320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimaste aastate lõikes ei saa öelda, et oleks valesti otsustatud?

    Kommentaar


      Ei saa tõesti ja teisalt on Floral ka tugevamast Levadiast kasu, saab kõrgema kvaliteediga mänge koduliigas mängida.
      Tegelikult eelmine aasta Flora tegi ka väikse suunamuutuse Ojamaa ja Zenjovi toomisega, kuna need pole kindlasti mängijad kelle pealt Flora myyes raha võiks teenida.
      Seega ma mõtlengi seda, et kas konkurentsis pysimiseks tuleb Floral veel Zenjove ja Ojamaasi juurde tuua või on Eesti noorte tase nii kõva, et Flora saab myygiks olevate noortega Levadiale ka tulevikus vastu? Ja teine kysimus on see, et kas Flora agendi-monopol pysib? Palju uudiseid viimasel ajal noortest, kes Viimsist, Welcost, Kalevist v mujalt otse TOP4 liigade noortevõistkondadesse/akadeemiatesse suunduvad. Ehk hakkab Flora hyppelaua ajastu läbi saama?

      Pole kyll otseselt Levadiaga seotud, aga Ainsalu liitumine mul selliseid mõtteid tekitas.

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderk Vaata postitust
        Ei saa tõesti ja teisalt on Floral ka tugevamast Levadiast kasu, saab kõrgema kvaliteediga mänge koduliigas mängida.
        Tegelikult eelmine aasta Flora tegi ka väikse suunamuutuse Ojamaa ja Zenjovi toomisega, kuna need pole kindlasti mängijad kelle pealt Flora myyes raha võiks teenida.
        Seega ma mõtlengi seda, et kas konkurentsis pysimiseks tuleb Floral veel Zenjove ja Ojamaasi juurde tuua või on Eesti noorte tase nii kõva, et Flora saab myygiks olevate noortega Levadiale ka tulevikus vastu? Ja teine kysimus on see, et kas Flora agendi-monopol pysib? Palju uudiseid viimasel ajal noortest, kes Viimsist, Welcost, Kalevist v mujalt otse TOP4 liigade noortevõistkondadesse/akadeemiatesse suunduvad. Ehk hakkab Flora hyppelaua ajastu läbi saama?

        Pole kyll otseselt Levadiaga seotud, aga Ainsalu liitumine mul selliseid mõtteid tekitas.
        jah, tundub loogiline ja hakkab siis äkki nii kujunema, et noored liiguvad igast klubidest aga täiskasvanu tasemel saab liikuda ainult top klubidest kuhugi. Ehk kui avanemine toimub hiljem või tullakse noortesüsteemist tagasi Eestisse vahepeal, siis uuesti välismaale saamiseks peab ikka Flora, Leva, Paide või Kalju kaudu minema.

        Kommentaar


          see hooaeg saab olema huvitav näha kas Flora noored kannavad Leva ja teiste tippude vastu välja, sest keskkaitse kohapealt on mul tõsised küsimused

          Kommentaar


            Kuidas saab olla, et Liivak on aastaid Hollandis ja Itaalias treeninud ja kogu jalgpalliline oskus piirdub "Jooksen hästi palju ja võitlen kõvasti". 0 tehnilist oskust ja seda kuradima Eesti meistriliiga tasemel. See tundub täiesti ebareaalne.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              UGGE vajab ravi, mis sorti vend läheb teist juustest tõmbama.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                UGGE vajab ravi, mis sorti vend läheb teist juustest tõmbama.
                No kuule, juuksepael oli vähe laubale vajunud lihtsalt

                Kommentaar


                  Ebareaalne jah, nagu lasteaias oleks.
                  Kaks punast jäi andmata lõpus. Ugge debiilsus ja Alliku löögiliigutus.

                  Kommentaar


                    Täna tuleb kahekohaline arv väravaid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Täna tuleb kahekohaline arv väravaid?
                      Miks peaks? Legion ju Paidele andis vägagi korraliku lahingu. Legion ju vägagi südi sats ja näiteks Tallinna Kaleviga võrreldes tundub ikka vähe teisest puust ka hetkel olevat. Kui just keegi seal Legioni poolel mingit scämmi korraldama ei hakka, siis ma arvan siuke 3:0 Leva kasuks on optimaalne seis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Drogba Vaata postitust

                        Miks peaks? Legion ju Paidele andis vägagi korraliku lahingu. Legion ju vägagi südi sats ja näiteks Tallinna Kaleviga võrreldes tundub ikka vähe teisest puust ka hetkel olevat. Kui just keegi seal Legioni poolel mingit scämmi korraldama ei hakka, siis ma arvan siuke 3:0 Leva kasuks on optimaalne seis.
                        Okei, rääkisid ära. 7:0 siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                          Okei, rääkisid ära. 7:0 siis.
                          Tuli suht raske 2-0 siis

                          Kommentaar


                            Jagan asja ikka! Kuna ma ka suur Eesti korvpallisõber, siis seal loetakse päevi, millal viimati TLÜ/Kalev mõne kohtumise võitis. Mul tuli Leva pinki vaadates sama küsimus, et mitu päeva pole Markus Jürgenson kõrgliiga tasemel jalkat mänginud? Ma saan aru, et Leval suur koosseis ja värki, hea trennitase jms, aga krt kui sa võtad konstantselt pingile venna ( viimati mängis 29.05.2021 PL-is) ning teda üldse ei kasuta tekib ka erinevaid küsimusi

                            Kommentaar


                              Minu meelest Jürgenson on oma olukorraga vägagi rahul. Täpselt nagu Hannes Anier Kalevis. Mõlemad tegelevad juba ammu jalgpallivälise elu korraldamisega. Kes töötab startupis (loe: Anier), kes ajab oma businessit, käib jalkat kommenteerimas, jms. (loe: Jürgenson). Levadia maksab viisakalt pappi, saab trenni teha ja süsteemis sees olla. Usun, et seal on paigas ka see, et saab muud elu ka elada lisaks profispordile. Jürgensoni asemel on laual põhimõtteliselt kaks varianti. Kas jätkata Levadia pingil, teenida sellega viisakalt lisa või lõpetada karjäär. Ma saan väga hästi aru, miks ta ei viitsi kuskil 90 minuti kaupa nädalast nädalasse rassida, kui selleks puudub vajadus. Eriti veel ala Tammekas, Kalevis, Kures või kus iganes.
                              Last edited by Silver; 13.03.22, 08:57.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Minu meelest Jürgenson on oma olukorraga vägagi rahul. Täpselt nagu Hannes Anier Kalevis. Mõlemad tegelevad juba ammu jalgpallivälise elu korraldamisega. Kes töötab startupis (loe: Anier), kes ajab oma businessit, käib jalkat kommenteerimas, jms. (loe: Jürgenson). Levadia maksab viisakalt pappi, saab trenni teha ja süsteemis sees olla. Usun, et seal on paigas ka see, et saab muud elu ka elada lisaks profispordile. Jürgensoni asemel on laual põhimõtteliselt kaks varianti. Kas jätkata Levadia pingil, teenida sellega viisakalt lisa või lõpetada karjäär. Ma saan väga hästi aru, miks ta ei viitsi kuskil 90 minuti kaupa nädalast nädalasse rassida, kui selleks puudub vajadus. Eriti veel ala Tammekas, Kalevis, Kures või kus iganes.
                                Kuuldavasti ta ikka soosvis 90 kusagil muus klubis rassida, kuid antud klubil polnud huvi. Jürgensonist siis jutt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X