320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • purgeenius
    replied
    Just täna õhtul ongi õige aeg helistada ja küsida, kui mees nagu õige spordimees ikka õhtul väikese pitsi lubab!

    Leave a comment:


  • szandor
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Kas keegi on Krugloviga rääkinud, et kauakse platsilt eemal on?
    Ära täna igaks juhuks sega. Poisil on sünnipäev

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Kas keegi on Krugloviga rääkinud, et kauakse platsilt eemal on?

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
    Väidetavalt on hetkel pöördväravad võimelised lugema ainult Piletilevi enda trükitud stamp pileteid nende triipkoodidega. Levadia ega Flora omanäolisi pileteid pöördväravad lugeda ei saa ja niisama tühjalt läbi pöördvärava käia oleks idiootne.
    Vaevalt, et pöördväravatel pole funktsiooni, kus saab ilma piletit sisestamata pöördväravat läbijaid loendada.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    794 oli tõesti kohe kirjas.

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

    Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.
    Muudatus tuli siiski kohe mängu lõpus.

    Leave a comment:


  • jaapstam
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

    Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

    Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.
    Väidetavalt on hetkel pöördväravad võimelised lugema ainult Piletilevi enda trükitud stamp pileteid nende triipkoodidega. Levadia ega Flora omanäolisi pileteid pöördväravad lugeda ei saa ja niisama tühjalt läbi pöördvärava käia oleks idiootne.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Üleöö on publikunumber kasvanud 757-lt 794-le

    Pange need pöördväravad lõpuks tööle ja lugege sisenejad korralikult ja ausalt ükshaaval üle.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
    Kas DK karikamängu laamendamise tõttu ka midagi otsustas?
    Ei võetud isegi menetlusse.
    Iga aastaga tekitab DK aina rohkem küsimusi.
    Masendav.

    Leave a comment:


  • Suvaline Jope
    replied
    Kas DK karikamängu laamendamise tõttu ka midagi otsustas?

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Muidu veel Levadiast. Kuu aja pärast on põhimõtteliselt juba Euroopa Liiga mängud. See, mida ma praegu näen, tähendab esimeses ringis kahjuks kaotust. Rogicil on muidugi veel aega ja ta on kindlasti visiooniga mees. Aga kui seekord ka juulikeskpaigaks on feil selge, siis on mehel minekut ka.

    Juttu ja nägemust asjast on palju, aga võistkond ei mängi üldse. Ja mida tähtsam mäng, seda halvem on olukord.
    Ei no tagant ehitamine, tagant ehitamine.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Muidu veel Levadiast. Kuu aja pärast on põhimõtteliselt juba Euroopa Liiga mängud. See, mida ma praegu näen, tähendab esimeses ringis kahjuks kaotust. Rogicil on muidugi veel aega ja ta on kindlasti visiooniga mees. Aga kui seekord ka juulikeskpaigaks on feil selge, siis on mehel minekut ka.

    Juttu ja nägemust asjast on palju, aga võistkond ei mängi üldse. Ja mida tähtsam mäng, seda halvem on olukord.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mulle tundus sedasi, et Morelli ei olnud rahul, et just tema välja võeti ja Rogic ütles talle umbes, et tema on treener ja boss.
    Ok, sellisel juhul jäi mulle Morelli rahulolematus tähele panemata.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas mulle tundus, et Rogic sõimas Morellil näo täis, kui too vahetusse tuli?
    Mulle tundus sedasi, et Morelli ei olnud rahul, et just tema välja võeti ja Rogic ütles talle umbes, et tema on treener ja boss.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kas mulle tundus, et Rogic sõimas Morellil näo täis, kui too vahetusse tuli?

    Leave a comment:

Working...
X