320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas luutik


    Levadia toetatud avalik kiri on ikka täiega endale vee peale tõmmanud ! Tahame noortevuti arengu kiirendamist või mis seal ühes punktis oligi. Ligi veerand allakirjutanuist on pikalt Levadiaga seotud olnud, kuid nüüd selgub, et Levadia enda noortetöö on kõige viletsamal tasemel, teiste klubidega võrreldes. Õigemini, need grupid mis on, polegi pahad, aga enam noortetööd arendada ei viitsita. Vilistavad EJLi seadustele.
    Ei tea, mis on selle põhjuseks? Äkki keegi oskab oletada?
    Runno, oku , lorenzo jne. Kas keegi viitsib vastata? Teema on ka õige.
    lorenzot ma ei tunne, aga Oku ja Rünno eest julgen peaaegu et isegi vastata:

    tõepoolest, see ei ole normaalne, et Leavadiasugune klubi ei ole piisavalt panustanud noortevuti arengusse. kui on tuvastatud EJL poolt kehtestatud reeglite rikkumine, siis peaks liit rakendama reegleid rikkunud klubi osas sanktsioone.

    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas rohelineKonn


      Algselt postitas luutik


      Levadia toetatud avalik kiri on ikka täiega endale vee peale tõmmanud ! Tahame noortevuti arengu kiirendamist või mis seal ühes punktis oligi. Ligi veerand allakirjutanuist on pikalt Levadiaga seotud olnud, kuid nüüd selgub, et Levadia enda noortetöö on kõige viletsamal tasemel, teiste klubidega võrreldes. Õigemini, need grupid mis on, polegi pahad, aga enam noortetööd arendada ei viitsita. Vilistavad EJLi seadustele.
      Ei tea, mis on selle põhjuseks? Äkki keegi oskab oletada?
      Runno, oku , lorenzo jne. Kas keegi viitsib vastata? Teema on ka õige.
      lorenzot ma ei tunne, aga Oku ja Rünno eest julgen peaaegu et isegi vastata:

      tõepoolest, see ei ole normaalne, et Leavadiasugune klubi ei ole piisavalt panustanud noortevuti arengusse. kui on tuvastatud EJL poolt kehtestatud reeglite rikkumine, siis peaks liit rakendama reegleid rikkunud klubi osas sanktsioone.
      uhinen vastusega. samas ei oska ka mingit pohjust pakkuda su kusimusele, sest ise pole levadiaga kuidagi seotud. aga kusi levadalt
      luutik, ma arvan, et sa oled minust ja minu seisukohtadest valesti aru saanud.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        No hea vähemalt, et enamus jääb minu seisukohtadega levadia suhtes nõusse. kuna lorenzo ei tunne levadia probleeme, sest pole nendega seotud, siis võib järeldada, et floraga on ta seotud, kuna nende probleemidega on hästi kursis!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Algselt postitas luutik


          No hea vähemalt, et enamus jääb minu seisukohtadega levadia suhtes nõusse. kuna lorenzo ei tunne levadia probleeme, sest pole nendega seotud, siis võib järeldada, et floraga on ta seotud, kuna nende probleemidega on hästi kursis!
          luutik, vale info sul, sest ma pole kumbagi osapoolega seotud mitte mingil moel.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Algselt postitas lorenzo


            Algselt postitas luutik


            No hea vähemalt, et enamus jääb minu seisukohtadega levadia suhtes nõusse. kuna lorenzo ei tunne levadia probleeme, sest pole nendega seotud, siis võib järeldada, et floraga on ta seotud, kuna nende probleemidega on hästi kursis!
            luutik, vale info sul, sest ma pole kumbagi osapoolega seotud mitte mingil moel.
            Ega ikka ei usu küll. Küllap ikka Floraga oled.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              FC Levadia Tallinn purustas tänases kontrollkohtumises uueks hooajaks meistriliigasse tõusnud FC Ajax Lasnamäe koguni 6:0.

              Kaks väravat lõid Aleksandr Dmitrijev ja Nikita Andrejev, ühe tabamuse said kirja Ats Purje ja Vladimir Voskoboinikov.

              FC Levadia: Kotenko (Stonys), Kalimullin, Lemsalu (Čepauskas), Šišov (Rõškevitš), Regelskis, Vassiljev (Nahk), Dmitrijev (Dovydenas), Malov (Šadrin), Purje (Zelinski), Andrejev (Voskoboinikov), Leitan (Smirnov).

              Konkreetne!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Jah, nägin ühe silmaga seda mängu.
                Suht libe oli, aga Levadia omas täielikult.
                Ajax ei saanud löögilegi ja kui sai, siis oli see karistuslöök ja sealt nad ka mdiagi ei nuputanud.

                Pole ammu Levadiat mängimas näinud, aga uusi nägusid on palju. Loodame parimat uuel hooajal!

                Dam, ma mõtlesin minna tegema natuke trenni männikule, aga mäng oli ees

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  vabandage, selgitage minule palun kus asub see Punase tn kunstmuru???

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Algselt postitas MareYa88


                    vabandage, selgitage minule palun kus asub see Punase tn kunstmuru???
                    kui sa tead, kus asub uus Põhja PPrefektuur või siis kergejõustikuhall(samuti uus) ning selver,

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Algselt postitas MareYa88


                      vabandage, selgitage minule palun kus asub see Punase tn kunstmuru???
                      Lasnamäel ühesõnaga. Punase tänava kandis

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        MareYa88,
                        2ra muretse! ma juba tean :PPP

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Levadia tagus soomes tüübid kaugele lumealla. Võideti 0-7 TPS-i.
                          Testimisel olev üks venelastest lõi kah paar võravat. Nimelt kaks siis.
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Mis liigas see vene klubi mängib kust nad pärit on?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Mõlema tüübi mänguõigused kuuluvad Lokomotiv Nižni Novgorod-i meeskonnale.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                TPS on soome k2rgliigaklubi,krt kui juba soome k2rgliiga klubile niimoodi tuul alla tehti siis ei kujuta ette mis skooriga hakkavad eesti MV m2ngud l2ppema.levadia on see aasta v2ga ohtlik aga tvmk suudab l2bi raskuste ikka tiitlit kaitsta
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X