320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    Kolme päeva pärast kolmas kaotus ja Rogici kohal hakkavad vihmapilved kogunema?

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Kui saad sellise pallimängu eest olematu kollase ja jätad kõige olulisema mängu vahele, sa siis ei läheks keema? Kohtunik juba võlus talle karistuse, milleks juurde keevitada?

    Leave a comment:


  • Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Kuulge talle anti andeks, sest Tarajev andis mitte millegi eest kollase -karjuv ebaõiglus oli.
    Ei õigusta kuidagi Tkatšuki rusikatega vehkimist ja äkilist iseloomu, kuid video näitab tõesti, et Tkatšuk oli ammu palli ära löönud kui Kauber jalg ees sisse sadas. Õnnetu mänguolukord.

    https://youtu.be/YF1PmbQU9II?t=252

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Kuulge talle anti andeks, sest Tarajev andis mitte millegi eest kollase -karjuv ebaõiglus oli. Tarajevil lööb see kohtuniku võimupositsioon pea segi ja katus sõidab ära. Kohutav kohtunik vähemalt juba viimased 7 aastat, mis tema mänge olen näinud.

    Leave a comment:


  • SoccerGoal
    replied
    "Kohtunik raportis seda ei märkinud ja distsiplinaarjuhtumit pole" - Noo mida perset? Ehk siis tehke mida tahes, lööge, sülitage, kutsuge halvustavalt, senikaua kuni kohtunik raportisse kirja ei pane, senikaua on kõik EJL arvates õige. Mis sest, et videokordustest on juhtunut konkreetselt näha.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Jälle jalkaliit kaitsemas Asula tänava klubi.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Andestust, kuid mida kuradit nagu? Kuidas ei ole voimalik distsiplinaaril naha sellist olukorda teistpidi, kui reaalselt valmisolekut rundamaks kohtuniku? Totaalne farss, how the hell its possible?

    Leave a comment:


  • Ott Järvela
    replied
    Tkatšuk mänguks Kaljuga tagasi:

    Eesti Jalgpalli Liit ei alustanud FCI Levadia poolkaitsja Juri Tkatšuki suhtes distsiplinaarmenetlust seoses tema käitumisega pärast eemaldamist pühapäevases mängus Paide Linnameeskonnaga. Seega tuleb Tkatšukil vahele jätta ainult kohtumine FC Floraga ja 5. mail Nõmme Kalju vastu saab ta platsile tulla.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Mitte et ma teaks, aga ma kardan, et maailmarekord jääb küll valgusaastate kaugusele.
    Ei usu.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Mitte et ma teaks, aga ma kardan, et maailmarekord jääb küll valgusaastate kaugusele. Palju on üldse ühe meeskonna kasuks hooaja lõikes seni rekordiliselt penalteid siin liigas antud ja kes personaalselt ühel aastal neid kõige rohkem realiseerinud? Sellel rekordil võiks küll aegsalt silma peal hoida.
    2010 a-l Levadia kasuks 13 penaltit, 12 resultatiivset + 1 tõrjutud.
    2016 a-l Tarvase kahjuks 15 penaltit, mis kõik realiseeriti.

    2018 a.- Beglarishvili (Flora) - 10-st 10

    Enim ühel hooajal penalteid löönud mängija.
    2001 a. Gruznov (Trans) 12-st 9 (realiseeris 5-s järjestikulises mängus)
    1997/98 Nahk (Sadam) realiseeris 5-s järjestikulises mängus

    Kohtunike rekord on Margus Kotteri käes 2001 a-l 25-s vilistatud mängus 15 penaltit.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Mitte et ma teaks, aga ma kardan, et maailmarekord jääb küll valgusaastate kaugusele. Palju on üldse ühe meeskonna kasuks hooaja lõikes seni rekordiliselt penalteid siin liigas antud ja kes personaalselt ühel aastal neid kõige rohkem realiseerinud? Sellel rekordil võiks küll aegsalt silma peal hoida.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Täiesti ebareaalsed numbrid. Levadia on teeninud kuus mängu järjest penalti. Ja meil on mängitud seitse vooru, hakkab ilmselt maailmarekordi poole liikuma.
    Budnik on saanud seda komponenti korralikult harjutada jep.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Täiesti ebareaalsed numbrid. Levadia on teeninud kuus mängu järjest penalti. Ja meil on mängitud seitse vooru, hakkab ilmselt maailmarekordi poole liikuma.

    e: Tkatšuk on Tkatšuk ja neljas kohtunik ka kardab teda ilmselt juba.

    Leave a comment:


  • Ott Järvela
    replied
    Lisaks rääkisin reedel eraldi ka Aleksandar Rogiciga. Teemaks keskkaitsja Marko Lipp, kellega olin paar päeva varem kohvikus maha istunud ja pikemalt vestelnud. Selle kõige tulemusel sündis pikem artikkel.

    Marko Lipp on kõigest 19-aastane, aga praeguseks juba põline keskkaitsja, sest muud positsiooni ta pärast kuue-aastasena trenniminekut mänginud pole. Ja ei mingit kurtmist, vaid sügav rahulolu. "Mulle meeldib keskkaitses, sest tahan vastutust võtta ja kanda," sõnab hooaja hakul Levadia põhirivistusse tõusmisega Premium liiga ühe märkimisväärsema läbimurde teinud Lipp.

    Leave a comment:


  • Ott Järvela
    replied
    Käisin täna hommikul FCI Levadia mängu-eelsel pressikonverentsil. Peatreener Aleksandar Rogici mõtted homse Levadia - Kuressaare mängu eelvaates (avaldub hiljem), aga praege lugemiseks Juri Tkatšuk ja Markus Jürgenson.

    Juri Tkatšuk 14 kollasest kaardist: Premium liiga polnud mu agressiivseks mänguks valmis
    FCI Levadia poolkaitsja Juri Tkatšuk pidi Premium liiga avavoorukohtumise Tallinna Kaleviga vahele jätma eelmisel hooajal teenitud võistluskeelu tõttu. Nimelt teenis Tkatšuk 2018. aasta viimases voorus oma hooaja 14. (!) kollase kaardi.


    Markus Jürgenson vahetusmehe rollist: konkurents viib edasi
    2018. aastal kuulus FCI Levadia äärekaitsja Markus Jürgenson meeskonna koosseisu kõigis Premium liiga kohtumistes (35), kus see võimalik oli. Ühe korra sekkus ta vahetusest, ühe korra jäi kasutamata varumeheks, aga ülejäänud 33 mängus kuulus algrivistusse ning tegi neist matšidest 32 kaasa algusest lõpuni.

    Leave a comment:

Working...
X