320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Tore muidugi, et niipalju vastasfänne kohal oli, aga siis võiks osata ka käituda. Üldiselt oli kõik okei, aga üks konkreetne naisolevus on ajud vist ikka Prives väga ära joonud, sest kui sa nõuad pärast esimest mängu meilt respekti ja pärast teist mängu karjud meile näkku, et me oleme haledad, siis võid oma respektiga perse minna. Ahjaa, Eesti profijalgpallur Mikk Haavistu viibis staadionil väga naksikalt ikka tõsiste aurude all, ilmselt otse Privest.

    Pettumus on suur, kuid see tuleb unustada ja uuel aastal topeltrauaga panna, aga ilmselt ilma minuta.
    Tere!
    See naisolevus olin mina. Tunnistan!
    Selgitan ka olukorra ära. Kui oled käinud rohkemal kui kahel jalgpallilahingul siis sa tead, et see kui vastasmeeskonna fännid kasutavad repliike Haldedad siis nad ootavad Teiepoolset panust (loe: vastuhakku) . Kasutasime ka taktikat kus pöörasime end otseselt Teie poole. Kahjuks seda ei tulnud. Kaks korda proovisime ka Teid käima tõmmata, kahjuks ei saanud. Ja, sul on õigus ma tulin suhteliselt otse Privèst, olin eile tööl- muide kaine- sest vabandust aga meie ei joo tööl olles- käisin hommikul söömas ja pesemas, ja siis bussile. Ning kui sa natukene tuletad meelde ka oma (s.t kure) fännide sõnasid mulle eelmisel pühapäeval... !!! Mina sinu asemel ei julgeks mingit sellist teemat aretada siin. Soovid äkki ma meenutan sulle neid sõnu?

    Igatahes oli väga hea mäng ja Palun andeks kui ma olin lugupidamatu kellegi suhtes. That's life!
    .

    Kommentaar


      Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
      Tere!
      See naisolevus olin mina. Tunnistan!
      Selgitan ka olukorra ära. Kui oled käinud rohkemal kui kahel jalgpallilahingul siis sa tead, et see kui vastasmeeskonna fännid kasutavad repliike Haldedad siis nad ootavad Teiepoolset panust (loe: vastuhakku) . Kasutasime ka taktikat kus pöörasime end otseselt Teie poole. Kahjuks seda ei tulnud. Kaks korda proovisime ka Teid käima tõmmata, kahjuks ei saanud. Ja, sul on õigus ma tulin suhteliselt otse Privèst, olin eile tööl- muide kaine- sest vabandust aga meie ei joo tööl olles- käisin hommikul söömas ja pesemas, ja siis bussile. Ning kui sa natukene tuletad meelde ka oma (s.t kure) fännide sõnasid mulle eelmisel pühapäeval... !!! Mina sinu asemel ei julgeks mingit sellist teemat aretada siin. Soovid äkki ma meenutan sulle neid sõnu?

      Igatahes oli väga hea mäng ja Palun andeks kui ma olin lugupidamatu kellegi suhtes. That's life!
      Ma tean, et see olid sina, ära sellepärast küll muretse. Kure fännide mentaliteet on üldjoontes omade toetamine ja ikka omadele kaasa laulmine, mitte vastaste sõimamine/mõnitamine jms, kuid paraku tuleb liialt üle keedes ka seda ette ja ma ei eitagi, et ma ei oleks kasvõi tänase mängu jooksul kellelegi sitasti karjunud.

      Aga see, et sa pärast esimest mängu meilt respekti palusid. Mäletad ju küll, pärast mängu ütlesime sulle vaid, et tossu eest saab Kalju ilmselt trahvi ja sa leidsid, et me mõnitame vms teid. Aga sellise käitumisega nagu täna ja mõningatel puhkudel ka esimesel mängul (siis olid fännid teineteisest kaugemal) ei olegi lootust kelleltki respekti saada ja ma usun ning loodan, et sa mõistad seda isegi.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Ma tean, et see olid sina, ära sellepärast küll muretse. Kure fännide mentaliteet on üldjoontes omade toetamine ja ikka omadele kaasa laulmine, mitte vastaste sõimamine/mõnitamine jms, kuid paraku tuleb liialt üle keedes ka seda ette ja ma ei eitagi, et ma ei oleks kasvõi tänase mängu jooksul kellelegi sitasti karjunud.

        Aga see, et sa pärast esimest mängu meilt respekti palusid. Mäletad ju küll, pärast mängu ütlesime sulle vaid, et tossu eest saab Kalju ilmselt trahvi ja sa leidsid, et me mõnitame vms teid. Aga sellise käitumisega nagu täna ja mõningatel puhkudel ka esimesel mängul (siis olid fännid teineteisest kaugemal) ei olegi lootust kelleltki respekti saada ja ma usun ning loodan, et sa mõistad seda isegi.
        Ma tean et mina palusin austada meid. Ka meie eksisime ülekeedes aga sõbralikult saime vähemalt ENAMASTI läbi. Tehke esiliigas korralikult ära ja kohtume Meistri Liigas.

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Tore muidugi, et niipalju vastasfänne kohal oli, aga siis võiks osata ka käituda. Üldiselt oli kõik okei, aga üks konkreetne naisolevus on ajud vist ikka Prives väga ära joonud, sest kui sa nõuad pärast esimest mängu meilt respekti ja pärast teist mängu karjud meile näkku, et me oleme haledad, siis võid oma respektiga perse minna. Ahjaa, Eesti profijalgpallur Mikk Haavistu viibis staadionil väga naksikalt ikka tõsiste aurude all, ilmselt otse Privest.
          Mikk ja purjus, mida juttu

          Kommentaar


            Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
            Mikk ja purjus, mida juttu
            Ta käskis Kure pallipoistel endale perse lüüa palliga

            Kommentaar


              Edu Kurele, kokkuvõttes sümpaatne sats, fännialge ka teil täitsa olemas ja kui nats keegi viitsiks vaeva näha saaks Kuressaarest tulevikus üks korralik jalgpallilinn kust ei puudu publik ega fännid!

              Ärge sõimake üksteist, mõlemal pool oli ju selge eesmärk, aidata omad võidule!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Jah, eks me köik pea kasvama ja arenema...

                Kommentaar


                  "Arvan, et meistriliigas rõõmustatakse – nüüd ei pea keegi Saaremaale sõitma."

                  Olu, Olu, Olu... kahju, minu silmis tõmbas vähemalt endale vee korralikult peale :/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    "Arvan, et meistriliigas rõõmustatakse – nüüd ei pea keegi Saaremaale sõitma."

                    Olu, Olu, Olu... kahju, minu silmis tõmbas vähemalt endale vee korralikult peale :/
                    Vana sa oled ja mis haridusega? Ega nalja osatakse vähemalt Nõmme Kaljus teha. Aga kui sina või keegi teine sellest aru ei saa siis pole lihtsalt sellel tasemel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Vana sa oled ja mis haridusega? Ega nalja osatakse vähemalt Nõmme Kaljus teha. Aga kui sina või keegi teine sellest aru ei saa siis pole lihtsalt sellel tasemel.
                      Aa, hea nali - ha ha.

                      Kommentaar


                        Kohutavad naljatilgad jah. Ütlen ausalt oma arvamuse ja mõtted välja neile, aga ka kriitika taluvus on NULL. Kogu see "kalju punt" on üks suur null.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                          Kohutavad naljatilgad jah. Ütlen ausalt oma arvamuse ja mõtted välja neile, aga ka kriitika taluvus on NULL. Kogu see "kalju punt" on üks suur null.
                          Sa oled juba oma arvamust siin foorumis mitmeid korda väljendanud, ma leian et sul pole vaja oma negatiivse alatooniga postitusi igas teemas uuesti teha.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                            Kohutavad naljatilgad jah. Ütlen ausalt oma arvamuse ja mõtted välja neile, aga ka kriitika taluvus on NULL. Kogu see "kalju punt" on üks suur null.
                            Olemegi lõbusad ja teeme nalja koguaeg. On selles midagi halba?

                            Kommentaar


                              Kahju ainult, et keegi peale teie naljast aru ei saa. Aga noh, peaasi, et endal lõbus on!

                              Kommentaar


                                APPI!
                                No ma pean jälle mainima, et mina ei ägise isegi nii palju oma mehe kallal, kui teie Nõmme Kalju kallal.
                                Get over it!
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X