320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FCF Fighters.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

    Originally posted by priity


    Originally posted by PHILIPZ
    mind need jobud eesti jalgpalli liidust juba hakkavad yle viskama!!! Mis jama olgu? Mix keegi ei ytle kus toimub mäng? Yx päev on mäng Narvas, teine päev - Tallinnas - kuradi fakk raisk! Kaktuste sait kah paras saast 101% - kirjas et \"mini aren\" ja samas ka \"fännireis Narva\" Tahax ikka teada kus mäng toimub NB NB NB !!!!!!!!!!!
    imbetsill, miks sa ei küsi oma lemmikmeeskonna asjaajajate käest, et kus mäng toimub???
    jobu, arvad et nad teavad? Kusagil võix ikka kirjas olla kus siis lõplikult mäng toimub!!!
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

      Originally posted by Chazlor


      Allo

      Ei taha sind Phillipz kritiseerida, sest sa niikuinii ei mõista, aga seekord tõesti viga pigem Narva pool. Teie staadion pole lihtsalt veel valmis seda mängu seal läbi viima, seega florat sõimata on ikka väga mage antud hetkel.
      See on Narva Transi kodumäng, seega on see Narva Transi ülesanne selgeks teha kõigile kus see mäng toimub. Nad ju rendivad lihtsalt üheks oma kodumänguks Flora käest kunstmuru väljakut. Nii lihtne see ongi.

      Parimatega
      Florat keegi ei sõimanudki - loe hoolikamalt. Ma räägin et flora kodukas on saast sest et seal on vale inf yleval ja kõik... Usun jah et Kreenholm pole valmis - ei ole imelik... Kuradi EJL tegi hooaja alguse kurat teab millal - olex kõik nagu eelmiselgi hooajal, polex mingit probleemi olemas... Teadagi et Narvas sitad staadionid - mis siis spetsiaalselt teha nii et me peaxime Tallinnas ka\"ima, vot fännidele pole absull mõeldud. Minu arvamus on selline et kui juba hooaeg niiviisi algas siis EJL ise peab fänne hoiatama et millal ja kus + veel olex norm mingi tasuta fännide jaox buss muretseda - ikka Transi kodumäng lihtsalt varastati yx ära, vot nii tuleb välja...
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

        Originally posted by PHILIPZ


        Originally posted by Chazlor


        Allo

        Ei taha sind Phillipz kritiseerida, sest sa niikuinii ei mõista, aga seekord tõesti viga pigem Narva pool. Teie staadion pole lihtsalt veel valmis seda mängu seal läbi viima, seega florat sõimata on ikka väga mage antud hetkel.
        See on Narva Transi kodumäng, seega on see Narva Transi ülesanne selgeks teha kõigile kus see mäng toimub. Nad ju rendivad lihtsalt üheks oma kodumänguks Flora käest kunstmuru väljakut. Nii lihtne see ongi.

        Parimatega
        Florat keegi ei sõimanudki - loe hoolikamalt. Ma räägin et flora kodukas on saast sest et seal on vale inf yleval ja kõik... Usun jah et Kreenholm pole valmis - ei ole imelik... Kuradi EJL tegi hooaja alguse kurat teab millal - olex kõik nagu eelmiselgi hooajal, polex mingit probleemi olemas... Teadagi et Narvas sitad staadionid - mis siis spetsiaalselt teha nii et me peaxime Tallinnas ka\"ima, vot fännidele pole absull mõeldud. Minu arvamus on selline et kui juba hooaeg niiviisi algas siis EJL ise peab fänne hoiatama et millal ja kus + veel olex norm mingi tasuta fännide jaox buss muretseda - ikka Transi kodumäng lihtsalt varastati yx ära, vot nii tuleb välja...



        mingites postitustes polnud sul raske piiri tahagi sõita ,nüüd äkki tallinn kauge paik
        ja räägid mingist fännamisest.
        krdi vinguja tüüp


        kui sa oleksid viimasel ajal vähegi jälginud jalgapalli meediast eesti siseselt siis teaksid et EJL on andnud oma panuse jalgpalli arenguks Narvas,mida aga ei saa kuidagi öelda Narva linnavalitsuse kohta jne.
        ja ka Narva Trans süüdistab selles narva linnavalitsust või midagi sarnast.

        ja ära hakka siin rääkima kirjavigadest jne oleme kuulnud
        sigpic

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

          Originally posted by PHILIPZ
          jobu, arvad et nad teavad? Kusagil võix ikka kirjas olla kus siis lõplikult mäng toimub!!!
          sa ajudeta ainurakne, häbistad siin jätkuvalt toetajate nime. vaata nt transi kodulehte ... ainult vinguda oskad, mõni aeg tagasi lubasid tallinnas kõik läbi peksta, nüüd ei julge enam oma nägu kodust välja näidata?

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

            Originally posted by rauno

            mingites postitustes polnud sul raske piiri tahagi sõita ,nüüd äkki tallinn kauge paik
            ja räägid mingist fännamisest.
            krdi vinguja tüüp


            kui sa oleksid viimasel ajal vähegi jälginud jalgapalli meediast eesti siseselt siis teaksid et EJL on andnud oma panuse jalgpalli arenguks Narvas,mida aga ei saa kuidagi öelda Narva linnavalitsuse kohta jne.
            ja ka Narva Trans süüdistab selles narva linnavalitsust või midagi sarnast.

            ja ära hakka siin rääkima kirjavigadest jne oleme kuulnud
            Ma olen nõus et Narva linnavalitsus on täielik SAAST 505% Aga hooaja algust määras mitte Narva linn vaid EJL, nii et sa mingit udujuttu ajad... Kle ma olen nõus Tallinna oma raha eest sõitma, aga see mulle ei meeldi et keegi isegi ei tea kus ja millal mäng toimub!!! Vot mis viha tekitab! EJL korraldas selle kunstmuruväljakutega jamamise ju 101%, vot las siis vähemalt informeerivad meid õieti, rääkimata juba bussidest, kompenseerimisest jne...
            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

              Jalgpalliliit hoolib kõikidest fännidest,seega kõik kulutused mis sul tekkivad võta tšekk ja EJL maksab kinni.Samas võiksid sa ette teatada,kas jääte kauemaks Tallinnasse ja kas soovite ka eskort teenuseid.Arvestatud on Euro normide järgi-150 EUROT fännikohta + 350 eek päevaraha.Fänne selekteeritakse Tätoveeringute järgi.Nii et mehed .Pardlile nõel taha ja Narva Trans õlale.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                Niipalju nõustun meie Narva fännidega, et tõepoolest on Tallinna meeskondi pisut soosiv praegune olukord. AGA - kahjuks ei ole midagi ka parata. Hetkeseisuga on nii esiliiga kui meistriliigas meeskondi üpris palju, kes ei saa \"kodu\"pinnal mängida.

                Kui vaatasite Spordifookust, siis seal oli juttu ka Narva klubidest ja sellest kuidas ja miks kadus päevakorralt Narva korraliku kunstkattega staadioni tegemine - ja see ei olnud EJL\'i süü.

                EJL ei määra kus peab mäng toimuma - määrab professionaalsed nõudmised ja tingimused mängu toimumiseks.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                  2 Kojamees:
                  hea nali Teeme siis nii et kui ma Tallinna tulen siis minu kulude katmisex teed mulle paar õlut välja?
                  2 Glazza:
                  olen sinuga nõus et EJL ei määra kus mäng toimub! Loogiline ju et mäng toimub sellisel staadionil kus on vastavad tingimused. Aga ma ei väitnudki vastast - ma väitsin et EJL MÄÄRAB HOOAJA ALGUST ja see on tema syy, seepärast et meil ei ole veel staadionid valmis. Täna käisin Kreenholmil murut katsumas - see väljak pole kyll valmis! Kui hooaeg olex alanud nats hiljem siis olex kõik OK...
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                    Originally posted by PHILIPZ
                    EJL MÄÄRAB HOOAJA ALGUST ja see on tema syy, seepärast et meil ei ole veel staadionid valmis. Täna käisin Kreenholmil murut katsumas - see väljak pole kyll valmis! Kui hooaeg olex alanud nats hiljem siis olex kõik OK...
                    Selge see, et kõik on EJL süü, k.a. see et maakera läänest itta keerleb. Kusjuures see EJL koosneb ainult Pohlakust ja tema vanaisast. Philipz, sinuga rääkimine on nagu musta auku kusemine.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                      Originally posted by priity

                      Kusjuures see EJL koosneb ainult Pohlakust ja tema vanaisast.
                      Aga ega see tõde nii kaugel selles\"väites\" olegi- või äkki tead nimetada mõnda OMA peaga mõtlevat olevust selles grupeeringus(EJL), kes julgeb avaldada oma arvamust ilma, et ISAN(N)DA poole peaks vaatama...
                      Endale küll ei tule ükski nimi meelde...

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                        Allo

                        Muud midagi aga kas sa mõtlesid ISAN(N)DA või hoopis IS(S)ANDA?

                        Parimatega
                        Eestlane Finsbury Parkis

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                          Originally posted by Chazlor


                          Allo

                          Muud midagi aga kas sa mõtlesid ISAN(N)DA või hoopis IS(S)ANDA?

                          Parimatega
                          Trükikurat, näed , tegi väikese külastuse

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                            Originally posted by priity

                            Selge see, et kõik on EJL süü, k.a. see et maakera läänest itta keerleb. Kusjuures see EJL koosneb ainult Pohlakust ja tema vanaisast. Philipz, sinuga rääkimine on nagu musta auku kusemine.
                            idioot, kui näed et sul õigus pole siis muidugi pead kohe suu lahti tegema - lamooooo. Ole vait ja nõustu sellega mida ma ytlesin!!!
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                              no kui praegu aknast välaj vaadata siis olenemata sellest et mitu nädalat kevad olnud ja aprillikuugi juba kestab teeksin EJL hooaeg alustada ntx juunis

                              siis kõikides linnades staadionid mänguvalmis jne

                              nii mõtled Philipz?et vaatame millal ööpäeva keskmine temperatuur tõuseb +10 kraadini jne.

                              suurt vahet praegu ilma vaadates pole ju kas 9märts või 9aprill ntx hooaega alustada,pigem ikka varem.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \' FCF Fighters.\'

                                Originally posted by PHILIPZ
                                idioot, kui näed et sul õigus pole siis muidugi pead kohe suu lahti tegema - lamooooo. Ole vait ja nõustu sellega mida ma ytlesin!!!
                                p, su nõrk närvikava teeb juba muret, sa võid niimoodi jätkates vihast lõhkeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X