320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maksim Smirnov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

    Originally posted by daywalker


    Minu arust on Haavistu läbimurded sellised: saab äärel palli ning võtab kohe täiskiiruse sisse ning enamustel juhtudel avastab, oih 2 venda blokeerivad mu ilusti ära. Haavistu stiiliks on siis enne tegutse ja siis mõtle, Smirnov aga tegutses palju mõtestatumalt- vaatas kas on mõtet äärel üksi üritama hakata ning kui nii otsustas näitas üldjuhul väga head tehnikat aga kui nägi, et pole mõtet rabeleda söötis palli tagasi või keskele.
    sry kui mõnda Haavistu pooldajat solvasin aga tema üksiküritused käivad mulle kõige rohkem pinda koondisemängudel
    Jah, minu arust ta ka tavaliselt ta end ummikusse jookseb, kuid samas on jälle, kui läbi pääseb hea vaadata, et näe mõni mees julgeb ikka läbi ka mängida, sest tavaliselt ikka söötudega läbi mängitakse. Kuid samas nõrgemate koondiste puhul see viimane varinant õigem ongi, sest kasvõi, kui üks mees hakkab ainult enda peale mõtlema, siis keerab see terve meeskonna mängu meil p....e. Kuid samas Haavistu seda tüüpi mees nüüd ka pole, sest ta ikka head meeskonna vaimu alati üles näitab ja selles ei jäänud alla ka Smirnov, kui tema võitlemistahet vaadata.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

      Kõik teevad vigu, kuid Smirnovi mäng oli ilus. Tegi vigu, seda teevad kõik. Hoidis paaril korral kauem palli, juhtub, kuid muidu vaadates Eesti mängustiili, siis Smirnovi mängustiil on teistsugune. Iseenesest on hea, kui mehed proovivad ka personaalselt rohkem mängu enda peale võtta

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

        Smirnovil on hea tehnika, ta suudab ise mängu äärel endale võtta. Tehnika on tõesti hea. Suudab läbi minna vastastest. Haavistu pingile? Smirnovile pole vastast siin paremale äärele.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

          Viimases kohtumises FC TVMK ja FC Flora vahel oli Smirnov minu meelest igati asjalik - andis väga häid sööte, tegutses võitluslikult ja lõi isegi värava. Minu mäletamist mööda näiteks Balti Turniiril Läti vastu mängides Smirnov teisel poolajal veidi väsis, kuid seekord jätkus mehel teravust mängu lõpuni. Loodetavasti on Smirnov pälvinud ka Arno Pijpersi usalduse ja saab Eesti koondises vähemalt nö kindlaks vahetusmeheks (nagu eespool juba öeldud), kui mitte põhikoosseisu meheks Haavistu asemele.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

            Originally posted by onuuuno
            Loodetavasti on Smirnov pälvinud ka Arno Pijpersi usalduse ja saab Eesti koondises vähemalt nö kindlaks vahetusmeheks (nagu eespool juba öeldud), kui mitte põhikoosseisu meheks Haavistu asemele.
            Ta ei sobib vahetusmeheks. Ta on parim kes meil on siin paremal äärel. Kiirem kui Haavistu ja tehinka on tal kindlasti parem kui Haavistul. See on fakt. Eesti vajab teda!!!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

              no eestimees eesti ei ole selline meeskond kes aint surux..........pijpers ootab ka mängijatelt hiad kaitsetööd, kuid kahtlen kas smirnov on täielikult selgex saand selle systeemi, kuda tuelb koondises kaitses töötada........kuid jah ryndavat jalgpalli mängides on haavistust t akidnalsti parem)

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                Ei usu, et ta nüüd kaitses tööd ei raba!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                  kle kui sa oled kogu elu mängid systeemi 4-4-2 ja järsku lähed yle 4-3-3 siis just äärepoolikutel on suuremad muutused oma ylesannetes

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                    Smirnov on strateegiliselt kehv mängija. See, mis oli viimasel Balti turniiril... no täitsa mööda pani mees... Ta kohe yldse ei teadnud, mida ta tegema peab. Balti turniir Balti turniirix...jama see oli, kuid ka liigamängud näitavad seda. Ta on selline tehnikata vend, kelle ainukeseks võimalusex on võimalikult kiirelt endale pall ette lyya ning järele spurtida. Noo seda peaxki ääremängja tegema, kuid kui sa kaitsjast jagu ei saa mingi 5 korda, siis tema proovib veel (katse ebaõnnestub). Niipalju oskan ma meie koondislasese kohta öelda.
                    Haavistu täidab skeemi paremini.
                    FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                      no minu arust ta klah kaitses jääb hätta

                      aga ntx kui me mängix kyprose või mõne nõrgema meeskonna vastu siis jah ta on väga hia aga kui me mängime mõne tippriigi vastu siis leheb raskezx ta pole eriti osav just \"kaitses\"

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                        Ta on selline tehnikata vend, kelle ainukeseks võimalusex on võimalikult kiirelt endale pall ette lyya ning järele spurtida.
                        ??
                        Oled sa Smirnovi ikka mängimas näinud? Niipalju kui ma tema mänge näinud olen, siis sageli ta just ootabki, et vastane peale tuleks, saaks trikitades mööda mängida, lolliks teha ning siis tsenderduse anda.

                        Soovitan mõni mäng tähelepanelikult lihtsalt Smirnovi jälgida, mida ta teeb kui palli saab.
                        Jalgpallihaigla Liige

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                          Originally posted by heinzz


                          Smirnov on strateegiliselt kehv mängija.
                          Ema on sul strateegiliselt kehv!

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                            Originally posted by Glazza


                            Originally posted by heinzz


                            Smirnov on strateegiliselt kehv mängija.
                            Ema on sul strateegiliselt kehv!
                            Krt kyll, ON. Niipalju kui minaa teda mängimas näinud olen, siis ta ainult paska pani On löönud kyll mõne värava, kuid muidu.... Viimastes Eesti mängudes ta kyll ei teadnud , mida teha tuleb. Kristal andis sinna sööte, kuhu äär peab jooksma, kuid Smirnovi seal kyll polnud.
                            FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                              Originally posted by heinzz
                              Niipalju kui minaa teda mängimas näinud olen, siis ta ainult paska pani.
                              Siit tulekski välkküsimus, et palju sa Smirnovi üldse mängimas oled näinud, et niimoodi väita võid?
                              Vaikus

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                                Möla maha!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X