320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täielik müstika kuidas Lepistu ei saanud ühtegi kaarti see mäng

    Kommentaar


      Anett äkki õhtul annab!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas Meke Vaata postitust
        Täielik müstika kuidas Lepistu ei saanud ühtegi kaarti see mäng
        Äärmiselt ebastabiilse närvikavaga mees..

        Kommentaar


          Ebaprofessionaalide meeskond, kohutav vaadata lihtsalt Levadiat. Tahtsin kaasa elada neile see hooaeg aga teevad ikka kuradi võimatuks selle.

          Kommentaar


            Vabandust! Küsin juba mitmendat kuud jutti, aga noh huvitab, mis teha. Mis seis Coolbeti dokiga on? Mis ajaks osa valmis jõutakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
              Vabandust! Küsin juba mitmendat kuud jutti, aga noh huvitab, mis teha. Mis seis Coolbeti dokiga on? Mis ajaks osa valmis jõutakse?
              Tuleb tuleb. See nädal

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                Tuleb tuleb. See nädal
                Sa see uus salapärane mees, kes kõike asju ajab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                  Sa see uus salapärane mees, kes kõike asju ajab?
                  Jep, ma olen boss

                  Aga treiler ka väljas - https://www.instagram.com/reel/CkGMw...d=YmMyMTA2M2Y=

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                    Jep, ma olen boss

                    Aga treiler ka väljas - https://www.instagram.com/reel/CkGMw...d=YmMyMTA2M2Y=
                    Väga hea! Kink oma parimas ja ausaimas mahlas. Ootan!

                    Kommentaar


                      Osa väljas, popkorn ligi. Ühtlasi näidatakse alguses lõiku ka vallalise kaunitari finaalist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Osa väljas, popkorn ligi. Ühtlasi näidatakse alguses lõiku ka vallalise kaunitari finaalist.
                        Head nautimist!

                        Usun, et paljud küsimused saavad ka vastuse

                        Kommentaar


                          See oli päris huvitav, kui Levada saatis Kingi riietusruumist minema. Veider, et Andrejev töö vastu võttis, kui näeb kuidas oma inimesega klubis käitutakse. Päris perse on kõik ikka keeratud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            See oli päris huvitav, kui Levada saatis Kingi riietusruumist minema. Veider, et Andrejev töö vastu võttis, kui näeb kuidas oma inimesega klubis käitutakse. Päris perse on kõik ikka keeratud.
                            Mängijaid peab ka ju keegi kaitsma. Ütleks, et igati õigesti tegi, et aitab hooaja lõpuni vedada ja mängijad ei pea mingi tsirkuse kallal kannatama.

                            Kommentaar


                              Saate kohta, et siin vist rohkem head materjali, kui mõni hooaeg kokku toodab, seega loodan, et see dokisari saab ka uut hoogu sellest juurde. Väga hea vaatamine.

                              Kommentaar


                                Kinki jutt oli nagu väga aus ja südamlik ning siiralt loodan, et ta jääb jalgpalliga ikkagi edasi seotuks, sest meie jalgpall vajab meeletult selliseid persoone, kes tõmbavad oma isiksusega tähelepanu. Varem ka kirjutanud seda, aga läbi nende Betsafe Livede jne see mida ta selle klubijaoks tegi oli ikkagi midagi väga suurt. Ta tõi väga palju uusi inimesi Levadia juurde ja seda sai ka publikunumbritest näha. Eelmise aasta viimane match Floraga oli näha kui vingeks oli taaskord läinud Tallinna Derby, mis oli aastatega oma võlu täiesti kaotanud.

                                Nüüd, mis sellest Levadiast järele jääb? Mingid endised NSV aegased tšurkad ja wannabe ristiisad tagatubades ei tea mida otsustamas ja Audisid ja Mersusid Hondade asemel pushimas ning kõik käib full slaavi keeles.

                                Ma ei uskunud, et see nii olema saab, aga reaalselt järgmisel hooajal ma ilmselgelt olen Flora-Levadia mängus 100% Flora poolt kogu hingega. Sellist sitta ei suuda enam elus edasi toetada vähemalt loodetavasti Flora eestlased taovad need NSV konnad maaalla. Kuigi ma usun, et ka põlised Flora fännide jaoks on Tallinna Derby taaskord igav. No ei ole enam seda Derby õhkkonda. Samuti miks peaks enam mõni enamvähemgi normaalne Eesti mängija üldse sinna roiskund laevapeale ronima.

                                Viimase 2-3 aasta jooksul saanud väga väga tihedaks külaliseks Alecoqil ja Eesti liiga mängudel ja tekkis selline mõnus vibe ja side ning siiralt kurvaks teeb selline pask.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X