320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Katzuu
    replied
    Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
    Läks ka seekord segamini ��
    Ma kirjutasin ju, et tegin nalja Ma arvan, et kui oleksin kirjutanud P.M oleks kõik kohe aru saanud ja Viljandi asjapulgad mind elulõpuni vihanud

    Leave a comment:


  • Vahkito
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    kui jälle midagi "segamini" ei lähe
    Läks ka seekord segamini 😁

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Marin ka Tulevikus.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Spekulatsioonid on fännide pärusmaa ning ega seda pahaks panna saa, ja ei panegi, aga rahas siiski asi ei olnud, seda ma võin käsi südamel kinnitada. Tulevik tegi Kapperile täpselt ÜHE pakkumise ja mingit kauplemist ei olnud, sealjuures ei olnud tegemist ülevõlli-megahüper-ülepakkumisega. Klubil lihtsalt ei ole seda võimekust, et endale staarmängijaid selliselt osta. Peab olema mingi muu kokkulangevus, olgu see meelsuste, vaimsuse või mille iganes osas. Kapperi kaasus on täpselt üks sellistest: tema taasliitumine Tulevikuga on ajendatud nii mängija kui klubi poolt hoopis teistest motiividest kui raha.

    Mõistetav et tabelikohti kõrvutades tekib küsimus "miks?" väga kergesti; sama tunnistas Sander ka ise tänases Tuleviku podcastis, ent seletas motiivid siis minu arvates üsna ammendavalt lahti. Ühtlasi usun, et nii rumal ei ole keegi, et tahta Tuleviku sugusel klubil keelata unistada, hoogu võtta ja tegutseda. Ka siin on ambitsioonid ja perspektiiv, on alati olnud, ent olukord on olnud piiritletud linna suurusega, sellest lähtuvalt noortesüsteemi suurusega ning mis seal salata, ka sponsorraha hulgaga. Toetuseuro, mille saamiseks Flora või kasvõi Tammeka peavad tegema tööd ühe tunni jagu, tähendab Tulevikule kümmet tundi tööd, piltlikult öeldes; aga see ei tähenda a priori, et see töö peaks olema tingimata edutu ja eos viljatu.

    "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole? Mängijad on majutatud. Toidetud. Treenitud. Meditsiiniliselt hooldatud. Kõik samamoodi, nagu mujal võrreldavates klubides.

    Oma taset sai Tulevik Tammekaga tänavu liigas võrrelda neli korda. Mängus olnud punktid poolitati, kummalegi kuus. Fakt. Ülaltoodud steitmendi järgi ei peaks selline asi võimalik olema. Oli.

    Viljandis on päris jalgpalliklubi. Aastaid juba. Inimesed teevad tööd, sest näevad selles perspektiivi. Lihtne.
    Tänud valgustamast. Olin juba pahane Tammeka juhtkonna peale, kuid tundub, et Kapper ei kaalunudki Tartusse jäämist.

    Igal juhul edu talle kodus

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Spekulatsioonid on fännide pärusmaa ning ega seda pahaks panna saa, ja ei panegi, aga rahas siiski asi ei olnud, seda ma võin käsi südamel kinnitada. Tulevik tegi Kapperile täpselt ÜHE pakkumise ja mingit kauplemist ei olnud, sealjuures ei olnud tegemist ülevõlli-megahüper-ülepakkumisega. Klubil lihtsalt ei ole seda võimekust, et endale staarmängijaid selliselt osta. Peab olema mingi muu kokkulangevus, olgu see meelsuste, vaimsuse või mille iganes osas. Kapperi kaasus on täpselt üks sellistest: tema taasliitumine Tulevikuga on ajendatud nii mängija kui klubi poolt hoopis teistest motiividest kui raha.

    Mõistetav et tabelikohti kõrvutades tekib küsimus "miks?" väga kergesti; sama tunnistas Sander ka ise tänases Tuleviku podcastis, ent seletas motiivid siis minu arvates üsna ammendavalt lahti. Ühtlasi usun, et nii rumal ei ole keegi, et tahta Tuleviku sugusel klubil keelata unistada, hoogu võtta ja tegutseda. Ka siin on ambitsioonid ja perspektiiv, on alati olnud, ent olukord on olnud piiritletud linna suurusega, sellest lähtuvalt noortesüsteemi suurusega ning mis seal salata, ka sponsorraha hulgaga. Toetuseuro, mille saamiseks Flora või kasvõi Tammeka peavad tegema tööd ühe tunni jagu, tähendab Tulevikule kümmet tundi tööd, piltlikult öeldes; aga see ei tähenda a priori, et see töö peaks olema tingimata edutu ja eos viljatu.

    "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole? Mängijad on majutatud. Toidetud. Treenitud. Meditsiiniliselt hooldatud. Kõik samamoodi, nagu mujal võrreldavates klubides.

    Oma taset sai Tulevik Tammekaga tänavu liigas võrrelda neli korda. Mängus olnud punktid poolitati, kummalegi kuus. Fakt. Ülaltoodud steitmendi järgi ei peaks selline asi võimalik olema. Oli.

    Viljandis on päris jalgpalliklubi. Aastaid juba. Inimesed teevad tööd, sest näevad selles perspektiivi. Lihtne.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Kas Tiirikult kommentaare ka tuleb? See on ikka fucking disgrace lasta oma parim mängija konkurendi juurde. Kapper võib ju rääkida, et Post viib ta uuele tasemele, kuid arvatavasti oli asi rahas, mida Tammeka polnud nõus(?) maksma.

    Leave a comment:


  • Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Miks?
    Mingi kaval konks ja/või väga hea präänik peab olema, et Tammekast Tulevikku kolida. Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks.

    Leave a comment:


  • nonoh
    replied
    Noh, kahju.

    Õnneks Viljandi on ka alati sümpaatne meeskond olnud minu silmis. Tuult tiibadesse, Kapper!

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    Olen piisavalt hästi kursis PL liikumistega ja väiksest tähejokest võiks aru saada ikka �� vaevalt, et S.K oleks sulle midagi rohkemat öelnud, kui K.K
    Rohkem siin sõna ei võta, nagu delfi naistekas kanaemmed koos ausalt ��
    Point ongi selles, et seni oled end adekvaatse allikana näidanud ja kui käid mingi vihje välja, siis hakkab mõte liikuma järgnevalt:
    ”huvitav” üleminek Viljandisse => suure tõenäosusega Eesti mõistes tegija (mitte lootust andev noor Flora duublist vms)
    + Katzuu vihje initsiaalidega => lased PL esimese kuue nimekirjad silme eest läbi, mõtled ka piiri taha läinud meestele

    Ei ole just eriline raketiteadus filtreerida võimalikke kandidaate. Kui muidugi nalja ei tehta.

    Leave a comment:


  • Katzuu
    replied
    Olen piisavalt hästi kursis PL liikumistega ja väiksest tähejokest võiks aru saada ikka 😄 vaevalt, et S.K oleks sulle midagi rohkemat öelnud, kui K.K
    Rohkem siin sõna ei võta, nagu delfi naistekas kanaemmed koos ausalt 😄

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    võimalik, et hoopis keegi kodanik Varin.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Veelma on Kapperi kõrval teine nimi?
    kui jälle midagi "segamini" ei lähe

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    pv ja kk
    Veelma on Kapperi kõrval teine nimi?

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Miks?

    Leave a comment:


  • Katzuu
    replied
    aa Upsi S.k LÄKS Kaspariga sassi

    Leave a comment:

Working...
X