320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma tean seda ja aitäh, et mõstlikult reageerisid, silver oleks ilmselt kohe tänitama hakanud.
    Ära nüüd nii ka ütle. Ma olen hinges ikkagi hea inimene. Mis puudutab Levadiat, siis ma täitsa kadestan - Lipin-Luts paar on päris hea täiendus. Ma ei saagi aru, mis Infonet Lipini minema lasi..

    Ja Saagist ma ei räägi. Kui mees püsib terve, siis on suhteliselt tõenäoline, et TOP1 väravaküti koht on tema.

    Kommentaar


      Superkarika mängu põhjal muidugi Levadiast mingit pilti ette ei saanud, kaalukategooriad kahe meeskonna vahel olid lihtsalt liiga erinevad. See oli üks neist mängudest, kus Pareikot tsiteerides oleks Levadia võitnud selle ka kui mängijad oleks mänginud ühe jalaga.

      Reedene päev annab aimu kui hea või halb Levadia tegelikult on või vähemalt millises hetkeseisus. Kuigi Luts-Lipin jätsid hea mulje, siis Infoneti vastu neil kindlasti sellist ruumi lustimiseks pole.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Kruglov on registreeritud Levadia koosseisu.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kruglov on registreeritud Levadia koosseisu.
          Tema, Luts, Omar, Lipin...hästi relvastatud äärdes, ma arvan et mitte kellel on neid mitud hääd valikud saadaval. Põnev, põnev.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
            Tema, Luts, Omar, Lipin...hästi relvastatud äärdes, ma arvan et mitte kellel on neid mitud hääd valikud saadaval. Põnev, põnev.
            Tundub, et Kristal see hooaeg näeb treeningmängude põhjal Omari pigem keskväljal, aga muidu ei saa väga kurta jah.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Tundub, et Kristal see hooaeg näeb treeningmängude põhjal Omari pigem keskväljal, aga muidu ei saa väga kurta jah.
              Jah, lõpuks. Santose vastu tegi 'heavy rotation' et oli raske aru saada, kes on kus nüüd? Aga hea, näeme natukene variant Levadia mängul. Omaril on oskused seal mängida.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Kruglov on registreeritud Levadia koosseisu.
                Samas lepingut veel ei ole. Sellest räägitakse siis, kui Kruglov Eestisse tagasi jõuab. Aga väga korralik jokker.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Mis ikka, harrastusjalgpalluri leping.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Mis ikka, harrastusjalgpalluri leping.
                    Arvan, et ikka 1500 - 2000 euri kuus endale ära räägib.

                    Kommentaar


                      Pareiko liitub ka!
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Jah, lõpuks. Santose vastu tegi 'heavy rotation' et oli raske aru saada, kes on kus nüüd? Aga hea, näeme natukene variant Levadia mängul. Omaril on oskused seal mängida.
                        Minu arust floral on kindlasti parem valik äärtel Logua, Alliku, Zaka(vajadusel), Gussev ja ka Sappinen.

                        Kommentaar


                          Intervjuu Sergei Pareikoga, kes kinnitab liitumist FC Levadiaga.

                          Alates 2009. aastast Eesti jalgpallikoondise esiväravavahiks olnud Sergei Pareiko liitub 2015. aasta hooajaks valitseva Eesti meisterklubi Tallinna Levadiaga, kinnitas 38aastane puurilukk Õhtulehele.

                          Kommentaar


                            Vot sulle- http://www.ohtuleht.ee/665051/interv...maalt-pabereid
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Paistab, et mehele suudeti mõistus pähe rääkida lõpuks. See " kui väljamaale ei saa on lõpp" seisukoha järgimine oleks minu meelest olnud lihtsalt kurb. Aasta - kaks koduliigas materdada on karjääri lõpus täitsa paslik, ilmselt leiti finantsiliselt ka ühine keel.
                              Mis puutub kodusesse liigasse ja selle atraktiivsusse aastal 2015 - müts maha! Väga põnevaid nimesi on tagasi eestis ja see on siinsele jalgpallile ainult hea, küllap mõnes mõttes ka koondisele. Pärnu tõusmisega kõrgliigasse on kogu melu ka ukse taha jõudnud, niiet mina jätan oma kopikad publikuarvu tõstmiseks ja kohaliku jalgpallikultuuri parendamiseks pealtvaataja tasandil hea meelega staadioni piletikassale.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar

                              Working...
                              X