320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaups Vaata postitust
    Selgitame välja, kes see näpu näitaja oli, sellised asjad meil kombeks tavaliselt pole...
    Kaleviga siis 1:1 poolaeg-Tikenbergi 15.sekundi (!) värav ja Janis löi 26.-ndal ühe tagasi.
    Närvid täitsa läbi...
    Kahjuks siis 1:2 kaotus ja üleminekumäng ootamas EDU
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Üleminekumängud ootamas? MT-lt punkt, Vapruselt 3 punkti ja Ajaxilt 3 punkti ja omavaheliste mängude võrdluses oleme pärnakatest ees

      Juhul muidugi, kui Kalev lolli ei mängi. Okei, võite Pärnul rohkem, siis võtame nt MT-lt ja Floralt mõlemalt punkti

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Üleminekumängud ootamas? MT-lt punkt, Vapruselt 3 punkti ja Ajaxilt 3 punkti ja omavaheliste mängude võrdluses oleme pärnakatest ees

        Juhul muidugi, kui Kalev lolli ei mängi. Okei, võite Pärnul rohkem, siis võtame nt MT-lt ja Floralt mõlemalt punkti
        Mis on teoreetiline võimalus paberil,küll mitte praktikas.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Üleminekumängud ootamas? MT-lt punkt, Vapruselt 3 punkti ja Ajaxilt 3 punkti ja omavaheliste mängude võrdluses oleme pärnakatest ees

          Juhul muidugi, kui Kalev lolli ei mängi. Okei, võite Pärnul rohkem, siis võtame nt MT-lt ja Floralt mõlemalt punkti
          Hehe. Miko ennem Tuleviku ja Kalevi mängu ajasid sa, et võtate ka need ära. Vaata, mis nüüd sai

          Kommentaar


            Ajasin, mis ma ajasin, võimalus on alati

            Kommentaar


              Jaanis Kriska asub noortetreeneriks

              Kommentaar


                Kuressaare linnategelastel on üsna primitiivne arusaamine.Müüme ühe staadioni maha ,et saaks teise korda teha. Tänases Päevalehes on intervjuu Pohlakuga sel teemal. Ei usu eriti ,et see toimib ,sest kinnisvaramull on lõhki ja vaevalt leidub enam lolle ,kes hakkavad kusagile uusi karpe püsti panema.
                Loodetavasti saab EJL seal ikkagi oma baasi rajada.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Väga 5 mäng täna (vaatamata seisule). Peakohtunikule ka suur tänu kena vile eest! Loodame, et meie poisid Kingile liiga ei teinud-peab ta ju laupäeval Inglismaale värava lööma...

                  Kommentaar


                    Videod eilsetest väravatest siit:

                    Oleme hästitoimiv regionaalne klubi ja meie poolt pakutav jalgpalliharidus võimaldab Saaremaalt sirgunud jalgpalluritel võidelda kõige kõrgemas tipus.

                    Kommentaar


                      krt, praamipilet läheb uuel aastal nii kalliks, et üleminekumängudes tuleb kohe vägisi Nõmme Kaljule pöialt hoida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                        krt, praamipilet läheb uuel aastal nii kalliks, et üleminekumängudes tuleb kohe vägisi Nõmme Kaljule pöialt hoida
                        Aga kes siis meie majandust toetama hakkab?

                        Kommentaar


                          Meistriliiga klubide duubelmeeskonnad?

                          Kommentaar


                            Jalgpalli liit on valmis panustama staadioni ehitusse
                            Autor: MM
                            Laupäev, 20. oktoober 2007.

                            Loe kommentaare | Kommenteeri

                            Tunnistan, et ootasin huviga linna ja just abilinnapea Koovi kommentaari meie kohtumise kohta, et veenduda lõplikult hr Koovi kui linna poolt staadioni ümberkolimist vedava isiku sisus ja tema tegutsemise motiivides.

                            Tegime neljapäeval linnale kompromissettepaneku säilitamaks üliharuldases kohas asuv Kuressaare linnastaadion ja seda sellisel moel, et Eesti Jalgpalli Liit osaleks staadioni renoveerimise projektis linna partnerina, pannes projekti puuduva osa ehitusrahast, mida seni sooviti saada maa müügist. Meie ettepanek tähendas staadioni Kuressaare gümnaasiumi juurde ehitamise põhiargumendi – raha puudumine –kadumist.

                            See oli kohtumise olulisim osa ja asjaolu, et hr Koov seda oma kommentaaris isegi mitte ei maini, näitab, et põhjendused, millega staadioni ümberkolimist selgitatakse, on vaid ettekäändeks ja staadioni ümbertõstmise tegelikud põhjused asuvad mujal.

                            Mul on kahju, et linna jaoks üliolulisi otsuseid tegevad inimesed ei evi elementaarset vastutustunnet linna arengu ja linnaelanike ees.

                            Olen kindel, et meie poolt pakutu koos kohustusega tuua Kuressaarde igal aastal vähemalt üks Eesti A-koondise maavõistlus, noortekoondiste mänge ja erinevate koondiste treeninglaagreid oleks linna jaoks oluline. Olen kõnelenud Eesti juhtivate fänniorganisatsioonidega, Jalgpallihaigla ja Viienda Sektoriga, ka need suurt hulka jalgpallihuvilisi ühendavad organisatsioonid toetavad igati ja peavad oluliseks vana, traditsioonidega staadioni säilimist nagu ka iga-aastaste maavõistluste toimumist Kuressaares.

                            Aivar Pohlak,
                            Eesti Jalgpalli Liidu president
                            name of the game- FOOTBALL

                            Kommentaar


                              [QUOTE=vaherhar;823541]Jalgpalli liit on valmis panustama staadioni ehitusse
                              Autor: MM
                              Laupäev, 20. oktoober 2007.
                              Staadioni kohta veel:

                              Kommentaar


                                Sõbrad saarelt, tulge novembris kõik Hiiule siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X