320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Mina ei usu näiteks, et siin raha mängus on.
    Kummaline on see lugu küll.

    Ivanov räägib, et klubi polnud tema panusega rahul, samas Kristal räägib, et raske on mitte rahul mehega olla, liiga parim väravakütt ja nii. Mis see klubi siis eeldas? Et on selleks ajahetkeks juba 30 ära löönud? Ja kas Ivanov on seal meeskonnas siis kõige kõrgema palgaga, et just temalt kärpida taheti? Või siis teistel kärbiti juba ja nemad lõid kõik alandlikult kulpi?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Kummaline on see lugu küll.

      Ivanov räägib, et klubi polnud tema panusega rahul, samas Kristal räägib, et raske on mitte rahul mehega olla, liiga parim väravakütt ja nii. Mis see klubi siis eeldas? Et on selleks ajahetkeks juba 30 ära löönud? Ja kas Ivanov on seal meeskonnas siis kõige kõrgema palgaga, et just temalt kärpida taheti? Või siis teistel kärbiti juba ja nemad lõid kõik alandlikult kulpi?
      Just. Eks november teeb meid kõiki targemaks aga ilmselt miskit üllatavat minu jaoks ei tule.
      FC Flora

      Kommentaar


        Hea töö Levadia !!!!

        Kommentaar


          Hahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahah ahahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaha hhahahahahahahahahhahahhahhahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah!
          FC Flora

          Kommentaar


            Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Milles küsimus üldse?

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?
                Vend on lihtsalt regatud nii Leva U17 kui LevaIII aga LevaIII poleks ta tohtind regatud olla kui tahta teda Leva esinduse eest kasutada. Nii sain mina asjast aru.
                Zelinski võib hakata võileibu Castovannile vorpima
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Vend on lihtsalt regatud nii Leva U17 kui LevaIII aga LevaIII poleks ta tohtind regatud olla kui tahta teda Leva esinduse eest kasutada. Nii sain mina asjast aru.
                  Zelinski võib hakata võileibu Castovannile vorpima
                  Ok, kui te teate kes see konkreetne vend oli, siis küll. Ma vaatasin lihtsalt protokolli ja selliseid registreerimata mängijaid on varemgi sisse sattunud..

                  Ericabana, ma ka alguses aru ei saanud aga Levadial oli täna karikamäng ning kui lähed vaatad selle mängu protokolli jalgpall.ee lehel, siis seal on Levadia eest platsil käinud keegi "registreerimata mängija 1".
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?
                    Tegemist on Levadia III võistkonna mängijaga, kes ei tohi tegelikult esinduse eest mängida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Tegemist on Levadia III võiskonna mängijaga, kes ei tohi tegelikult esinduse eest mängida.
                      Et ühesõnaga ongi ametlikult perses Levadial?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?
                        Kellele ma üldse selgitasin? Ma ise ei mäletagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Kellele ma üldse selgitasin? Ma ise ei mäletagi.
                          Ei mäleta, see oli ammu.. ehk isegi eelmisel hooajal. Ja ehk polnud see sina vaid keegi muu aga samas.. kes siis veel?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ei mäleta, see oli ammu.. ehk isegi eelmisel hooajal. Ja ehk polnud see sina vaid keegi muu aga samas.. kes siis veel?
                            Võimalik, ma mõtlesin, et ma täna selgitasin.

                            Kommentaar


                              Koos Uibolehe kommentaariga: http://soccernet.ee/levadia-astus-ambrisse

                              Kommentaar


                                Täiesti arusaamatu, kuidas saavad sellised asjad üldse juhtuda. Kui mõni eelmise aasta kandmata karistus on kahe silma vahele jäänud, siis saab veel inimlikult aru, aga selline asi - seda tuleb vist pehmelt öeldes rumaluseks tituleerida.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X