320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Üks küsimus. Miks pole Meistriliiga ainuvalitsejal tekkinud fänne?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas gamer


      Üks küsimus. Miks pole Meistriliiga ainuvalitsejal tekkinud fänne?
      jah see on üsnagi müstiline

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Algselt postitas gamer


        Üks küsimus. Miks pole Meistriliiga ainuvalitsejal tekkinud fänne?

        Omal ajal oli Levadial üsnagi arvestatav fänniseltskond ,kuid teatud põhjustel lagunes see täielikult. Võimalik ,et tekib mingi uus tuumik siis ,kui Levadia peaks tõesti UEFA sarjas kolmandasse ringi või lausa alagruppi jõudma.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Algselt postitas ROOTSI KUNN


          Algselt postitas gamer


          Üks küsimus. Miks pole Meistriliiga ainuvalitsejal tekkinud fänne?

          Omal ajal oli Levadial üsnagi arvestatav fänniseltskond ,kuid teatud põhjustel lagunes see täielikult. Võimalik ,et tekib mingi uus tuumik siis ,kui Levadia peaks tõesti UEFA sarjas kolmandasse ringi või lausa alagruppi jõudma.

          sa mõtled neid kuhu kuulus ka rolf? kuhu üldse rolf on kadunud.....sai enne staadionikeelu ma mäletan aga see juba ammu läbi. levadia võttis ka neilt hooajakaardid ära miskise teo pärast aga ei mäleta mis see oli.....võib-olla oli tõrvikute staadionile viimise pärast (see mille eest ta staadionikeelu üldse sai).

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Rolf oli kah seal pundis aga seal oli vähe normaalsemaid tüüpe ka.:P Üks aktiivne sell läks igatahes Saksamaale õppima ,temaga kohtusin Hamburgis ,kui Eesti ja Türgi mängisid. Teistest ei tea enam midagi.
            Praegu ma tean ,et Levadia igati toetaks oma fänne ,kui need tekiks ja raha taha asi seisma ei jääks aga õnneks on nii ,et raha eest päris kõike siin maailmas veel osta ei saa..

            Koduse jalgpalli atraktiivsuse huvides oleks muidugi tore ,kui Levadialgi oleks mingi seltskond ,kellega saaks fänluses rinda pista. Kui mõelda ,kas või neljapäevase UEFA mängu ja 17.sept. ETV - Meistriliiga teleülekande peale siis ei näe Levadial küll aktiivseid toetajaid.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Küll isand Levada oma kasvandikud neljapäeval välja ajab. Pohlakul on ses suhtes natuke õppida. Flora mängudel pole just tavaline, et oma kasvandikud mängudel käivad (mängudele aetakse).
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Levadial pole ilmselt sellepärast fänne,et ta pole ei liha ega kala.Pole inimesi kes samastaks end selle meeskonnaga

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Algselt postitas Art1


                  Levadial pole ilmselt sellepärast fänne,et ta pole ei liha ega kala.Pole inimesi kes samastaks end selle meeskonnaga

                  Täpselt nii
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    ei liha ega kala on näiteks Elva meeskond.
                    väita seda Levadia suhtes on selge jama.
                    Ehki ei ole mina selle rahvaste spartakiaadi vaimu tuline toetaja, mis laste kisast vahtevahel Levadia mängu ajal tekib, olen ma enam kui veendunud, et Eesti liiga publikurekordid viimastest aastatest on vähemalt Tallinna osas seotud just Levadiaga.
                    Selle põhjus, et venelased ei vaata eesti liigat veelgi rohkem, peaks kah ilmselge olema. Neil on oma liiga jälgida ja mis seal salata, selles jätkub põnevust kordades rohkem kui Eesti omas. Ja see, et staadionile tulevad vanamehed omaette lõugavad ja mitte kambas on kah omal futul moel lahe vaatepilt.
                    (btw, see kehtib eriti TVMK kohta. peale seda, kui mu arm kaktuste vastu lahtus, siis olen alati sättinud mängu vaatama just venkude lähedale. saab kino!)
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Eks asja saab otse loomulikult mitmeti võtta.Kui sa aru ei saanud,mida ma silmas pidasin,pole midagi teha.Ja ega see teema ei ole ka eriti pikemat arutelu väärt.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Algselt postitas Art1


                        Eks asja saab otse loomulikult mitmeti võtta.Kui sa aru ei saanud,mida ma silmas pidasin,pole midagi teha.Ja ega see teema ei ole ka eriti pikemat arutelu väärt.
                        Sul on õigus. ilmselt sain ma valesti aru. 2 lauselist lahmimist on raske mõista.
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          EGa jah. Raha Levadal klubi jaoks on. Samuti ei saa öelda, et see oleks nüüd venelaste võistkond. Piisavalt on eri rahvuste esindajaid. Sealhulgas ka kaks kodumaist pärnakatest \"staari\" Zelinski ja Lemsalu. Ka staadion on korralik ja ma ei tea miks, aga meeldib siiani Arenast rohkem, kuigi kohti vähem. Ju siis kõrvalasuv park ja rohkem avatus on mõnusam.
                          Levada peaks aga kuskilt leidma 1-2 aktivisti, kes hakkaks asja juurutama ja kasvõi kahekesi staadionil häält tegema. Küll mingi aja pärast teised ka juurde tulevad. Nagu Kunn mainis, et kui Levadial eurosarjas hästi läheb võib midagi tekkida, aga kas need poleks lihtsalt gloryhunterid?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Parem juba gloryhunterid kui mitte midagi, kellegil neist tekib kindlasti ka see \"õige armastus\". See fännide tekkimine on ju suurel määral ahelreaktsioon. Ja Levadia puhul tundub, et glory\'t jätkub neil veel pikemaks ajaks, vähemalt kohalikus mastaabis.
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Noh, näiteks me tuleme Viljandist autotäie inimestega kohale. Ei nimetaks meist kedagi Levadia toetajaks vaid pigem oleme Eesti jalgpalli toetajad. Kui läheb kasvõi kellegil hästi võib ju terve Eesti uhke olla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                Einoh, terve meie meeskond on ka kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X