levadia paneb selleks hooajaks kokku noortele Eesti mängijatele toetuva pundi. Roosnupp, Peetson, Õigus, Lipp, Vaštšuk, Komlov jne. Ja siis tuuakse lisaks Zaka, Antonov, nipetnäpet veel, et kompott tummiseks saada. Paganama lahe sats oleks olnud. Aga nüüd mindi ikkagi seda teed, et toodi vaguniga võõrmängijaid sisse ja Roosnupp, Õigus jne istuvad pingil ja sügavad kotte. Natuke lühinägelik mu arust.
                            Väga tore, et sa ei ole aga ikkagi kumab tekstist välja see klassikaline hala, et küll need pagulased võtavad jälle eestlastest töö ära umbes ja meie poisid kannatavad. Iga eduka klubi saladus on tihe konkurents treeningul, mis tagab ka sulle eeldusliku kvaliteetse üldpildi tiimist ja levadial on see aasta on need asjad väga paigas. Kui ikka Zaka väljavahetamisega sa saad tuua Zhurakhovskyi tasemega venna, siis ei saa need asjad üldse mitte pahad olla. Lipp alles paraneb vigastusest, Bogdan mängis täna täitsa okei mängu. Roosnupp, Peetson, Õigus on rotatsiooni mõttes väga - väga kasulikud mängijaid ja võiksid ka alustada ka põhis täiesti vabalt ja ilmselt järgmine mäng ongi juba teine alg 11. Kui kellegil hetkel PL on päris head rotatsiooni pakkuda, siis selleks on Levadia hetkel. Ja kokkuvõttes on vaja sel tiimil jõuda ka eestist väljaspoole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Väga tore, et sa ei ole aga ikkagi kumab tekstist välja see klassikaline hala, et küll need pagulased võtavad jälle eestlastest töö ära umbes ja meie poisid kannatavad. Iga eduka klubi saladus on tihe konkurents treeningul, mis tagab ka sulle eeldusliku kvaliteetse üldpildi tiimist ja levadial on see aasta on need asjad väga paigas. Kui ikka Zaka väljavahetamisega sa saad tuua Zhurakhovskyi tasemega venna, siis ei saa need asjad üldse mitte pahad olla. Lipp alles paraneb vigastusest, Bogdan mängis täna täitsa okei mängu. Roosnupp, Peetson, Õigus on rotatsiooni mõttes väga - väga kasulikud mängijaid ja võiksid ka alustada ka põhis täiesti vabalt ja ilmselt järgmine mäng ongi juba teine alg 11. Kui kellegil hetkel PL on päris head rotatsiooni pakkuda, siis selleks on Levadia hetkel. Ja kokkuvõttes on vaja sel tiimil jõuda ka eestist väljaspoole.
                              Ei taha üldse halada, et pahad välismehed tulevad ja võtavad töö ja ei teegi seda. On toodud huvitavaid mängijaid, Agyiri vb kõige elevusttekitavam näide. Aga mõte oli see, et oleks võinud moodustada neist noortest kohaliku taustaga meestest selgroo. Oleks olnud seksikam. Aga need ainult minu mõtted.

                              Kommentaar


                                Kaklus Gandoga, KTM reegel, kohtumine Putiniga, sisseimetud värav APOELi vastu, lahkumismäng koondisest, tüli Pehrssoniga, Dzyuba ja palju muud.

                                Sergei Pareiko. Kahjuks ilma supakateta.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X