320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas alecoq1


    Algselt postitas INCE


    Algselt postitas PraS


    Nüüd ootaks NUFC eesti fännide vastukaja. Ehk siis teemal, et keda nad siis pooldavad staadionil? Nufci või Levadiat?


    Rahvustundele pole sul siin küll mõtet rõhuda. Kuigi erandeid võib ju olla, ei saa ju olla normaalne, et Levadiat fännaksid näiteks Flora või Transi, Tammekat Maagi või Tuleviku fännid jne. Klubi mida ma eestis fännan ei jõua ehk kunagi eurosarjadesse, ometi on ta minu jaoks see ainus ja õige

    Kui eesti koondis kohtuks NUFC-iga, oleks asi konkreetne. Olen eesti poolt ja mott.
    Ka mina arvan ntks. Eestis on ikkagi seotud klubide heitlused eurosarjades ka rahvustundena. Kui sa oled tõesti Eesti koondise fänn, siis sa peaksid olema Eesti jalgpalli tuleviku poolt, sest Levadia edukusest eurosarjas sõltub ka üsnagi paljul määral Eesti koondise esitus.
    See ei kehti näiteks Inglismaal või Hispaanias, see kehtib jalgpallis väikeriikide kohta.
    Täiesti nõus! Kui staadionile tuleb 7000 inimest ja ütleme, et 1000 on britid.. kas arvate, et need 6000 allesjäänut on nüüd Levadia uued toetajad.. ei.. 6000st 100 on fännid. ülejäänud 5900 aga Eesti jalgpalli fännid/patrioodid..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas alecoq1


      Algselt postitas INCE


      Algselt postitas PraS


      Nüüd ootaks NUFC eesti fännide vastukaja. Ehk siis teemal, et keda nad siis pooldavad staadionil? Nufci või Levadiat?


      Rahvustundele pole sul siin küll mõtet rõhuda. Kuigi erandeid võib ju olla, ei saa ju olla normaalne, et Levadiat fännaksid näiteks Flora või Transi, Tammekat Maagi või Tuleviku fännid jne. Klubi mida ma eestis fännan ei jõua ehk kunagi eurosarjadesse, ometi on ta minu jaoks see ainus ja õige

      Kui eesti koondis kohtuks NUFC-iga, oleks asi konkreetne. Olen eesti poolt ja mott.
      Ka mina arvan ntks. Eestis on ikkagi seotud klubide heitlused eurosarjades ka rahvustundena. Kui sa oled tõesti Eesti koondise fänn, siis sa peaksid olema Eesti jalgpalli tuleviku poolt, sest Levadia edukusest eurosarjas sõltub ka üsnagi paljul määral Eesti koondise esitus.
      See ei kehti näiteks Inglismaal või Hispaanias, see kehtib jalgpallis väikeriikide kohta.
      Ma loodan, et sa tegid praegu nalja. Panna võrdusmärgid FC Levadia = eesti koondis = Eesti jalgpalli tulevik vahele (kuigi midagi sarnast olen kuunud varemgi) oleks suht kohatu ... Aga jah kui Levadia kohtuks näiteks Heraclese või Torpeedo või minupärast kasvõi Honkaga ja järgmises ringis oleks võimalik loota vastaseks Newcastl, elaks Levadiale kaasa küll (nii nagu siis kui nad Twentega kohtusid). Eks sellise valiku ees tuleb tõenäoliselt jälle seista nii umbes ... 100 aasta pärast
      Muuseas, lätis oli sama situatsioon. Staadionil oli Ventspilsi fännid, Newcastle fännid ja lätlased kes tulid inglasi vaatama. Mängu lõpuks ühinesid lätlased Ventspilsi toetajatega, sest paljuski puudusid konkreetset klubi toetavad hüüded ja loosungid ja käiku läks rahvuskoondise mängudel äraproovitud vana ja hea Sarauji Latvia, põhjused suht sarnased eestlastele, klubide juurde pole veel tekkinud oma fänne.
      299195

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Algselt postitas Sir Brazza

        ülejäänud 5900 aga Eesti jalgpalli fännid/patrioodid..
        ma pakuks välja siiski , et huvilised kes tulid kaema kuidas eestlased inglastele vastu saavad. Eesti jalgpalli fänne/patrioote, lisaks klubi 100 fännile, võiks nende seas olla ehk teine 100 ... jäägem ikka reaalsuse piiridesse
        299195

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Kui palju vaatajaid olid Venspils-Newcastle U mangus ?
          Kui palju brittid tulid Venspils-Newcastle U mangule ?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            epl
            Levadia ja Twente duell peibutas Lilleküla staadionile umbes 3000 huvilist, kuid Newcastle Unitedi tulek Eestisse võib areeni pilgeni täita. Näiteks Riias Skonto staadionil uudistas Ventspilsi heitlust Inglise klubiga peaaegu täismaja, 8000 inimest

            imelik jah, erinevalt ametlikust versioonist 1500-1700, pakutakse Levadia kodum2ngu vaatajate hulgaks peaaegu 2x enam, ka Jurtshenko hindas: \'m6ni tuhat ikka on\'
            --kas t6esti oli nii palju piletita lapsi staadionil?
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'


              Enne mängu Twentega ei olnud mina kaks või isegi kolm aastat eesti staadionitel Levadia fännide hüüdeid kuulnud. Kolm ja rohkem aastat tagasi olid küll ja kohati isegi üsna vaimukad ,kuigi enamus hüüdeid oli laenatud idanaabritelt.
              Nüüd aga ilmusid välja täitsa võõrad inimesed ,keda mina nägin küll staadionil esimest korda ja karjusid üsna võimsalt ,kuigi jah -organiseeritus puudus.
              Järelikult hõõgub tuha all see võimas jalgpallituluke ja ootab vaid süütajaid.
              Flora fännid on sel aastal juba üsna palju endast märku andnud ja loodetavasti tekib teisele suuremale Eesti klubile ka jälle tõeline,stabiilne fänniseltskond .

              Inglise Premieri vaatan meeleldi aga sellist lemmikut mul ei ole ,,kellele kogu aeg pöialt hoian .Ja nagu ma juba kunagi olen öelnud siis mina ei oska teise riigi klubile kogu hingest kaasa elada. Las igaüks fännab seda ,mis talle meeldib . Kodukamaral jääb ikka nr.1. Flora ja rahvusvahelisel areenil Eesti koondis ning olen kogu oma elu hoidnud pöialt kõikidele Eesti klubidele Eurosarjades. Olgu see siis Trans,Tulevik,TVMK või nüüd Levadia.
              Ühesõnaga -keskmine Eesti jalgpallihuviline!!

              Lugege EPL-ist kellele Jelle pöialt hoidis!! Väga bro ,minumeelest.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Algselt postitas Sats1


                Kui palju brittid tulid Venspils-Newcastle U mangule ?
                britte oli klubi andmetel 70-80 lisaks ca 40 inimest eestist ja umbes teine samapalju lätlasi ning lätimaalasi (jutt käib siiski Newcastle fännidele eraldatud sektoris olnud rahva arvust, kelle välimuses võis selgelt ära tunda mustvalget värvikombinatsiooni
                ja harakad parandage mind kui ma suurusjärkudega eksisin.

                kindlasti oli üheks põhjuseks ka Newcastle sektorisse ostetava pileti hind, mis oli ca 21 LAT ja võrreldes ülejäänud sektori hindadega (3 LAT) suht kirves, aga kui juba lätti sai mindud, siis ei tulnud isegi pähe hakata sellise kordumatu elamuse nimel ökonoomitama
                299195

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Algselt postitas INCE


                  Algselt postitas Sats1


                  Kui palju brittid tulid Venspils-Newcastle U mangule ?
                  britte oli klubi andmetel 70-80 lisaks ca 40 inimest eestist ja umbes teine samapalju lätlasi ning lätimaalasi (jutt käib siiski Newcastle fännidele eraldatud sektoris olnud rahva arvust, kelle välimuses võis selgelt ära tunda mustvalget värvikombinatsiooni
                  ja harakad parandage mind kui ma suurusjärkudega eksisin.
                  kuidagi vahe. inglasi on tavaliselt ju hordidena ikka ka vastaste valjakutel
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    Algselt postitas INCE


                    Algselt postitas Sats1


                    Kui palju brittid tulid Venspils-Newcastle U mangule ?
                    britte oli klubi andmetel 70-80 lisaks ca 40 inimest eestist ja umbes teine samapalju lätlasi ning lätimaalasi (jutt käib siiski Newcastle fännidele eraldatud sektoris olnud rahva arvust, kelle välimuses võis selgelt ära tunda mustvalget värvikombinatsiooni
                    ja harakad parandage mind kui ma suurusjärkudega eksisin.
                    kuidagi vahe. inglasi on tavaliselt ju hordidena ikka ka vastaste valjakutel
                    usun, et põhjuseks võis siiski olla läti suhteline tundmatus inglaste seas ( a la Twente ja Euroopa Liitu kuuluv eesti koos kaevuritega ) ja kindlasti on välismängude külastatavuse protsendid kindlas sõltuvuses oponendi atraktiivsusest ja ka asukohast. Näiteks kui üleeelmisel aastal mängiti Lissaboni Sportinguga (Portugal on aga teada tuntud kui inglaste puhkekoht nr.1 euroopas) , elas J.Alvaladel harakatele kaasa ligi 500 fänni.
                    299195

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Nagu tellitud saab täna Hiiu Pubis vaadata Aston Villa ja NU mängu ,algusega 16.00
                      Saab väikese ettekujutuse nende hooaja alguse vormist.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        tahaks juba pileteid saada, on kellegil aimu millal need müüki tulevad? piletilevist peaks neid saama

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Algselt postitas timo29


                          tahaks juba pileteid saada, on kellegil aimu millal need müüki tulevad? piletilevist peaks neid saama
                          Üks ja sama jura igas teemas. Kannatage. Kui müügile tulevad tuleb pressiteade kah. Ise arvan, et septembri esimene nädal ehk.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Tänane mäng Valga Warrioriga siis :
                            Fc Levadia Tallinn - Fc Warrior Valga 7:1 (2:1)
                            Pealtvaatajaid : 100
                            Väravad: 23. Andrei Šadrin, 34., 51. Konstantin Nahk, 49. Ats Purje, 56. Indrek Zelinski, 82. Vitoldas Cepauskas, 90.+2. Konstantin Vassiljev - 37. Lauri Senješ

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              FC Twente Enschede [1 - 0] PSV Eindhoven

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                Algselt postitas eestimees


                                FC Twente Enschede [1 - 0] PSV Eindhoven
                                Võikski jääda skoor nii. Üldse väga üllatavad tulemused hetkel käivates mängudes Hollandis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X