320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Levadia!
    Õnne oli ikka haigelt, latt, post siis ühekorra tõrjus vist Cepauskas või keegi kodinatega ära. :P
    Kotenko oli hea!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas mcnamara


      Levadia oli väga tubli eile. Lausa hämmastav oli Eesti klubi hollandlastega nagu võrdne võrdsega mängimas näha. Tegemist on ikka juba mängulises plaanis täiesti arvestatava meeskonnaga laiemaltki kui vaid Eesti kontekstis. Kahtlemata on see peale taasiseseisvumist esimene kord, kui midagi taolist öelda saab.
      Järgmiste vastaste valik on aukartustäratav: Newcastle, Glasgow Rangers, Celta Vigo, Hapoel Tel-Aviv või Chievo. Kas õhkõrnad võimalused grupifaasi jõuda (Hapoel või Rangers) kaaluvad üles tõeliselt glamuurse meeskonna Tallinnas (Newcastle või Celta)? Minu jaoks küll.
      Ära unusta, et Toonidel on ainult Luque hetkel ründajana olemas ja ma kahjuks ei tea kas enne seda ringi saavad nad Martinsi juurde registreerida või mitte. Ja Ventspilsiga 1-0 ja 0-0 ei ole kohe üldse koledad tulemused vaadates ettepoole nende kahe mängu suunas.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        kellegil värava linki pole pakkuda?

        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Kõik vastased hoolimata kehvast vormist ikkagi Levadiast tugevamad.Kui siiani ei viitsinud staadionile ronida - tele kandis ju üle, siis järgmist mängu lähen kindlasti vaatama.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Algselt postitas gamer


            Algselt postitas mcnamara


            Levadia oli väga tubli eile. Lausa hämmastav oli Eesti klubi hollandlastega nagu võrdne võrdsega mängimas näha. Tegemist on ikka juba mängulises plaanis täiesti arvestatava meeskonnaga laiemaltki kui vaid Eesti kontekstis. Kahtlemata on see peale taasiseseisvumist esimene kord, kui midagi taolist öelda saab.
            Järgmiste vastaste valik on aukartustäratav: Newcastle, Glasgow Rangers, Celta Vigo, Hapoel Tel-Aviv või Chievo. Kas õhkõrnad võimalused grupifaasi jõuda (Hapoel või Rangers) kaaluvad üles tõeliselt glamuurse meeskonna Tallinnas (Newcastle või Celta)? Minu jaoks küll.
            Ära unusta, et Toonidel on ainult Luque hetkel ründajana olemas ja ma kahjuks ei tea kas enne seda ringi saavad nad Martinsi juurde registreerida või mitte. Ja Ventspilsiga 1-0 ja 0-0 ei ole kohe üldse koledad tulemused vaadates ettepoole nende kahe mängu suunas.
            Kahe mängu peale tegi Ventspils vist ühe löögi. Eile saadi mõned korrad üle poole.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Algselt postitas priity
              Algselt postitas Jeti88
              kellegil värava linki pole pakkuda?
              Keeraks mõne lehe ettepoole äkki?
              sry, my bad
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Glasgow Rangers F.C. on ka täiesti arvestatavalt glamuurne meeskond, vähemalt klubi ajalugu meeles pidades. Minu jaoks on tempel mällu igaveseks Euroopa karikavõitjate karikavõistluste karikavõit aastast 1972. Poolfinaalis alistati kahe mängu kokkuvõttes FC Bayern München 3:1 (1:1 + 2:0) ja lõpus meeletu finaalmäng, kus murule lendasid granaadikujulised Scotch Whiskey pudelid

                24. mai 1972 19:00 (Nou Camp, Barcelona, 24701)
                Väljakukohtunik: José Maria Ortiz de Mendebil, ESP

                Glasgow Rangers - Moskva Dünamo 3:2 (2:0)

                Väravad:
                1:0 Stein 24\'
                2:0 Johnston 40\'
                3:0 Johnston 49\'
                3:1 Eštrekov 60\'
                3:2 Mahovikov 87\'

                Glasgow Rangers F.C.: McCloy - Jardine, J. Greig (k), D. Johnstone, Mathieson, D. Smith, Conn, MacDonald, Th. Mc Lean, C. Stein, W. Johnston.
                Mänedžer: William Waddell.

                SK Moskva Dünamo: Pilgui - Basalajev, Szabo (k), Žukov, Dolbonosov (69\' Gerskovitš), Zõkov, Dolmatov, Mahovikov, Baidatšnõi, Jakubik ( 56\' Eštrekov), Jevružihin.
                Treener: Konstantin Beskov.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  tublid poisid ja kuigi kogu meeskond mängis väga hästi tunnustaks ikkagi Kotenko tööd.SUPER!!!!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    selles suhtes et millegipärast ei näita mul seda videopilti väravast......ainult hääl on....oskab keegi aidata?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Algselt postitas ballack


                      selles suhtes et millegipärast ei näita mul seda videopilti väravast......ainult hääl on....oskab keegi aidata?
                      Ju sul puudub mingi codec\'s
                      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Algselt postitas ballack


                        selles suhtes et millegipärast ei näita mul seda videopilti väravast......ainult hääl on....oskab keegi aidata?
                        Arvatavasti vast mõni koodek puudu või üleliia (vahel lähevad üksteisega konflikti). Proovi VLC-ga mängida, või ava VirtualDUbiga, see peaks igaljuhul sulle pilti kah näitama.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          keegi oskab vb tõlkida`?

                          http://www.fctwente.nl/nieuws/index.php?item=5578
                          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Algselt postitas soxx


                            keegi oskab vb tõlkida`?

                            http://www.fctwente.nl/nieuws/index.php?item=5578
                            Tõlge on lihtne: tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra. tra.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Esimese karistuslöögi ajal oli küll kohtunik loll. Vassiljiev söötis palli keskel, kohtunik jääb pallile ette ja ma ei mäleta kelle löök läks kõvasti mööda.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                Algselt postitas ballack


                                selles suhtes et millegipärast ei näita mul seda videopilti väravast......ainult hääl on....oskab keegi aidata?
                                Poleks arvanud, et ma Ballackit aitan.

                                Tõmba endale see ja installi kõik ära. Edaspidi peaks kõik töötama.
                                http://superb-west.dl.sourceforge.net/sourceforge/gordianknot/Gordian.Knot.Codec.Pack.1.9.Setup.exe

                                Ära vajuta lingile, vaid kopeeri. Vajutades ei tööta. Kopeerides töötab.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X