320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maksim Smirnov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

    Eilses karikavõistluste finaalis jättis Smirnov igatahes vägagi hea mulje - tegutses paremal äärel võitluslikult ja jõudis isegi väravani, rääkimata mitmest heast pealelöögist. Samas on muidugi võimalik, et mul oli tema suhtes lihtsalt positiivne eelhäälestus... :P

    Ma pole küll õige inimene seda hindama, kuid tundub, et Smirov on jõudnud/jõudmas tippvormi. Eespool vihjati, et Smirnov ei olnudki omal ajal Eesti koondisest nii väga huvitatud. Nö attitude problem? Kui see on tõsi, siis on muidugi selge, miks ta kutset pole saanud. Tõsi, praegu ma ei näe põhjust, miks peaks Smirnov võimaluse tekkimisel Eesti koondisest keelduma...

    PS! Minu meelest ei ole Smirnov \"kahtlane\"...

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

      Smirnov oli eile kahtlemata üks mängu parimaid... aga kas nüüd kohe koondisekutse??? Haavistu (koondise põhi parem äär) vahetati eile näiteks kõige esimesena välja... mitte et see nüüd mingi näitaja oleks. Minule näiteks sümpatiseeriks seal paremal äärel koondise seiseukohast hoopis Meelis Rooba.
      Aga Maksim Smirnovile võiks tulevikus mingis sõprusmängus kindlasti võimaluse andma.
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

        Meelis Rooba ei suutnud ju eile ühtegi täpset söötu anda!!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

          Võibolla olen veidi ebaõiglane, kuid koondisse on vaja loomingulisi mängijaid, nagu Terja on ja Smirnov oleks, eesti nimedega poolkaitsjad mängivad nagu robotid.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

            Seda tema isa asja, et TVMK treener ja Mkasim on isa ja poeg olen kuulnud. Ma võin ka eksida! Eksimine on inimlik, aga tundub jumalik.

            \"Kas sa tõesti arvad, et nüüd Pijpers võtab asja kätte ja \"viskab\" rekordinternatsionaali! koondisest välja?\" - Epic. - Mis see loeb, et ta on meie rekordinternatsionaal. Kui mängib sitasti, siis pole tal kotha. Me ei saa talle seda lubada, et kui mängid sitasti, siis mängi ole hea edasi. Varsti on 40 ja keegi ei aja siis teada ära vä?usun, et Maksim Smirnov mängib ta keskel üle nagu Liivo Leetma. ta on kah sellest Kristalist parem. Kristal on Pohlaku lemmik, sellepärast ta mängib edasi. Mitte mul oleks tema vastu midagi aga lihtsalt tundub vahel vaadates Smirnovi mängu, et Kristal jääb talle alla.

            Ta pole mingi kahtlane vend ja tal pole Eesti eest mängimise vastu kunagi midagi olnud! Mis juttu sa ajad?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

              Originally posted by peapall


              Võibolla olen veidi ebaõiglane, kuid koondisse on vaja loomingulisi mängijaid, nagu Terja on ja Smirnov oleks, eesti nimedega poolkaitsjad mängivad nagu robotid.
              Väga huvitav muidugi, et sa Smirnovist nii hästi arvad. Oma viimase lause totrusest saad aga vast isegi aru. Nimed ei mängi. Ja ma ei ole ka kuulnud, et keegi teine Martin Reimi robotlikkuses süüdistaks.
              Ni Smirnovi kui Nahki puhul usaldaksin mina küll rahulikult koondise peatreenerit. Koondise tulemused kõnelevad enda eest ise. Teha järjekordne suurpuhastus ja seekord niimoodi, et panna endised koondislased uuesti platsile ja visata praegused minema. Absurdne. Siis oleme varsti FIFA rankingu teise saja sees tagasi.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                Maksim Smirnov on hulga parem, kui Kert Haavistu.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                  Originally posted by eestimees


                  Mis see loeb, et ta on meie rekordinternatsionaal. Kui mängib sitasti, siis pole tal kotha.
                  Kas tõesti mängib Kristal koondise eest sitasti?Kui mängiks siis ta ju ei veedaks peaaegu igas kohtumises 90. min platsil.Mis see Maksim Smirnov koondises teinud on ainult üks värav Sotimaa vastu, millele tegi Terehhov suure eeltöö.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                    Originally posted by Epic


                    Originally posted by eestimees


                    Mis see loeb, et ta on meie rekordinternatsionaal. Kui mängib sitasti, siis pole tal kotha.
                    Kas tõesti mängib Kristal koondise eest sitasti?Kui mängiks siis ta ju ei veedaks peaaegu igas kohtumises 90. min platsil.Mis see Maksim Smirnov koondises teinud on ainult üks värav Sotimaa vastu, millele tegi Terehhov suure eeltöö.
                    Eks igal ühel on oma arvamus! Jääme vaidlema lõputult.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                      See, kes jalgpallist natuke rohkem taipab kui koduperenaine, ei tule ütlema, et Kristalil pole kohta koondises. Näiteks Arno taipab.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                        mina ei öelnud, et ta koondisest keelduks.
                        öeldes ära Flora pakkumise lepingut pikendada, arvestas ta sellega, et koondise kutset ei pruugigi enam tulla. ja valis siiski TVMK, sest soovis rohkem pääseda Venemaale mängima kui koondisesse. Veel kord Smirnove on palju ning FC TVMK vanem treener Vjatsheslav EI OLE tema isa.

                        Tegelikult on venekeelsete treenerite sõnul suure potentsiaaliga Maksimi noorem vend, kes mängib praegu JK Puumas (vanust ei tea, samuti ei tea, kas mängib Puuma eest ainult noorte klassis või ka täiskasvanutes). mõned ML klubid on temast juba huvitatud, nt. FC TVMK.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                          Originally posted by willane


                          mina ei öelnud, et ta koondisest keelduks.
                          öeldes ära Flora pakkumise lepingut pikendada, arvestas ta sellega, et koondise kutset ei pruugigi enam tulla. ja valis siiski TVMK, sest soovis rohkem pääseda Venemaale mängima kui koondisesse. Veel kord Smirnove on palju ning FC TVMK vanem treener Vjatsheslav EI OLE tema isa.

                          Tegelikult on venekeelsete treenerite sõnul suure potentsiaaliga Maksimi noorem vend, kes mängib praegu JK Puumas (vanust ei tea, samuti ei tea, kas mängib Puuma eest ainult noorte klassis või ka täiskasvanutes). mõned ML klubid on temast juba huvitatud, nt. FC TVMK.
                          Kui ta sai vigastada, siis viidi ta Valgasse. Ning kui ta oli ikka veel vigastatud siis leping lõppes ning pohlak ei tahtnud vigastatud mehega lepingut pikendada.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                            Mõne mehe kommid on küll rohkem naiste sauna tasemel.
                            Mina olen samuti Smirnovi kaua jälginud ja tunnen ka isiklikult. Vend oli kaua ja raskelt vigastatud ja ka uuesti vormitõus võttis aega. Karikafinaal näitas aga tõesti uut taset,paremat kui see ,mis tal kunagi noore poisina oli. Ma ei ütleks ,et ta lausa kogu mängu parim oli. Parimaks pean Reimi ,ka Allas oli hea ,eriti vaheltlõigetega . Smirnov oli tugev ,enesekindel ,nägi hästi väljakut ,lõi mitu korda ohtlikult peale. Mis kõige rohkem silma torkas ,hoidis hästi palli.
                            Kahtlane ,kas Arno siiski enne otsustavaid mänge mingit riski ette võtma hakkab,pole ju Maksim mitu aastat enam koondises mänginud. Aga ,kui ta samahästi ka edaspidi mängib siis on vähemalt Balti turniiriks kutse olemas ,olen selles kindel. Muidugi võib juba ka nüüd tulla üllatuskutse näit. Andorra mänguks.
                            Aga need ,kes siin Kristalit sõimavad ,hoidku oma möla maas.Marko tegi hea mängu ja on jätkuvalt tasemel. Smirnov võib küll hetkel parem olla ,kuid Marko kogemusi koondises ta veel üle ei kaalu.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                              Originally posted by eestimees


                              Kui ta sai vigastada, siis viidi ta Valgasse. Ning kui ta oli ikka veel vigastatud siis leping lõppes ning pohlak ei tahtnud vigastatud mehega lepingut pikendada.
                              pole mõtet oletada!
                              ma tean, et talle tehti flora poolt pakkumine. olen seda paberit käes hoidnud.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                                Originally posted by ROOTSI KUNN
                                Karikafinaal näitas aga tõesti uut taset,paremat kui see ,mis tal kunagi noore poisina oli. Ma ei ütleks ,et ta lausa kogu mängu parim oli. Parimaks pean Reimi ,ka Allas oli hea ,eriti vaheltlõigetega . Smirnov oli tugev ,enesekindel ,nägi hästi väljakut ,lõi mitu korda ohtlikult peale. Mis kõige rohkem silma torkas ,hoidis hästi palli.
                                Kahtlane ,kas Arno siiski enne otsustavaid mänge mingit riski ette võtma hakkab,pole ju Maksim mitu aastat enam koondises mänginud. Aga ,kui ta samahästi ka edaspidi mängib siis on vähemalt Balti turniiriks kutse olemas ,olen selles kindel. Muidugi võib juba ka nüüd tulla üllatuskutse näit. Andorra mänguks.
                                eksis p2rast ilusaid l2bimurdeid tihti viimase s88duga mu meelest (1 sihitu kross l2ks ju lausa yle v2ljaku vasakule auti) TVMK teise v2rava toonud ilus mitmek2iguline kombinatsioon saigi ju alguse hoopis vasakult tiivalt
                                koondis nii Andorra&Horvaatia-m2nguks on ammu nimetatud& vaevalt, et sinna parandusi hakatakse tegema, kui just keegi vigastada ei saa..

                                Aga need ,kes siin Kristalit sõimavad ,hoidku oma möla maas.Marko tegi hea mängu ja on jätkuvalt tasemel. Smirnov võib küll hetkel parem olla ,kuid Marko kogemusi koondises ta veel üle ei kaalu.
                                t2itsa n6us, Marko oli (nagu ka mitmed teised flooralased) norm-s 90min vormis (ainult et karikafinaaliks pidanuks olema 120min vormis ) ja Andorra vastu peaks see t2iesti piisav olema
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X