320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    Palun parandage mind, aga mulle hakkab järjest rohkem tunduma, et tugevad peavad lihtalt nõrkadelt punktid kätte saama, muud moodi nagu ei tohigi olla.
    100% nõus sinuga tänast vilepartiid vaadates Tuleviku ja Flora mängul tuli lausa pisar silma vahepeal,niiiiiiiiiiiiiiiiii haige lihtsalt
    Üldiselt ei taha seda kohtunike värki kommenteerida, aga päris villast ei maksa ka visata.
    Üritasin helistamise kõrvalt ka Tuleviku mängu jälgida ja mis seal siis valesti oli vilistatud? Eeldan, et pidanuks olema Viljandi vastu. Tõesti midagi ei meenu, äkki see moment, kus Jürgenson oleks võinud teise kollase saada? Samas lõpus jäi Koogas teenimatult esimesest kollasest ilma, kui palliga florakat ähvardas.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Üldiselt ei taha seda kohtunike värki kommenteerida, aga päris villast ei maksa ka visata.
      Üritasin helistamise kõrvalt ka Tuleviku mängu jälgida ja mis seal siis valesti oli vilistatud? Eeldan, et pidanuks olema Viljandi vastu. Tõesti midagi ei meenu, äkki see moment, kus Jürgenson oleks võinud teise kollase saada? Samas lõpus jäi Koogas teenimatult esimesest kollasest ilma, kui palliga florakat ähvardas.
      Second that. Ma tervet mängu küll ei näinud, kuid kohtuniku kaela selles mängus midagi küll ei veeretaks.

      Nendele, kes kohtunike taseme kallal virisevad: pragmaatiliselt võttes on nad samal tasemel nagu meie "tippmeeskonnad". Mängijatele antakse eksimused andeks, kohtunikele mitte.

      Psühholoogiliselt on "väiksele peetrile" vigu vilistada ju ka palju lihtsam... Nii see elu käib ja mitte ainult Eestis.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Mnjah, Kalju - Kuressaare vilepartii kohta ei oska midagi öelda, aga Tulevik - Flora mängu oma sai telekast kaeda ja kohe "niiiiii haige lihtsalt" ja "pisar tuli silma"???

        No kamoon...
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Mnjah, Kalju - Kuressaare vilepartii kohta ei oska midagi öelda, aga Tulevik - Flora mängu oma sai telekast kaeda ja kohe "niiiiii haige lihtsalt" ja "pisar tuli silma"???

          No kamoon...
          väga vale teema küll,aga kohapeal mängu vaadata ja telekast on 2 väga erinevat asja ja sellega see teema ka lõppeb .

          Kommentaar


            unustasite mainida, et ka esimene värav oli suht suluseisust löödud.

            Kommentaar


              Kindlasti oli.

              Kommentaar


                Põhiline on ikkagi see, et Kure kaotas ja tegi seda õigustatult.

                Kommentaar


                  Kuule Silver sa ei jaga ikka üldse asja , teie meeskond oma 500 keskpärase võõrmängijaga ja te tõesti arvate et olete teistest üle? vaevalt küll paraku on teil kõikidel roosadel poistel silmaklapid ees oma Mikk Sollipoiss Haavistu ja igasuguste mudaliiga välismaalastega

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SaareSeebo Vaata postitust
                    Kuule Silver sa ei jaga ikka üldse asja , teie meeskond oma 500 keskpärase võõrmängijaga ja te tõesti arvate et olete teistest üle? vaevalt küll paraku on teil kõikidel roosadel poistel silmaklapid ees oma Mikk Sollipoiss Haavistu ja igasuguste mudaliiga välismaalastega
                    Ütle mulle üks kord, kui Kuressaare on proovinud ise mängu ehitada ja lühikeste söötudega mängida? Kuressaare olematu pink ja suhteliselt väike mängijate valik on üks peamiseid põhjuseid.

                    Te ei tule mängule mängu võitma, vaid seisu hoidma ja pikka palli ette taguma. Üldjoontes on see nii ja jääb ka nii. Hooaja eel prooviste Tallinna Kalevi vastu ise ründavat jalgpalli mängida ning, mis oli tulemus?

                    Võib-olla on mul roosad prillid ees, aga minu jaoks ei paku jalgpall naudingut, kui taotakse pikka palli ette ja lihtsalt robustne puudujääk kompenseeritakse vastase lõhkumisega.

                    Pritsige nüüd sappi, ma ootan!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Ütle mulle üks kord, kui Kuressaare on proovinud ise mängu ehitada ja lühikeste söötudega mängida? Kuressaare olematu pink ja suhteliselt väike mängijate valik on üks peamiseid põhjuseid.

                      Te ei tule mängule mängu võitma, vaid seisu hoidma ja pikka palli ette taguma. Üldjoontes on see nii ja jääb ka nii. Hooaja eel prooviste Tallinna Kalevi vastu ise ründavat jalgpalli mängida ning, mis oli tulemus?

                      Võib-olla on mul roosad prillid ees, aga minu jaoks ei paku jalgpall naudingut, kui taotakse pikka palli ette ja lihtsalt robustne puudujääk kompenseeritakse vastase lõhkumisega.

                      Pritsige nüüd sappi, ma ootan!
                      Ütleks, et kohati mängis kure ikka tunduvalt rohkem ja tunduvalt paremini lühikest söötu kui teie, kes te oma õhuvõitluse kunnile gomezile pikka ette tagusite ja domineerimine, noh ei tea mdaigi, palju võimalusi teil nüüd ka ei olnud ning pallivaldamine polnd ka minfi 70-30 ja kure ikka üritas võita selles pole kahtustki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Ütle mulle üks kord, kui Kuressaare on proovinud ise mängu ehitada ja lühikeste söötudega mängida?
                        Näiteks iga mäng see hooaeg? Kure on sellesmõttes sammu edasi astunud ning pidevalt otsitakse söötu kaitseliini taha, Kalju vastu, tuleb tõdeda, lõppesid need mõnel korral kahlaste suluseisudega.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Tasa, tasa, Kalju poisid saavad kurjaks

                          Kommentaar


                            Ise ka vaatasin kui ilusti need söödud sealt kaitseliinist läbi läksin - pikast pallist polnud vähemalt esimene poolaeg juttugi. Ka värav tuli sedasi.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Võib-olla on mul roosad prillid ees, aga minu jaoks ei paku jalgpall naudingut, kui taotakse pikka palli ette ja lihtsalt robustne puudujääk kompenseeritakse vastase lõhkumisega.

                              Pritsige nüüd sappi, ma ootan!
                              sappi ei pritsi, aga statistika järgi tegi kure 17 viga vastase vastu ja kalju ainult 19

                              Kommentaar


                                Silver, ma ei saa üldse aru, kuidas sa mängu vaatamas käid või ainult vaatad seda poolt, kus Kalju ründab . Lõpus me muidugi panime pikka palli ning mäng veidi lagunes, sest olime kaotusseisus, aga isegi siis lükkasid meie omad lühikest söötu teie kasti ees ja otsisid võimalusi. Üldjoontes on Kure ikkagi suure sammu edasi astunud söödumängu osas! Mind üllatas pigem see, et Kalju tegi tavapäraselt hoopis rohkem pikke sööte . Ja mis on halba, kui amatöörklubi läheb seisu hoidma, iga punkt on arvel ja oot, kes juhtima läks ? Mees, vaata eelarve vahe juba Kurel ja Kaljul ning ära peedista teisi pidevalt vaid ole vähe kriitilisem ka omade suhtes!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X