320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas tank


    TTT ehk täiesti tavaline tibla Väike vihje Flora fännidele: kui tänaval näete, kiskuge tüli ülesse. Karistatud tüübi sõna teie oma vastu tähendab tõenäoliselt seda, et Nikita puhkab kolm kuud jalgpallist.
    Twente tõsisema huvi korral poisi vastu kannan isiklikult hoolt, et tulpidemaa klubi vägitükkidest teada saaks.
    Sinu jutu põhjal võib järeldada, et sa oled ju täiesti tavaline jobu.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      kui andrejev seda tegi kas ta oli purjus? miks ta seda tegi? kas enesekaitse või lihtsalt sündroom \"vaata mees kui kõvatsi ma löön\"?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Naljamehed. Ma olen surmkindel, et ükski teist Andrejevit isiklikult ei tea ega tunne. Seega võin arvata, et enamik kommenteerib antud olukorda puhtalt uudise põhjal. Samal ajal teadmata, kus, millal, kuidas ja miks antud olukord juhtus? Versioone on miljoneid. Politsei ebaprofessionaalset käitumist näitab ka see, et ei suudeta selgeks teha, millal see kõik üldse juhtus.

        Pealegi ma olen surmkindel, et nii mõnigi foorumlane on vähemalt korra oma elus kellelegi kasvõi natukenegi tongi andnud. Kõvemad vennad nagu seda eston on ka liiklust lasnas purjakil olekus reguleerinud, mille tulemusel on ka natukene kongis istutud. :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Mia istusin eelmisel aastal peale Soome-Eesti mängu sealses soolaputkas. Rõve kogemus. Ei soovita kellegile. Enam ei taha istuda- ausõna.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Algselt postitas Silver


            Naljamehed. Ma olen surmkindel, et ükski teist Andrejevit isiklikult ei tea ega tunne. Seega võin arvata, et enamik kommenteerib antud olukorda puhtalt uudise põhjal. Samal ajal teadmata, kus, millal, kuidas ja miks antud olukord juhtus? Versioone on miljoneid. Politsei ebaprofessionaalset käitumist näitab ka see, et ei suudeta selgeks teha, millal see kõik üldse juhtus.

            Pealegi ma olen surmkindel, et nii mõnigi foorumlane on vähemalt korra oma elus kellelegi kasvõi natukenegi tongi andnud. Kõvemad vennad nagu seda eston on ka liiklust lasnas purjakil olekus reguleerinud, mille tulemusel on ka natukene kongis istutud. :P

            Ehk aitab sellest jamast juba
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              herr tanielo! Saage üle sellest, et te tselssi fänn olete. Kõigil ei saagi elus hästi minna

              Ah et seltsimees Andrejevi näol on tegu hoopis politsei poolt tagakiusatud ning EJL poolt tunnustamata pühakuga? Et elu jooksul kellelegi pasunni panna on täiesti normaalne nähtus foorumlaste arvates?

              Ei, tõesti ei tunne seltsimees andrejevit ja ei ole tahtmist kah teda tunda. Oma arvamuse kujundamiseks piisab mul täiesti sellest, et noorsand ei ole suutnud ära õppida oma elukohamaa keelt ja peab kodumaaks venemaad. Võib olla on hea inimene, mängib kammipilli, sööm kümme sivhkat sekundis ja teab peast Tatuu laulusaõnu, aga kõigest hoolimata on selline tegelane tibla. Tänavatel rusikatega vehkimine ainult süvendab seda arvamust.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Algselt postitas tank


                herr tanielo! Saage üle sellest, et te tselssi fänn olete. Kõigil ei saagi elus hästi minna

                Ah et seltsimees Andrejevi näol on tegu hoopis politsei poolt tagakiusatud ning EJL poolt tunnustamata pühakuga? Et elu jooksul kellelegi pasunni panna on täiesti normaalne nähtus foorumlaste arvates?

                Ei, tõesti ei tunne seltsimees andrejevit ja ei ole tahtmist kah teda tunda. Oma arvamuse kujundamiseks piisab mul täiesti sellest, et noorsand ei ole suutnud ära õppida oma elukohamaa keelt ja peab kodumaaks venemaad. Võib olla on hea inimene, mängib kammipilli, sööm kümme sivhkat sekundis ja teab peast Tatuu laulusaõnu, aga kõigest hoolimata on selline tegelane tibla. Tänavatel rusikatega vehkimine ainult süvendab seda arvamust.
                Muidugi ei ole ka tema viimased elukohad Narva ja Lasnamäe sellised, kus inimene tunnetaks mingit kohustust õppida eesti keelt.Mitte , et ma pooldaks seda, et ta ei peagi seda ära õppima.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  huvitav kuidas see välja nägi, et \"lõi rusikaga pähe\"... pani käe ilusasti rusikasse, niimoodi kindlalt, et ika vigastust ei tuleks ja lajatas lagipähe.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Algselt postitas tank


                    Oma arvamuse kujundamiseks piisab mul täiesti sellest, et noorsand /.../peab kodumaaks venemaad.
                    mida keegi tegelikult mõtleb või kelleks end peab, on raske öelda,
                    kui aga inimene on sünnijärgne Vene kodanik, siis on üsna loomulik, et vähemasti formaalselt ongi tema \'kodumaa\' Venemaa

                    P.S jama või mitte, aga keelte valdamine ja kodakondsus on erinevad asjad,
                    Eesti Riigikogu valimistel see noormees ei osale - ja ei polegi vaja,
                    kõigile Eesti elanikele ei pea nullvariandi korras Eesti Vabariigi kodakondsust pressima
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Vabandused minu OT pärast.

                      Kuid me kõik (vähemalt enamus) olime ka sünnijärgsed endise NSVLiidu kodanikud. Kui sellest vaatepunktist ja riigikeelest vaadata, oli meie riigikeel ka venekeel, mida tänaseks kahjuks paljud meist enam ei räägi.

                      Tean täielik OT, kuid kuna kodakondsus teemaks oli, tundsin pean ütlema
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Algselt postitas Rein


                        Mia istusin eelmisel aastal peale Soome-Eesti mängu sealses soolaputkas. Rõve kogemus. Ei soovita kellegile. Enam ei taha istuda- ausõna.
                        Oot!! Mille eest sind kinni võeti?? Mind ju ka viidi enne lõppu ära aga lasti kohe lahti-kusagile kinni ei pandud ja 60-euri sain trahvi ,mis siiani maksmata. :P
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          rein ise tahtis minna

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Meil oli seal Olümpia Staadioni all hostel. Käisime peale mängu linnas ja võtsime napsu, ujusime alasti mingis purskkaevus ja siis saabusime tagasi hosteli ning hakkasime napsu edasi võtma. Adminni arvastes tegime seda liiga kõvasti ja ta kutsus meile mendid. Need viskasid meid sealt urkast välja ja käskisid uue ööbimiskoha otsida. Minule see plaan eriti ei meeldinud ja ütlesin, et ei kavatse uut kohta otsima hakata ning palusin ennast kaasa võtta. Neljanda palve peale võtsid nad mu kaasa ja nii ma ööbisingi plate peal.

                            Üksikkong oli. Kingad võeti ära ja püksirihm ka. Põrandaküte oli, isegi mingi madratsi moodi asi. Hommikul vaidlesin nendega palju mul raha rahakotis oli. Lõpuks jäi mulle ikka õigus. Trahvi ei tehtud. vähemalt oma teada mitte. Koduse aadressi võtsid küll, aga sinna pole nad mingit paberit saatnud.

                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              “kui aga inimene on sünnijärgne Vene kodanik, siis on üsna loomulik, et vähemasti formaalselt ongi tema \'kodumaa\' Venemaa” / c/ vaikiv mees

                              Jama.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                kui antakse 3 kuud tingimisi mingi katseajaga, siis peab tõenäoliselt Andrejevil ka varem mingeid probleeme politseiga olnud olema. Puhta lehega esmakordsele pasunasse andjale antakse tavaliselt mingi hunnik ÜKT-d

                                Kommentaar

                                Working...
                                X