320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas Sats1


    REIN & SILVER,

    ma SUUREPÄRASELT SAAN (ning peamises jagan keskpäraste pallurite suhtes) teie mõtted “muulased koondises” kohta. Sama kirjutasid, mõtlevad ning ütlevad kümned mln. Venemaa elanikud mil mängujuhi Holdeni võeti Venemaa korvpalli koondise.

    Aga Andrejevi juhul teeme tegemist mitte “VÄHEGI andekad noored jalgpalluritega” /c/ REIN, vaid \"VÄGA andeka noore jalgpalluriga”, palluriga kel on ANNE. Potentsiaali kohta ta on Reimiga võrreldav.

    see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt. Andrejev valis Venmaa kodakondsuse. Ju ta arvas, et see on õige otsus. Inimese tahtmine on tema taevariik. Selline palumine (nagu Holden) on nõme. Oleme parem natuke kehvemad, aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas Rein


      Algselt postitas Sats1


      REIN & SILVER,

      ma SUUREPÄRASELT SAAN (ning peamises jagan keskpäraste pallurite suhtes) teie mõtted “muulased koondises” kohta. Sama kirjutasid, mõtlevad ning ütlevad kümned mln. Venemaa elanikud mil mängujuhi Holdeni võeti Venemaa korvpalli koondise.

      Aga Andrejevi juhul teeme tegemist mitte “VÄHEGI andekad noored jalgpalluritega” /c/ REIN, vaid \"VÄGA andeka noore jalgpalluriga”, palluriga kel on ANNE. Potentsiaali kohta ta on Reimiga võrreldav.

      see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt. Andrejev valis Venmaa kodakondsuse. Ju ta arvas, et see on õige otsus. Inimese tahtmine on tema taevariik. Selline palumine (nagu Holden) on nõme. Oleme parem natuke kehvemad, aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad.
      nigga please, musta eesti koondisse küll ei taha loodan et seda päeva ma ei peaks nägema

      venemaal oli ilge kära selle musta ümber, paljud olid vihased ja ka mängijad võtsid negatiivseid hoiakuid, nagu Panov ütles et 10 aastat tagasi oleks see old mõeldamatu, kuhu me nii jõuame rahvuskoondiste tasemel? prantsusmaa ka ju aafrika parim meeskond sel MMil:P

      asi mille üle vaielda nüüd vms, läks vene u21 siis läks, sitta ikka juhtub

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Sats1 - mis juttu sa ajad? Mis anne, mis EJL?
        Poiss ise ütles, et ta on alati lootnud ja unistanud Venemaa koondise eest mängida, kodakondsusele pole mõelnudki. Mis vaeva peaksid siin veel mingid ametnikud nägema?
        Asi korras, liigume edasi.

        Teemasse ka - loodan, et Levadia endale edasipääsu välja võitleb.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          “see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt” /c/ REIN

          Sul on õigus juhul kui meie koondised kasutavad olümpiaprintsiibi- “osalemine on peamine”.
          Mina soovin vaadata võidud, ilus mängupilt ning meie A-koondis teisel või kolmandal kohal valikgruppis.


          “aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad“/c/ REIN

          ... ning inimesed kes tunnevad, et koondised vajavad neid

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Algselt postitas Sats1


            “see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt” /c/ REIN

            Sul on õigus juhul kui meie koondised kasutavad olümpiaprintsiibi- “osalemine on peamine”.
            Mina soovin vaadata võidud, ilus mängupilt ning meie A-koondis teisel või kolmandal kohal valikgruppis.


            “aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad“/c/ REIN

            ... ning inimesed kes tunnevad, et koondised vajavad neid
            r2ige OT, aga oled sa idioot, v6i lihtsalt muulane?
            Mul pole midagi venelaste vastu, aga t6siselt n2rvi ajab MÖLA teemal koondis peab vajama m2ngijat PLA PLA PLAAAA!
            IGA MÄNGIJA PEAB TAHTMA ESINDADA OMA RIIKI, RAHVAST ja peaks olema au kuuluda koosseisu ka siis kui istud varumeeste pingil ! kes seda ei soovi m2ngigu minupoolest kasv6i moldova koondise eest!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Silver, ära rauska! Välismaal elamine ei ole patt, patt on see, et Eestimaal sündinu, kasvanu ja koolitatu peab Eestimaad välismaaks. Andrejev on sündinud Narvas, kasvanud üles Eesti Vabariigis, õppinud siin jalgpalli mängima ning sülitab teda kasvatanud riigi peale. Kas või sellega, et ei ole viitsinud/suutnud selgeks õppida selle riigi keelt. Millisest integratsioonist me räägime, sõbrad? Kelle poole hoiavad sellised sellid kui tuleb sõda Venemaaga?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Ei saa miks on vaja sõimata teist inimest lambaks, idioodiks või mis tahes nime pidi. Temal on oma arvamus ja sinul oma!

                Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes. Ja vaevalt ka Kink oleks keeldunud Venemaa esindamisest kui teda oleks soovitud, kuid see on ka ainult minu arvamus.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Algselt postitas PraS


                  Ei saa miks on vaja sõimata teist inimest lambaks, idioodiks või mis tahes nime pidi. Temal on oma arvamus ja sinul oma!

                  Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes. Ja vaevalt ka Kink oleks keeldunud Venemaa esindamisest kui teda oleks soovitud, kuid see on ka ainult minu arvamus.
                  ei s6imanud idioodix, lihtsalt esitasin sellekohase kysimuse

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Kelle poole hoiavad sellised sellid kui tuleb sõda Venemaaga?” /c/ tank


                    Sa jätkad atakeerima tühja ambrasuuri: ambrasuuri juures juba ammu ei ole kuulipildurit, ega kuulipildujat. Unusta sõna “sõda” kuni sa elad EU-s ning NATO käel. Su näol ma näen inimest, kes seni elab 90-te alguses.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Algselt postitas Sats1


                      Kelle poole hoiavad sellised sellid kui tuleb sõda Venemaaga?” /c/ tank


                      Sa jätkad atakeerima tühja ambrasuuri: ambrasuuri juures juba ammu ei ole kuulipildurit, ega kuulipildujat. Unusta sõna “sõda” kuni sa elad EU-s ning NATO käel. Su näol ma näen inimest, kes seni elab 90-te alguses.
                      Asi kisub juba väga kaugele teemast FC Levadia.
                      Kuid viimasele väitele vastukajaks küsin vaid, et elame ELis - jah, kuid Pronkssõdur tekitab ikkagi paksu verd...
                      Elame Eestis, siis.... kuid ei hakka asja politiseerima rohkem.
                      Igal on õigus omale arvamusele. Nikita ees müts maha, et nii kaugele jõudis, loodan, ta ei kahetse hiljem otsust.
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        “Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes” /c/ PraS


                        Sa eksid-keelduvad peaaegu kõike kui tunnevad, et Eesti jalgpall vajab neid. Sa halvasti tunned Eestis elanud noormehi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          siin tuleb jah ilmselt mängu see, kus Eesti otsas vene rahvusest mängija on üles kasvanud. ilmselt iga Narvat külastanu teab mis olukord seal praegu on - poes seal eesti keelega hakkama ei saa, seega kas saab rääkida üldse teemal \"miks see noormees venemaad enda kodumaaks peab?\", kõik tundub lihtsalt liiga loomulik selliste asjade käiguks (kõik oleneb ikkagi keskkonnast kus kasvatakse).
                          ütleks veel paar avaldust aga tõesti, poliitikat on juba liiga palju.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Algselt postitas Sats1


                            “Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes” /c/ PraS


                            Sa eksid-keelduvad peaaegu kõike kui tunnevad, et Eesti jalgpall vajab neid. Sa halvasti tunned Eestis elanud noormehi.
                            Stas tõesti ei tunne, kuid jätkaks nüüd arutlusi teemal, et kumb pühapeäval edukam on kas TVMK või Levadia

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              iga inimene kes on üks kõik mis rahvusest peaks ikka jääma oma rahvus koondise juurde ja vsjoooooooooo, soomalne soome oondisse ja japs jaapani koondisse, keegi ei taha et kellegikoondis muutuks prantsuse koondiseks, täis aafriklasi vms elukaid:P

                              kõik kes edasi seda teemat arendavad on jobud sest nii ütlen mina, minu sõna on seadus

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                ja teemaks on FC Levadia Tallinn?
                                tublid poisid
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X