320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FCF Fighters.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

    Originally posted by eston#21


    Originally posted by Peku


    hähh, aga kaktused on ju antiflora coaliationil mingi põhiasi.
    kui nende kodukas avada, on I asi mis näha, kaktus ilusa flora märgi asemel.
    pakuks flora märgi algse tuleku teed pidi fcf jumalad päris änks oleks
    ei ole mina flora fänn ja ei hakka ka kunagi, kuid selles asja point ongi et tagurpidi psühholoogia töötab. kui võtate endale nimeks kaktused siis jookseb nende AFC-vendade juhe kokku, et fakk mis nüüd juhtus
    Õige ,Eston#21 ,ära tabasid. See oleks parim nali ja AFC-le nael kirstu.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

      ma ei saa aru mida te siin arutate? kuidas ennast nimetada? millex? teil on nimi ammu olemas! TE OLETE KAKTUSED - seda räägivad kõik mitte flora fännid, nii et mõttetu jama on nime valimine kui ta juba ammu antud on...Olgu te rescuers\'id fighters\'id või fuckers\'id - mina nimetan teid kaktustex alati...Võibolla ainult ise te hakkategi ennast uue nimega nimetama, aga teiste fänn klubide jaox olete igavesex kaktused, see on teie saatus :-)
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

        XA-XA-XA-XA-XA-XA-XA-XA-XA-XAA-XA
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

          nagu ytles kunagi greenday: \"ma naeran kah ksa-ksa-ksa\" hahahaahahahaahahaahaha
          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

            idioty blja, kaktus on i v afrike kaktus..........negry blja ]

            Soovitan teile nimi FCF-kuzmitchs, vo`i FCF-scafers

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

              Loomulikult on tore, kui ka vaimupuudega(siia alla loen ma ka käesoleval juhul ka paranoia) noored saavad kõik südame pealt ära rääkida, aga on siiski küsitav, kas see foorum on selleks parim võimalik koht. Näiteks delfi noortekas on selleks märksa sobivam koht, seal on sarnaste muredega inimesi, kes teie peale ehk ei pahanda.
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                Minge pekki pumba-dzumbad ja Philipzhid, kunn ütles, et see teeme on FCF fännidele eks!!!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                  Kuigi ma pole just Flora tulihingeline fänn, poolehidja olen küll, seepärast ka kirjutan veidi. Endale meeldib rohkem Valga ja Tervis (süsteem siiski sama).

                  \"Fighters\" kui selline mulle eriti ei meeldi, kui hädasti peab mingi võitlusteema olema, siis miks mitte hoopis \"Warriors\" vms. Kõlab kuidagi kutuursemalt. Fighters vihjab kuidagi agressiivsuele, mida Flora fännid kindlasti ei ole.
                  Ja niimoodi lambist ei saa, et kõrtsis õlleklaasi taga kolm topsi otsustavad, et nüüd oleme \"fighters\" ja kõik - Floral on olemas ametlik fänniklubi ka ja asja peaks ikka läbi arutama, kas ollakse sellise asja poolt. Ma ei pea silmas, et kõik peavad kokku tulema ümarlaua taha ja vaidlema, vaid mingid liidrid või siis aktiivsemad fännklubi liimed, kuidas soovite, võiks asja ikka läbi rääkida. Kindlasti on Flora fännklubil ka oma meililist, mille kaudu annab asja vägagi edukalt arutada.

                  Lihtsalt minu arvamus.

                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                    noh nii ma arvasingi et nutud hakkavad - ott ja pasun - olge normaalsed! mis teile ei meeldi nimetuses KAKTUS ? Kui te ei taha et ma siin kirjutaksin siis tõesti minge pubisse või baari ja limpsige seal oma õlut, siin aga on avalik koht ja mul on sama hea õigus siin kirjutada nagu teilgi - kui te ei usu, siis lugege foorumi reegleid :-) Kui te selle teema avalikult siin yles panite, siis see on teie syy, olex pidanud maili listi või privaat sõnumite kaudu asja arutada...

                    LOL
                    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                      Sellest on kord juba kirjutatud, aga kyll kyllale vast liiga ei tee. Vaadake, mis taim on kaktus - tegemist on 22rmiselt eluj6ulise taimega, mis kasvab ekstreemsetes tingimustes, kus teised kidatsevad. Endale liiga kah ei lase teha, selleks tarbeks on okkad. Pealegi - minu meelest on tegemist ainulaadse ja originaalse nimega. Ja mis seal salata, nimi on juba juurdunud ja seda ymber ei tee. Sunderland, n2iteks, v6ib ju punnitada oma \"mustade kassidega\", aga enamuse inimeste jaoks on nad ikkagi \"mackems\". Pea sama lugu Ipswichiga. Tractor boys, mis pole just eriti hellitav hyydnimi. Ehk siis Hartlepool - \"monkey hangers\", nimi, millel on ysna huvitav, v2idetavalt ajalooline taust. Kaktused, erinevalt kasv6i viimasest, pole aga sygugi yldse negatiivse t2hendusega. Minu arvates, aga see on k6rvalseisja arvamus.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                        Originally posted by Ott


                        Minge pekki pumba-dzumbad ja Philipzhid, kunn ütles, et see teeme on FCF fännidele eks!!!
                        Ott, Minge nahui tovarisch!!! Syidake Narva....siis vaatame kes pekki l@heb, mazafaka!!!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                          pumba ja see f-tähega vend kes sellist keerulist häälikut veel öelda ei oska, teie koht on meditsiiniliste väärnähtuste foorumis.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                            Allo

                            Toetan kahe käega Jaani arvamust ja usun tõesti, et kaktused oleks nii kodumaal kui eriti väljaspoole Eestit väga sobiv, tabav ja ainulaadne nimi. Milleks pingutada mingi fightersi või suppoteriga, mis jätavad natuke ülepakutud mulje.

                            Avatud meelt ja tegutsemisjulgust

                            Parimatega
                            Eestlane Finsbury Parkis

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                              OK PHILIPZ vahet pole kuidas sa mind hüüad, kaktus või pljaktus või ei tea kust sa üldse võtad, et ma flora fänn olen. Igatahes sorry aga ma ei viitsi rohkem vaielda nii, et ära palun rohkem mulle postita midagi.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                                SEE MESS ON MITTE OTT-ile NB!!!

                                Toetan Jaani ja Chazlor-it - kaktused on teie jaox sobiv nimetus...
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X